Teraz jest piątek, 20 lipca 2018, 16:15

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 medion 
Autor Wiadomość
Post medion
A ja kupiłem sobie nowego mediona model MD9801 a mialem kodaka cx6200 i nikt mi nie powie, że medion jest do bani. Kodak to kodak, 2.0 mpx i był świetny ale jak kupilem tego medionka (raptem 150zł drożej) a zoom optyczny i 4,1 mpx musze przyznać, że kodak nie jest w stanie mu dorównać, no oczywiście w wyższym modelu zapewne ale wtedy i cena *2mediony:) a funkcji i możliwości ustawień ma tyle, że sam jeszcze tego niedałem rady ogarnąć, zatem PAnowie nie wygłupijacie się z tekstami typu medion to g.. i td. potestujcie i zobaczycie aparaty te (nie wiem jak było w wcześniejszych modelach) są doskonałe w stosunku do ceny, gdyz o tych parametrach kodak kosztuje 1600zł a ja dałem za medionka 800 -ceny allegro:)

czwartek, 4 marca 2004, 02:03

Jeżeli chcesz na nas pobluzgać, to jest już przeznaczony do tego link.

A może ten Kodak nie był aż tak rewelacyjny?

Czy możesz przesłać nam zdjęcia - kilka przykładowych w oryginalnej formie - prosto z aparatu: dzienne - jakiś plener i wnętrze, nocne - z lampą i bez, makro, może tablicę testową lub coś z długimi poziomymi liniami u dołu i u góry zdjęcia... Z góry dzięki, jeżeli to możliwe.

Pozdrawiam.

czwartek, 4 marca 2004, 10:27
Nie omieszkam coś przeslać, znajde chwilke popstrykam troszkę i popatrzycie, Nie jest to aparat za 4000zł ale będąc zwolennikiem tezy lepiej markowe, nawet niż ma mieć mniej wszystkiego mile byłem zaskoczony, wychwalany kodak, który niby w klasie teraz już partaów "małp" cyfrowych klasuje się wysoko tak medion (nie jest to mój pierwszy bo wcześniej miałem coś w rodzaju mini aparatu właśnie mediona) jest super rozwiazaniem dla ludzi, którzy chcą się zacząć bawić w zdjęcia cyfrowe a nie mają badź nie chcą wydać dużych pieniądzy. Jak tylko znajde chwilke, może będzie to weekend wysyłam zdjecia, ja amator poddam się krytyce specjalistów:) pzdr

piątek, 5 marca 2004, 03:15

Za specjalistę się nie uważam, ale zdjęć jestem ciekaw - a dotąd nie udało się nikogo znaleźć, kto by coś przysłał. Podejrzewam (i mam nadzieję), że niedługo dostaniemy w końcu sporą porcję (nie tylko od Ciebie); a że będą to zdjęcia prawdopodobnie najlepsze z możliwych - to będzie można coś wiążącego na temat Medionów i Pentagramów powiedzieć.

Dzięki za pozytywny odzew ;)

P.S. A możesz podesłać również zdjęcia ze wspomnianego Kodaka (wg taego samego klucza, co powyżej)? A tak poza tym, to zapraszam(y) na forum (tzn. do zapisania się). Pozdrawiam.

piątek, 5 marca 2004, 08:40
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]