Teraz jest poniedziałek, 19 listopada 2018, 17:48

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 uranus 
Autor Wiadomość
Post uranus
czy aparat media-tech 417 uranus ccd 4,2 to dobry sprzęt czy nie ?????? niewiem czy kupic ?[/u][/b]

środa, 10 marca 2004, 22:14
Moderator

Nie kupuj. Media Tech, to nie jest firma fotograficzna i możesz tylko stracić pieniądze. Pisaliśmy już o tym wiele razy na forum.

środa, 10 marca 2004, 22:42
Chciałem tylko dodać że Media Tech to nie jest żadna firma to jeden wielki szmelc szkoda, że tu brzydko wyrażać sie nie można, miałem mysz bezprzewodową po miesiącu zdechła, gamepad na drugi dzień się zrypał dali mi drugi ten nie wytrzymał ani godziny oddali kasę w sklepie, myszkę wymieniłem na mysz innej firmy. Po tych przejściach z tą firmą postanowiłem kupić zestaw głośników 5.1 do mojego peceta i chyba klapki miałem na oczach w dzień zakupu bo kupiłem Media Tech. Po 3 miesiącach uzytkowania zrombałsie wzmacniacz oczywiście juz po gwarancji dali na to tylko 3 miesiące, naprawiłem sobie sam ale po jakimś miesiącu nawalił woofer zaczął buczeć obecnie leży ta badziew w piwnicy. Od tej pory jak słyszę Media tech dostaje białej gorączki. Odbiegłem od tematu na tym forum ale chciałem tym zwrócić uwagę na tą właśnie firmę bo dość dużo ludzi pyta o cyfrówki tej "marki" odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam pewnie to szmelc jak cały asortyment tej firmy pozdrowienia.....

czwartek, 11 marca 2004, 01:25
Moderator

Ja za to kupują wszystko firmowe i bez gwarancji... :) Mam taniej i popsuć też się nie powinno. Z takich cudeniek to mam myszkę Logitech MX700 kupiona za 220 zł (cena sklepowa to 360 zł) oraz amplituner Technics SA-AX7 kupiony we Francji, z gwarancją nawet, za 1000 zł (cena w Polsce była 2200 zł) i przywieziony w plecaku stopem... :lol:

I zawsze będę kupował markowy sprzęt!

czwartek, 11 marca 2004, 01:59
Ja też no name nie kupuje co mi wtedy z tym Media Techem odbiło to nie wiem, a jeśli chodzi o te głośniki to po tym media techu kupiłem Creativa jak zapodałem w chałupie to uszom nie wierzyłem, porównując to te z media techa wcale nie grały 0 basu jakiejś dynamiki, wysokie tony tragiczne nie szkoda gadać ja tu o głośnika a to forum cyfraków he he

czwartek, 11 marca 2004, 03:10

Nie kupuj. To nie jest pewny sprzęt. Napisz, ile masz do wydania i czego oczekujesz, a doradzimy. Pewnie się zdziwisz, jak dobry aparat można za to kupić.

czwartek, 11 marca 2004, 21:14
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]