Teraz jest wtorek, 28 stycznia 2020, 16:48

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 firmy fotograficzne, w ktorych nie kupuje sie nawet baterii! 
Autor Wiadomość

Grisza[Gen] napisał(a):
Dziks - szczerze:
Nie powinieneś reklamować DVE - niech to robi osoba o jasnym i pozytywnym wizerunku, nie zamieszana w tutejsze hocki klocki. W przeciwnym razie raczej będzie to odstraszanie niż reklamowanie.

PS Wybaczam - błądzić jest rzeczą ludzką ;)

A dlaczego administrator nie może reklamować jeżeli np. obywatel Cichy reklamuje się pełną gębą?

Wlaśnie 8)

Teraz poważniej.

Właściwie to wszedłem tutaj z podobną kwestią. Dlaczego temat "gdzie nie kupować" trwa i żyje, a tematy o przeciwnej tresci są automatycznie usuwane (m.in. ostatni temat o sklepie FOTOKAT.PL ) ?

Ktoś tam napisał, ze na tym forum robi sie forum kupujacych i sprzedających. No ale popatrzcie na nowe tematy - ile z nich dotyczy fotografowania, problemów, wymiany doświadczeń, ilu użytkowników pokazuje swoje prace? Wczoraj naliczyłem , że 90 % nowych postów to problemy typu "co lepsze? co kupić? co wybrać? gdzie kupić? " Myślę, że do to Forum drogą naturalną dostało etykietę "centrum doradczego" i chyba się ze mną zgodzicie. Mam nadzieję, że rozbudowana Pokazowka zmieni troszkę oblicze tego miejsca, bo ja sam chętnie zobaczyłbym jakieś ciekawe prace, umiecił swoje, pooceniał innych, sam wysłuchal słów krytyki, wymienił doświadczenia i poglądy...

A jeśli chodzi o reklamowanie - nie robię tego aż na taką skalę, jak ty to ująłeś. Mogę w ogóle zaprzestać wspominania o mojej pseudo-działalności. Kłopot w tym, ze oficjalnie nikt mi nie zwrócił uwagi, został zablokowany bez uprzedzenia link do mojej strony przez któregoś z Administratorów i to niby ma załatwić całą sprawę? Uniemożliwiło mi to tylko umieszczania przykładowych zdjęć, co pewnie niektórym przydawało się i przydałoby się innym. Reklamowanie się na forum jest mi tak potrzebne jak lodówka eskimosowi. 80 % klientów i tak dzwoni z allegro, 15 % z polecenia innych i jakaś końcówka czerpie kontakt z innych źródeł.

To tyle co miałem do powiedzenia pięknego słonecznego poranka. Jest dobre światło, więc chwytam za sprzęt i idę na polowanie, czego i Wam życzę.

Pozdrawiam, Cichy

http://www.negatyw.org

sobota, 8 stycznia 2005, 13:08

A dlaczego administrator nie może reklamować jeżeli np. obywatel Cichy reklamuje się pełną gębą?

Cytuj:
Wlaśnie

Bo w przeciwieństwie do obywatela Cichego admin na tym forum jest postacią negatywną - czyli nie reklamuje, a odstrasza :twisted:

sobota, 8 stycznia 2005, 13:45
Dlaczego temat "gdzie nie kupować" trwa i żyje, a tematy o przeciwnej tresci są automatycznie usuwane (m.in. ostatni temat o sklepie FOTOKAT.PL ) ?

hehe.. dla Ciebie to jest chyba pytanie retoryczne?

Cichy napisał(a):
Ktoś tam napisał, ze na tym forum robi sie forum kupujacych i sprzedających.

no i miał rację...szkoda

Cichy napisał(a):
Mam nadzieję, że rozbudowana Pokazowka zmieni troszkę oblicze tego miejsca, bo ja sam chętnie zobaczyłbym jakieś ciekawe prace, umiecił swoje, pooceniał innych, sam wysłuchal słów krytyki, wymienił doświadczenia i poglądy...

Dobrze by było, jak by coś zmieniła. Ale to jest też chyba tak, że to jest trochę wina stałych bywalców. Nie wiem skąd ta cała etykieta się wzieła(tylko kupić i ....hhmm-sam tu po to wpadłem :mrgreen: ), ale nawet jak nie działa pookazofka to da się posta utworzyć(np. ostatnio Emes)i coś wrzucić. Może trochę chęci brak, dlaczego nie ma np. Twoich zdjęć Cichy w albumie, albo innych stałych bywalców?

Cichy napisał(a):
A jeśli chodzi o reklamowanie - nie robię tego aż na taką skalę, jak ty to ująłeś. Mogę w ogóle zaprzestać wspominania o mojej pseudo-działalności.

No ten gość co tak wyjechał na Ciebie, to było trochę dziwne, bo paradoksalnie na samym początku nakręciłeś klienta, nie sobie tylko konkurencji...

Grisza[Gen] napisał(a):
Bo w przeciwieństwie do obywatela Cichego admin na tym forum jest postacią negatywną - czyli nie reklamuje, a odstrasza

Też mi się tak zdaje..

sobota, 8 stycznia 2005, 16:58

Co do odbitek, to były w sRGB i powinny wyjść dobrze

A no powinny.
veeh napisał(a):
W MM trzeba poza tym czekać na wywołanie 2-3 dni

Ciekawe ja czekałem 3 godziny (MM Szczecin http://www.mediamarkt.szczecin.pl )

Teraz robie fotki przez http://www.foto.pl 10x15 za 44 gr no i jakość idealna :D

sobota, 8 stycznia 2005, 18:46

ja jeszcze apropos fotojokera.jakies 3 lata temu chcialem sie tam zatrudnic,to byl jeszcze hit w gdyni,ale niestety zdazylem sie wyprowadzic zanim doszlo to do skutku.w kazdym badz razie zabrnalem dosc daleko w rekrutacji(sprawdzili moje wiadomsci a jakze)i nawet bylem na jednym dniu probnym i tam troche sie dowiedzialem o mechanizmach w tej firmie.otoz pracownik ma punkty za sprzedane towary,ktore przekladaja sie na premie,za pewne towary sa punkty ekstra.pamietam jeden ale taki ktory sie juz pojawil w temacie:odbitki 10X15 blyszczace na papierze kodaka :wink: to tym kierowala sie pani doradzajac klientce papier blyszczacy zamiast matowego :) mnie tez tak pouczali robic :twisted:
moral z tego taki:jesli juz zdecydujecie sie tam pojsc to wiedzcie czego chcecie i nie dajcie sie zbalamucic przez sprzedawce.choc takie traktowanie klienta jest wymuszane przez centrale extra punktami - nie zawsze jest to kwestia konkretnego sprzedawcy.na reszte za
rzutow sie nie wypowiadam bo nie mialem juz wiecej kontaktow z FJ.

PS.ludzie z ktorymi ja sie zapoznalem w FJ w gdyni byli bardzo w porzadku,potem firma chyba wymieniala obsluge.

sobota, 8 stycznia 2005, 20:34
Ciekawe ja czekałem 3 godziny (MM Szczecin http://www.mediamarkt.szczecin.pl ).

No właśnie MM jest zdecentralizowany i każdy działa inaczej. Ja wypowiadałem sie o poznańskim oddziale. :D

sobota, 8 stycznia 2005, 21:07

Oczywiście odzew moderatora (ów) nadal zerowy. Przykre to.

poniedziałek, 10 stycznia 2005, 18:47
Moderator

Oczywiście odzew moderatora (ów) nadal zerowy. Przykre to.

Cichy, tak szczerze... Co ja mam do powiedzenia? Ja nie mam żadnego wpływu na działanie forum. Przynajmniej niewielki.

Proszę zakończmy tutaj te dywagacje i przenieśmy je do innego tematu.

poniedziałek, 10 stycznia 2005, 18:55

Kieruję swoje słowa do kogoś, kto ograniczył moją swobodę wypowiadania się na tym Forum.

poniedziałek, 10 stycznia 2005, 19:09
Post baterie
...chyba dobrze trafiłam, bo właśnie chciałam zapytać o baterie... kupiłam canona eos 300d (na allegro ale tu chyba nie można powiedzieć od kogo?) aparat ok, ale mam bardzo poważne wątpliwości co do tego czy akumulator nie był czasem używany. Ta moja niepewnosć bierze sie stąd , że na metalowych stykach akumulatora (mam nadzieje ze forumowicze wiedza o jakie styki na aku chodzi) są bardzo bardzo widoczne rysy, przetarcia, jakie moim skromnym zdaniem moga powstać przy wielokrotnym wyjmowaniu i wkładaniu aku do aparatu. Jeżeli ktoś mógłby mi to wyjaśnić, bardzo by to było miłe. Ja niestety mieszkam w takiej zapadłej dziurze ze do sklepu, gdzie ewentualnie mozna przyjrzeć sie takim nowym aku mam kilkadziesiat km, więc proszę o wyrozumiałość.
pozdrawiam wszystkich,

poniedziałek, 10 stycznia 2005, 19:25

wtorek, 11 stycznia 2005, 14:23
Moderator

... czy naparawde nikt mi nie pomoże?...

Może lepiej napisz w osobnym temacie; a może po prostu nikt nie wie. Ale zdecydowanie nowy temat w dziale Akcesoria. I zparaszam do rejestracji na forum.

wtorek, 11 stycznia 2005, 14:44

e na metalowych stykach akumulatora (mam nadzieje ze forumowicze wiedza o jakie styki na aku chodzi) są bardzo bardzo widoczne rysy, przetarcia

mam takie rysy na baterii a wyjmowana była może 3-4 razy.
ja mam G5 ale bateria jest dokładnie ta sama.

wtorek, 11 stycznia 2005, 14:46
Moderator

W sumie takie rysy mogą powstać przy sprawdzaniu akumulatora, niekoniecznie przy jego jakimś intensywnym użytkowaniu.

wtorek, 11 stycznia 2005, 15:03
I zparaszam do rejestracji na forum.

dzięki za zaproszenie, ale na razie nie mam czym sie pochwalić.
Jak tylko stworze coś wartościowego, napewno się podzielę. Tymczasem czerpię z tego forum dużo porzebnej wiedzy do "zorganizowania się".
pozdrawiam wszystkich forumowiczów

wtorek, 11 stycznia 2005, 16:39
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona