Teraz jest środa, 18 lipca 2018, 12:57

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 co myslicie o Kyocera Finecam M410R 
Autor Wiadomość
Post co myslicie o Kyocera Finecam M410R
Inteteresuje mnie ten aparat bo ma dosc dobre parametry. Slyszal moze ktos o nim jakies opinie lub sam cos o nim wie?? Warto go kupowac?? prosze o wszystkie sugestie

poniedziałek, 17 maja 2004, 18:38

Jeśli mam być szczery, to nie widzę w parametrach tego aparatu czegoś, co wyróżniałoby go in plus od dwóch sprawdzonych (i tańszych) konstrukcji - Olympusa C-750 i Minolty Z2. Czy więc warto kupować produkt nieznanej zbytnio wśród cyfrówek firmy, mając do wyboru tańsze, sprawdzone alternatywy - odpowiedz sobie sam.

poniedziałek, 17 maja 2004, 20:30
Post kyoceram410r fajny
Kupilem go wczoraj! Co prawda nie zrobi sie nim nocnych zdjec, nie posiada recznych ustawien. Aczkolwiek rozbudowane menu daje duzo mozliwosci. Posiada niespotykany szybki autofocus w tej klasie aparatow cyfrowych, dobry 10xzoom optyczny, swietne macro ... no i rewelacje ISO 800 przy najwiekszej rozdzielczosci zdjec. Ten ostatni bajer jest nie spotykany w aparatach klasy nawet MINOLTY A1. Moze robic szybkie zdjecia seryjne 3.3klatki na sekunde ograniczajac sie jedynie pojemnosci karty pamieci.
Fajna rzecza, ktorej nie maja inne aparaty jest to, ze aparat sam ustawia ostrosc zanim zdecydujem sie zrobic zdjecie. W chwili naciskania na spust migawki ostrosc jest juz praktycznie nastawiona - stad tak szybki autofocus... Samo wykonanie aparatu jest po prostu rewelacyjne!!! Swieetny klasyczny design w czarnej lub srebrnej obudowie, wysoka klasa materialow z ktorych jest zrobiony, funkcjonalnosc, intuicyjne menu za cene 1980 brutto... SCZERZE POLECAM

środa, 28 lipca 2004, 12:48
monolty z odradzam bo to psujący się szajs
a kyocera jest super

środa, 28 lipca 2004, 13:14

Post re
minolty to nie szajs, bo zdjątka robią ładne, ale rzeczywiście są bardziej awaryjne od canona, czy olympusa. A kyocera nie jest tak znana i pewnie jest tak mało awarii, bo mało osób je ma. Generalnie się nie wypowiadam, bo nie znam tej firmy.

środa, 28 lipca 2004, 14:31
Post Re: kyoceram410r fajny
[quote="vallly"]Kupilem go wczoraj! Co prawda nie zrobi sie nim nocnych zdjec, nie posiada recznych ustawien.

Witam
Co to znaczy nie posiada ręcznych ustawień ??? :shock:
Mam ten aparat i "ręcznych ustawień" ma sporo -
ustawienie migawki, lub przesłony w sporym zakresie, czułości, balansu bieli, sposobu pomiaru światła oraz kilka innych, czy to mało ?
Wiele aparatów w tej klasie cenowej nie ma takich możliwości ustawień jak ta Kyocera. A może Ty nie wiesz jeszcze jak przestawić pewne zakresy ?

Pozdr
D/\G/\

poniedziałek, 2 sierpnia 2004, 00:16
Mam pytanie do wszystkich uzytkownikow m410r. Czy mozna podczas krecenia filmow uzywac zoomu optycznego?

poniedziałek, 9 sierpnia 2004, 19:34
dajcie spokój bo sie posikam jak to dalej będę musiał :lol: :lol: :lol: :lol: czytać...... Kyocera Mita to moze niech zacznie robić lepsze drukarki laserowe ale nie aparaty cyfrowe ...... od kiedy to mają oni jakiekolwiek blade pojęcie o aparatach ....miał ktoś kiedy ich aparat analogowy w ręce ? Nie .......bo pewnie takiego nie było nigdy.....

a może niedługo Fujitsu Siemens zacznie robić aparaty bo nagle stwierdzi że zawsze znajdzie sie jakiśjeleńktóry kupi bo zna skądś tą markę

Kyocera Mita.....a moze Ricoh ....co ? Też juz robią aparaty cyfrowe czy jeszcze czekają .....? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

NIe moge z Wami .........no :lol: :lol: :lol:

poniedziałek, 9 sierpnia 2004, 20:17
...... Kyocera Mita to moze niech zacznie robić lepsze drukarki laserowe ale nie aparaty cyfrowe ...... od kiedy to mają oni jakiekolwiek blade pojęcie o aparatach ....

Yashica pewnie też ci jest nieznana

poniedziałek, 9 sierpnia 2004, 23:31
...... Kyocera Mita to moze niech zacznie robić lepsze drukarki laserowe ale nie aparaty cyfrowe ...... od kiedy to mają oni jakiekolwiek blade pojęcie o aparatach ....

Kolega pewnie nie ma bladego pojecia o marce kyocera yasica. Widac, ze zna sie na drukarkach ale tez nie do konca bo kyocera robi wysmienite drukarki. O niebo lepsze od co niektorych uznanych producentow. Podobnie rzecz sie ma z aparatami-wsrod profesjonalistow kyocera ma wieksze uznanie od chodzby np. olimpusa. :mrgreen:

wtorek, 10 sierpnia 2004, 12:09
Moderator

Oczywiście, Kyocera to znana i uznana marka... :shock: :lol: Ludzie, opanujcie się.

wtorek, 10 sierpnia 2004, 12:15
Nie wiem kto kogo kupil ale Yasica to faktycznie niezly sprzet i trudno im odmowic znajomosci tematu :wink:
Zreszta M410R to pewnie kolejny skladak bazujacy na podzespolach tych bardziej popularnych firm (???).
Czasem watpie w "znanych" potentatow bo kiedy ilosc przekracza pewien prog pojawiaja sie zazwyczaj problemy z kontrola jakosci :cry:
Pozdrawiam,
~Szamil 8)

wtorek, 10 sierpnia 2004, 15:32

Jedno do mnie nie przemawia. Wyobraźmy sobie, że Leica zostałaby wykupiona przez, nie wiem, przez Zoltrixa. Czy gdyby nowe aparaty "Leici" nazywały się "Zoltrix" nie byłoby to dziwne? Dla mnie tak.

wtorek, 10 sierpnia 2004, 20:37
Ludzie opanujcie sie :shock: Zmiast sie spierac czy kyocera to znana i uznana firma powiedzcie mi lepiej czy warto zainwestowac ponad 2 tysiaczki w m410r? Czy moze jest jakas inna lepsza alternatywa?

środa, 11 sierpnia 2004, 10:10
Moderator

Ludzie opanujcie sie :shock: Zmiast sie spierac czy kyocera to znana i uznana firma powiedzcie mi lepiej czy warto zainwestowac ponad 2 tysiaczki w m410r? Czy moze jest jakas inna lepsza alternatywa?

Nie rozumiem tego pytania. Nie powinieneś go nawet zadawać, bo odpowiedź jest jedna: NIE WARTO.

Kup sobie jakiś inny aparat znanej marki, coś z Minolty lub Olympusa, ewentualnie Canon S1.

środa, 11 sierpnia 2004, 11:56
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona