Teraz jest poniedziałek, 20 stycznia 2020, 10:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Minolta F300-doradzcie 
Autor Wiadomość
ja miałem ten aparat i sprawował mi sie świetnie zrobiłem nim 5000 zdjeć, funkcja śledzenia ostrości - fajna rzecz działa bez problemu. aparat nosiłem go wszędzie ze sobą i mnie nigdy nie zawiódł. polecam jak najbardziej manuala bo w tym trybie robiłem najwiecej zdjeć. niestety jak to bywa apetyt rosnie w miare jedzenia i tak kupiłem sobie nikona 5400 .

tnxx gg 4573210

środa, 21 kwietnia 2004, 20:28

no tak,zrodlo to allegro,zdaje mi sie ze moglbym go przetestowac,no ale na pewno tylko przez chwilke..wydaje sie to interesujacy zakup ale..nawet nie ma opisu tego aparatu na polskiej stronei minolty..naprawde aparatwidmo

środa, 21 kwietnia 2004, 23:10

Bo aparaty z seri F jak i 7,7hi nie sa juz produkowane :(

Teraz Fuji S5500 + xD 256MB + statyw
http://www.komputery-attena.9x.pl

środa, 21 kwietnia 2004, 23:17

Jesteś pewien, Ravw? Przecież to całkiem nowe aparaty (szczególnie F200 i F300). Podobno są produkowane, tylko jakoś nie ma ich w Polsce. Chyba, że połączenie z Konicą coś radykalnie odmieniło w polityce firmy.

Ehret, wspomniany przeze mnie test, w którym trimufował F300 a F200 zajął drugie miejsce zamieszczono w Chipie 12/2003. Co prawda można dyskutować o przyjętym podziale na kategorie i wiarygodności takich testów, ale świadczy to pozytywnie o ww. aparacie. Dane możesz znaleźc na dowolnej stronie poświęconej fotografii cyfrowej - proponuję np. http://www.megapixel.net gdzie zamieszczono całkiem obszerną recenzję tego aparatu. Za jakość zdjęć dostała bardzo wysokie noty, najgorzej wypadła "prądożerność" (rzeczywiście kiepsko).

Jeżeli będziesz mógł odebrać osobiście, to może weź ze sobą kogoś, kot jest niezły "w te klocki" i pobawcie się intensywnie aparatem przez jakąś godzinę. Warto byłoby najpierw ściągnąć instrukcję, jeżeli jesteś poważnie zainteresowany, aby wiedzieć, "z czym to się je".

Pozdrawiam.

czwartek, 22 kwietnia 2004, 10:40
jeszcze raz polecam ten aparat nie miałem co prawda nigdy cannona, za to wszelkie inne marki w tej klasie próbowałem, polecam bezwzględnie f 300. a tu pinie jakie znalazłem oraz i moje http://www.-/index.php?ka ... z=recenzje

sobota, 24 kwietnia 2004, 19:27
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2