Teraz jest sobota, 5 grudnia 2020, 02:21

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Musteki, Trust?? Prosze o info i wskazówki!! 
Autor Wiadomość
Taka jaka za aparat kompaktowy, na kupno którego stać więcej ludzi niż na kupno cyfrówki

środa, 21 kwietnia 2004, 09:26
Łeee... Nie ma co liczyc ze ceny spadna po 1 maja... Niestety... Teoretycznie powinny (nizsze clo i inne duperele) ale dystrybutorzy i sprzedawcy na pewno nie bedą się spieszyć z obniżkami... Dla nich to czysty zysk. Lepiej sie przejechac do Niemiec (jesli mieszkasz kolo granicy) lub zadzwonic do rodziny. W koncu trzeba sobie pomagac :P

środa, 21 kwietnia 2004, 20:31
Siemano. Ja niecałe 2 tygodnie temu kupiłem swoją cyfrówke. Też na początku myślałem o firmie Trust, Media Tech czy innych takich, ale napisałem o ty na właśnie tym forum i stanowczo mi to odradzono.
Teraz jestem szczęśliwym posiadaczem Olympusa C220. Jestem z niego bardzo zadowolony.

Dlatego radze ci, wstrzymaj się i nie kupuj badziewia, bo to nie aparaty, tylko zabawki dla dzieci.
Sądze, że pomysł z Trustem i Mustekami wziełeś z Alegro bo tam się od tego roi.

Naprawde, wstrzymaj się, uzbieraj troche kasy i kup coś porządnego!

piątek, 30 kwietnia 2004, 23:42

@Vendeur :!:
Ale chyba nie kupiłbyś Trusty itd. tylko poczekał na coś markowego, no nie :?:
sory, ale mozesz mi wyjasnic co wedlug ciebie znaczy "cos markowego" ? bo wedlug mnie fotografia cyfrowa jest zbyt mloda dziedzina aby mozna mowic o jakiejkolwiek markowej firmie i nikt nie jest w stanie mi zagwarantowac ze za rok czy piec lat np. Thrust nie bedzie robil najlepszych aparatow cyfrowych na swiecie np. skladajac je z komponentow od najlepszych swiatowych liderow jak to juz niejedna takzwana "markowa" firma robi

sobota, 1 maja 2004, 13:13

Siemano. Ja niecałe 2 tygodnie temu kupiłem swoją cyfrówke. Też na początku myślałem o firmie Trust, Media Tech czy innych takich, ale napisałem o ty na właśnie tym forum i stanowczo mi to odradzono.
Teraz jestem szczęśliwym posiadaczem Olympusa C220. Jestem z niego bardzo zadowolony.

Dlatego radze ci, wstrzymaj się i nie kupuj badziewia, bo to nie aparaty, tylko zabawki dla dzieci.

natomiast takie posty sa dlamnie delikatnie mowiac smieszne, gosc ma swoja pierwsza cyfrowke w lapkach nic innego nie widzial na oczy, ale teraz mysli ze blyszczy bo ma olympusa i inne rzeczy miesza z blotem bo to "zabawki dla dzieci" , co gorsza widzialem ze sami mu taka opinie wmowiliscie i rosnie takie niewiadomo co, co mysli ze tylko jego aparat jest the best a wszystko inne to szajs, a potem nazekacie ze forum brak profesjonalnych postow

mozna sie tylko zastanawiac "gdzie sie takie ludzie rodza" ale podpisane jest gdzie wiec to pozostawie bez komentarza :P
:>

sobota, 1 maja 2004, 13:27
mini21 napisał(a):

natomiast takie posty sa dlamnie delikatnie mowiac smieszne, gosc ma swoja pierwsza cyfrowke w lapkach nic innego nie widzial na oczy, ale teraz mysli ze blyszczy bo ma olympusa i inne rzeczy miesza z blotem bo to "zabawki dla dzieci" , co gorsza widzialem ze sami mu taka opinie wmowiliscie i rosnie takie niewiadomo co, co mysli ze tylko jego aparat jest the best a wszystko inne to szajs, a potem nazekacie ze forum brak profesjonalnych postow

mozna sie tylko zastanawiac "gdzie sie takie ludzie rodza" ale podpisane jest gdzie wiec to pozostawie bez komentarza :P
:>

