Teraz jest piątek, 20 lipca 2018, 09:06

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Strona -.prv.pl 
Autor Wiadomość
Post Strona -.prv.pl
:oops: NA WSTĘPIE PRZEPRASZAM WSZYSTKICH SŁUSZNIE WKURZONYCH za karygodne opóźnienia w zamieszczaniu zdjęć. Mogłem to zrobić dopiero dzisiaj. Ponieważ zdjęć było baaaaardzo dużo, proszę o sprawdzenie czy wszystko jest o.k. W długi weekend wygospodarowałem kilka godzin i postarałem się nadrobić zaległości, efekty przed chwilą wgrałem na serwer.
3-tygodniowa przerwa w działalności serwisu była nie do uniknięcia i nie miałem na to wpływu, mam nadzieję że następna tak długa będzie się wiązała z przyjemniejszymi doznaniami - np. z urlopem :wink:
W tym tygodniu postaram się poświęcić więcej czasu dla serwisu, mam nadzieję że mi się to uda.
Jeżeli trzeba coś poprawić (poza polskimi literami które wiecznie figlują i w sumie nie wiadomo co jest zgrane), to piszcie !

Jeszcze raz przepraszam za przerwę, mam nadzieję że nie zginęło żadne zdjęcie, tym bardziej że dzisiaj wyczyściłem równiż skrzynkę pocztową...

Pozdrawiam, And

P.S. Tomek dorobił jakiś czas temu możliwość zamieszczania artykułów, sam zresztą zamieścił już pierwszy, zapraszamy do zamieszczania publikacji.
Ja po południu siadam do czytania zaległości na forum, wszak 3 tygodnie praktycznie tutaj nie zaglądałem.

wtorek, 4 maja 2004, 11:13

Widzę również że lepiej wyglądają miniaturki dla zdjęć w orientacji pionowej, super!

wtorek, 4 maja 2004, 11:21
Masm nadzieję że poza brakami w polskich literkach będzie wszystko o.k.!

wtorek, 4 maja 2004, 11:24
Administrator

Nie wiem czy jest sens publikowac artykuly w nowym miejscu. Poczytajcie watek Vendoura o planowanych zmianach w serwisie.
Czy nie lepiej publikowac na lamach serwisu ?

SwiatObrazu.pl

wtorek, 4 maja 2004, 11:32
Moderator

Odsyłam do mojego wątku: http://forum.swiatobrazu.pl/foto/viewtopic.php?t=1898 ... :)

dziks - jestem Vendeur, nie Vendour :D

wtorek, 4 maja 2004, 12:06

AND i pamiętaj że A1 działa TYLKO na karty CF

wtorek, 4 maja 2004, 17:12
POPRAWIONE, A JEDNOCZEŚNIE PROSZĘ O PRZESYŁANIE STANDARDOWYCH INFORMACJI O SPRZECIE, JEŻELI KTOŚ WPROWADZA NOWY TYP APARATU. WYSTARCZY WEJŚĆ NA STRONĘ I ZOBACZYĆ CZY APARAT JUŻ JEST, JA BIORĘ INFORMACJE Z SIECI, PRZECIEŻ NIE MIAŁEM WSZYSTKICH APARATÓW W RĘCE.
CO PADAWAĆ? TO CO PISZE O KAŻDYM PARARACIE, MATRYCA, ZOOM, TYP KARTY, STRONA WWW PRODUCENTA!

POZDRAWIAM, AND

wtorek, 4 maja 2004, 19:19

Zachodzi w tym momencie pytanie o rację bytu naszego albumu... O ile rozumiem (i zawsze tak na to patrzyłem) miał służyć zamieszczaniu po prostu sampli z różnych aparatów, natomiast tutejsza Galeria, to raczej miejsce zamieszczania interesujących, udanych (!) zdjęć (z możliwością ich oceny) celem twórczej analizy i podnoszenia swoich umiejętności. Wydaje mi się, że Album Forum i tutaj osadzona Galeria nawzajem się nie wykluczają - ale czy w nowych okolicznościach zdjęcia nadal będą do Albumu nadsyłane?

Takie pytanie retoryczne, bo chyba nikt go jeszcze nie zadał.

Pozdrawiam.

środa, 5 maja 2004, 11:24

Ginty mysle ze mozesz miec racje, chociaz album jest po to zeby wrzucac tam wszystie foty, a tutaj bedziemy sie przechwalac :) i ewentualnych "mistrzow"fotografii detronizowac komentarzami "hieh,moja malpka robi lepsze" :) Zartuje oczywiscie, mam nadzieje ze takich komentarzy nie bedzie.

A tak wogole, to z tego co pamietam to ktos wpominal ze nie bedzie mozna komentowac a jedynie wystawiac ocene... wg. mnie w tej sytuacji traci sens nazwa forum. komentarze znacznie podniosa jakosc zdjec, a i troche na nasza motywacje wplyna.
No ale zawsze moge sie mylic i komentarze beda :)

środa, 5 maja 2004, 11:37

A tak wogole, to z tego co pamietam to ktos wpominal ze nie bedzie mozna komentowac a jedynie wystawiac ocene... wg. mnie w tej sytuacji traci sens nazwa forum. komentarze znacznie podniosa jakosc zdjec, a i troche na nasza motywacje wplyna.
No ale zawsze moge sie mylic i komentarze beda :)

No dobra dopiero teraz doczytalem w stosownym temacie jak to bedzie :)
I juz wiem, takze komentarze ze nie umiem czytac beda zbyteczne :)

środa, 5 maja 2004, 12:11
Moderator

Jeśli o mnie chodzi, to właśnie mam dostęp do serwera i tam będę trzymał swoje fotki. Jednak dopiero jak zrobię sobie stronkę we flashu, a to jeszcze długo potrwa. Póki co nadal zamierzam nadsyłać fotki do naszego albumu. W końcu tylko tam będzie można je zamieścić w oryginalnym formacie! Więc nie rezygnujmy z tej idei.

środa, 5 maja 2004, 12:16

OKaj moderatorze powiedz mi taka jedna rzecz - czym tta nasza galeria bedzie sie tak roznic od albumu ze tak warto ja stworzyc??
Oprocz tego oczywiscie, ze tam wysyla sie wszystkie zdjecia a tutaj tylko te najlepsze.
A i pytanie jeszcze odnosnie komentarzy - czemu zdjecia z galerii bedziemy komentowac na osobnych topicach??
Wiem ze sama nazwa wskazuje ze to bedzie galeria,ale to wprowadzi troche zamieszania - napierw trza bedzie isc do galerii a potem do topicu.
Komu sie bedzie chcialo??To rozwiazanie bedzie z pewnoscia deko zniechecajace(nie wszystkich, ale bedzie).
Dostep do zdjec i ich komentowania ma byc jak najprostrzy, a to roziazanie nie jest najkorzystniejsze.

środa, 5 maja 2004, 12:40
Moderator

Daj tę wypowiedź do wątku o forum i tam odpowiem. Tu jest raczej o czym innym.

Piszemy tylko o ŚwiecieFoto :)

środa, 5 maja 2004, 12:45

no chyba masz racje:) lepiej tam ja przenies :)

środa, 5 maja 2004, 12:56
... tutejsza Galeria, to raczej miejsce zamieszczania interesujących, udanych (!) zdjęć (z możliwością ich oceny) celem twórczej analizy i podnoszenia swoich umiejętności. Wydaje mi się, że Album Forum i tutaj osadzona Galeria nawzajem się nie wykluczają ...

O tym czy zdjęcie idzie do galerii decyduje autor, ale myślę że w momencie zmasowanej krytyki na forum sami autorzy będą prosili o zdjęcie "knotów" z galerii....
A nie czuję się władny być krytykiem. Jeżeli mam wpis typu "przesyłam zdjęcia do galerii" to daję znacznik że idzie do galerii :wink:

piątek, 7 maja 2004, 20:11
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona