Teraz jest niedziela, 19 stycznia 2020, 03:13

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 firmy fotograficzne, w ktorych nie kupuje sie nawet baterii! 
Autor Wiadomość

Ale sie nie psulo i mam nadzieje, ze nie bedzie sie psul (odpukac).

Emska życzę ci tego żeby się nie psuło, ale to jest elektronika człowiek nieraz zawiedzie a taki sprzęt elektroniczny. Wszystko jest możłiwe. No i qrde nie wiem kupić ten aparat w promocji czy nie. To będzie jedna z trudniejszych decyzji w moim życiu :| :| :| :| . Muszę sie z tym przespać :!: :!:

środa, 25 sierpnia 2004, 15:19
Ja bardzo zirytowałem kolesia w FJ w geant w łodzi - bo juz drugi raz chciałem obejrzeć aparat,i za często się tam kręcę.--zaglądałem 1-2x w tyg ,bo czekałem na dostawę Z3 :).

Otrzymałem pytanie jak w sądzie--a czy mam zamiar napewno kupić?.

I skąd się tacy ludzie biorą,niedość że nie zorientowany w temacie(za pierwszym razem nic mi nie umiał powiedzieć),to jeszcze uważa że wejdę wyrzucę 2500 i nawet aparatu nie obejrzę.

poniedziałek, 27 września 2004, 20:20

Tak szczerze mówiąc, to już więcej bym do takiego sklepu nie poszedł. Jak gdzieś mnie wkurzą, to idę gdzie indziej - teraz jest taki wybór, że być może w innym sklepie przyjmą Cię z przysłowiowym "pocałowaniem ręki". A jak nie - idziemy do kolejnego sklepu :).

poniedziałek, 27 września 2004, 23:11
hej int, dlaczego nie odpisujesz :?:

chyba jest w Iraku :)

piątek, 29 października 2004, 21:30

ja natomiast odradzam zakupy w poznańskim sklepie win-mar. Nie dość, że dałam się nabrać na ładowarkę droższą niż w innych sklepach o 40 zł ( :!: :!: :!: ), to jeszcze zepsuła się po 2 dniach. Dobrze, że chociaż była na gwarancji :twisted:

niedziela, 31 października 2004, 18:49
Post opole
k.... chłopaki dopiero trafiłem na wasze opinie, a coolpix 3700 już w domu, i to z hot pixelem (nieważne jakie oświetlenie, zawsze jest), no i do tego z tego Fotożartownisia. Dodam że to drugi egzemplaż, bo pierwszy oddałem; miał martwy pixel na lcd. Ta pierwsza wymiana była bez problemu, tyle, że nie umieli sobie poradzić z już wypisaną gwarancją polską, i w efekcie wypisali mi tylko międzynarodową (wszystko nagrałem na owym sprzęcie, żeby nie było :)).
Wróciłem ze świąt puszczam na komp zdjęcia, a tu kropeczka na każdym zdjęciu. Wczoraj u gościa byłem i zaprosił na wtorek to skonsultuje to z centralą (w K.Kożlu haha). Zaczął od naprawy serwisowej, ale niech s.. na drzewo, nie wiem jak to sie rozwinie... Jak możecie coś doradzić to proszę.
Nie chciałem tam kupować bo obsługa koszmarnie niekompetentne (ja po dwóch dniach w internecie byłem dla nich ekspertem od fot. cyfrowej), ale na tym zadupiu nie ma gdzie kupować (czytaj Opole)

piątek, 31 grudnia 2004, 20:13

więc w poszedłem sobie do FJ obejrzeć Konolte 7D, a gość mi na to, że nie ma naładowanych baterii ha, ha, ha!!! :D Spytałem go, w jaki sposób mogę przetestować ten aparat przed zakupem? Na co on zaczął kręcić nosem, że jeden egzemplarz, że oni nie ładują baterii i takie tam. Chociaż muszę przyznać, że w tym samym FJ (w Jankach) inny gość pozwolił przetestować mi Canona A75. Czyli tak naprawdę wszystko zależy od tego na kogo trafisz, czy na człowieka, czy na taboret :wink:

sobota, 1 stycznia 2005, 13:07
Administrator

Jak w Krakowie to w dve.pl ;] Tutaj jest biuro handlowe.