No facet się przy....
A gdzie rosną tacy filozofowie?
Miałem w łapach AIPTEK Pocket Cam 3 Mega, Trusta 750 i Media Tech Hypnos (giełde fotograficzną mam dość blisko siebie) więc mogłem sprawdzić je wszystkie i nawet tam powiedzieli, że jak chcesz robić zdjęcia to kup coś w stylu Olka, a jak chcesz pokazać się kolegom, że masz aparat, to kup jeden z wyżej wymienionych.
Dlatego panie FILOZOF po prostu odpier.... się odemnie.
Napisz książke o tym jakie mądre tezy wygłaszasz na forum foto!
A ciekawe jaki ty masz apartat?
Pewnie jeden z tych które ja tak podle twoim zdaniem "zmieszałem z błotem"?
I teraz ci przykro :cry:

Idiot! :D

sobota, 1 maja 2004, 14:22

jaki mam aparat wszyscy widza, bo sie z tym nie ukrywam, wcale ni ejest mi z tego powodu przykro bo wiem ze robi bardzo dobre zdjecia w odpowiednich rekach, zas w nieodpowiednich nawet Z1 wynoszona tu pod niebiosa robi kiepskie, (co zreszta widac w albumie forumowym)

natomiast jesli ty kupujesz aparat "zeby pokazac sie kolega" jak to piszesz to mysle ze cala ta dyskusja jest nieporozumieniem

sobota, 1 maja 2004, 14:29
jaki mam aparat wszyscy widza, bo sie z tym nie ukrywam, wcale ni ejest mi z tego powodu przykro bo wiem ze robi bardzo dobre zdjecia w odpowiednich rekach

natomiast jesli ty kupujesz aparat "zeby pokazac sie kolega" jak to piszesz to mysle ze cala ta dyskusja jest nieporozumieniem

Albo jesteś ślepy, albo do ciebie nie dociera.
Na początku chciałem aparat tylko do Alegro i stron www.
Ale tu właśnie mi odradzono, żeby niekupować czegoś takiego bo to (tu cytuje autora listu do mnie) "ZABAWKi, a nie aparaty".
Stąd to co napisałem. No i patrzyłem na zdjęcia robione Olkiem i na te robione np Trustem, który miał 4mln pix, a olek tylko 2, a jednak na Olku wychodziły lepiej. Stąd moje stwierdzenie.
Oczywiście jak ktoś chce, niech kupuje.
Np: gdyby nie to forum ja miałbym już Apiteka Pocket Cam 3 Mega.
Podstawowa sprawa, pomyśl do czego on ci będzie potrzebny, bo jeśli do robienia fotek do alegro, czy na strone www, to faktycznie nic więcej ci nie potrzebo niż taki Trust, ale jeśli masz zamiar robić "normalne" zdjęcia, taki Trust może ci już nie wystarczyć!

sobota, 1 maja 2004, 14:49

Cyfrowa fotografia jest młoda, ale fotografia nie. Tak naprawdę klucz na rynku cyfrówek to duże doświadczenie w analogach. Matrycę i tak kupuje się od jednego z paru producentów, wyświetlacz też, i jeżeli ma się przemyślaną budowę aparatu, zna się na optyce, to zrobienie przyzwoitego aparatu wcale nie jest takie trudne. Myślę więc, że markowość jest czymś absolutnie oczywistym. Nikt chyba nie powie, że Canon, Nikon, Minolta czy Olympus nie są markowe, a Medion i Media-Tech tak.

sobota, 1 maja 2004, 16:18

Post Zawsze...
Zawsze można kupić NIKONA,CANONA !! A nie Olympusa :wink:

niedziela, 2 maja 2004, 10:42

Cyfrowa fotografia jest młoda, ale fotografia nie. Tak naprawdę klucz na rynku cyfrówek to duże doświadczenie w analogach. Matrycę i tak kupuje się od jednego z paru producentów, wyświetlacz też, i jeżeli ma się przemyślaną budowę aparatu, zna się na optyce, to zrobienie przyzwoitego aparatu wcale nie jest takie trudne. Myślę więc, że markowość jest czymś absolutnie oczywistym. Nikt chyba nie powie, że Canon, Nikon, Minolta czy Olympus nie są markowe, a Medion i Media-Tech tak.
istotnie moze to byc kluczem na rynku, bo dla laika i to jest fotografia i to jest fotografia, wiec zastanawial sie dlugo nie bedzie kupi i tyle, ja jednak uwazam ze fotografia cyfrowa rozni sie na tyle od analogowej ze nie mozna ich razem porownywac, a co za tym idzie markowosc tych firm pozostaje pod znakiem zapytania, bo wszyscy sie zgodza ze np. canon jest markowa firma produkujaca np. xerokopiarki, ale co do np. lodowek nie ma juz doswiadczenia

co za tymidzie uwazam ze jak narazie nie ma zadnej markowej firmy w tej dziedzinie

niedziela, 2 maja 2004, 22:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2