Teraz jest piątek, 14 grudnia 2018, 05:14

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Dobra lustrzanka w rozsądnej cenie 
Autor Wiadomość

Post Dobra lustrzanka w rozsądnej cenie
Hej!
Poszukuję lustrzanki do góra 2.500 PLN (ale to już takie absolutne maximum). Aparat oprócz robienia zdjęć ma służyć także jako kamera, dlatego zależy mi na jak najlepszej rozdzielczości. Czy zatem możecie polecić którąś z tych lustrzanek: http://www.saturn.pl/poznan-city-center/aparaty-cyfrowe_lustrzanki-cyfrowe ? Jestem amatorem jeśli chodzi o fotografię, dlatego nie wiem na co trzeba zwrócić jeszcze uwagę, dlatego będę wdzięczny jeżeli wskażecie na te elementy. Z góry dzięki!

niedziela, 3 listopada 2013, 17:29

Post Re: Dobra lustrzanka w rozsądnej cenie
Może Nikon D5200 http://www.saturn.pl/poznan-city-center ... ,id-825399. Z tym że tutaj byłby na miejscu lepszy obiektyw 10-105 mm czy jak niektórzy zwą lepszy kit :-), tylko z tym lepszym kitem to już nie będzie do 2,5K niestety. Nagrywa w HD 1920x1080 (Full HD 60i/50i) z szybkością 59,94*, 50** kl./s. Ale na przykład z Nikonem D3100 i z obiektywem 10-105 mm zmieścisz się do 2,5K i też nagrywa w HD i robi dobre zdjęcia, z tym że D3100 to w tej chwili najniższa półka lustrzanek jeśli chodzi o Nikona. No coś za coś niestety. Ale oprócz aparatu trzeba mieć jakieś doświadczenie i minimalną wiedzę, jeśli nie masz i nie chcesz mieć nie kupuj lustrzanki.

wtorek, 5 listopada 2013, 12:59
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]