Wybaczcie autoreklamę ;]

SwiatObrazu.pl

sobota, 1 stycznia 2005, 14:51
Jak w Krakowie to w dve.pl ;] Tutaj jest biuro handlowe.
Wybaczcie autoreklamę ;]

A całujecie w tyłek na dowidzenia?

sobota, 1 stycznia 2005, 15:33

Nie powinieneś reklamować DVE - niech to robi osoba o jasnym i pozytywnym wizerunku, nie zamieszana w tutejsze hocki klocki. W przeciwnym razie raczej będzie to odstraszanie niż reklamowanie.

PS Wybaczam - błądzić jest rzeczą ludzką ;)

sobota, 1 stycznia 2005, 20:38
Wszyscy chyba wiedzą, że nie warto kupować w media markt, bo sprzęt jest drogi. Moja przygoda dotyczy poznańskiego MM z centrum M1. Mają tam ostatnio promocje na odbitki - np.20x30 kosztuje 3 zl. Dalem wiec z kuplem kilka zdjęć do wywołania. Z 3 różnych aparatów - z3, a1, a75. Zdjęcia na kompie były dobrej jakości , ostre i miały poprawne kolory. Niestety na odbitkach nic się nie zgadzało. Jedno [pejzarz] zostało przyciemnione tak, że się zastanawiałem czy to moje...
Odcienie skóry na portretach były tak przeraźliwie pomarańczowe, jakby laboranci chcieli pokazać, że opiero co wróciłem z 3dniowej wyprawy do solarium słoneczko. Najdziwniejsze jest to, że zamiast olać sprawę i nie płacić, wzięliśmy te zdjęcia. Gdy porównywaliśmy z oryginałami.... było jeszcze gorzej. W MM róbcie odbitki na własną odpowiedzialność. Ja się poważnie zraziłem. brrrrrrrrr

sobota, 8 stycznia 2005, 00:34

kowal44, przecxytaj moj przydlugawy post w pierwszej storny.
tam jest wszystko (analogiczna sytuacja)

sobota, 8 stycznia 2005, 01:02
Dziks - szczerze:
Nie powinieneś reklamować DVE - niech to robi osoba o jasnym i pozytywnym wizerunku, nie zamieszana w tutejsze hocki klocki. W przeciwnym razie raczej będzie to odstraszanie niż reklamowanie.

PS Wybaczam - błądzić jest rzeczą ludzką ;)

A dlaczego administrator nie może reklamować jeżeli np. obywatel Cichy reklamuje się pełną gębą?

sobota, 8 stycznia 2005, 11:21

W MM róbcie odbitki na własną odpowiedzialność. Ja się poważnie zraziłem.

A ja nie :D
Robiłem odbitki 15x21 oraz 20x30 i rewelacja.

Może zdjecia miały jakiś dziwny profil kolorów i dlatego tak wyszło.
Ja jak oddaje zdjęcia do labu to wszystki esą już wykadrowane i mają profil kolorów sRGB i NIGDY nie miałem problmu mimo, że robiłem np. w 2 różnych labach i zawsze kolory były takie jak miały być.

Jeżeli chodzi o zakupy w Media to ja często tam kupuje i to od RTV/FOTO/AGD i nigdy nie przepłaciłem - zawsze sprawdzałem przed zakupem w 2-3 sklepach.

Może poprostu ze sklepu tez trzeba umieć korzystać :twisted: :twisted:

sobota, 8 stycznia 2005, 11:51
Jeżeli chodzi o zakupy w Media to ja często tam kupuje i to od RTV/FOTO/AGD i nigdy nie przepłaciłem - zawsze sprawdzałem przed zakupem w 2-3 sklepach.

M, ale mi chodziło o ceny aparatów. Sprzęt rtv/agd faktycznie jest tani.
W MM zdarzyło mi się kupić statyw z którego jestem b. zadowolony - velbon cx-560. Co do odbitek, to były w sRGB i powinny wyjść dobrze, a nie wyszły. Sprawdziłem nawet kalibracje monitora, zanim zacząłem psioczyć. Faktem jest, że odbitki były kiepskie. Poza tym odbitki 20x30 w innych fotolabach mają często bardzo przyjemną białą ramkę po 2,5cm z kazdej strony. Taki zdjęcie o wiele lepiej wygląda na ścianie. W MM trzeba poza tym czekać na wywołanie 2-3 dni. Ja przerzucilłem się na fotolab Fuji naprzeciwko starego browaru na deptaku. Problem w tym że mają ukryte koszty - odczyt z nośnika kosztuje prawie 5 zl.... Ale przynajmniej mam pewność, że odbitka będzie idealna.

sobota, 8 stycznia 2005, 12:43
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona