Teraz jest sobota, 17 listopada 2018, 21:57

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 olympus C 740 UZ 
Autor Wiadomość
Post olympus C 740 UZ
witam: mam dylemat, a wiadomo rozchodzi sie o kase. nie mam doswiadczenia w cyfrowkach i tu pytanie do was. lepszy oli C 740 UZ z zestawem karta 128, ladowarka, akumulatorki, zestaw zaawansowany i czytnik kart 8 w 1 USB 2.0 za 2080zł, czy oli C 765 UZ tylko z karta 128 za 2200zł. nie mialem jeszcze cyfrowki wiec nie wiem czy na poczatek nie lepiej zaczac od 740!? moze ktos mi pomoze?

środa, 26 maja 2004, 20:41

jeżeli na początek to 740 jak najbardziej .. w tym momencie "nie jest" już drogi i już niewiele będzie tracił na cenie.. za pół roku/rok sprzedasz go za jakieś 200 zł taniej, dołożysz 500 i kupisz sobie 770 ;)

środa, 26 maja 2004, 23:50

Wątek do działu Olympusa... ;) (uśmiech do Moderatora, witam po latach już nie w wersji incognito).

Witam. C-765 jest całkiem udany, jednak wybrałbym C-740 z opisanym przez Ciebie zestawem dodatków. Cena jest niezła a aparat powinien bezproblemowo spełnić Twoje wymagania, o ile nie zamierzasz drukować w większych formatach - bo w moim odczuciu nie ustępuje nowszym Olkom jakością zdjęć (a nawet pod pewnymi względami prezentuje się chyba korzystniej). Na plus dla C-765 zapisałbym szybkość działania - ten nowszy, szybszy procesor - ale C-740 też nie jest wolny, za to będziesz mieć od startu porządnie "osprzęcony" aparat. Skoro - jak piszesz - nie masz doświadczenia w cyfrówkach, C-740 znakomicie nadaje się na całkiem ambitny start.

Przy okazji - czy zamierasz kupować zestaw zaawansowany ze szkłami Kinga (czyli Fototip)? No to jedno "ale" - zachęcam do kupna czegoś trochę lepszego - np. Hoyi. Pod tym względem w moim odczuciu nie warto oszczędzać.

O C-765 postaram się jeszcze napisać coś więcej w dziale Olympusa.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

czwartek, 27 maja 2004, 00:27
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]