Teraz jest wtorek, 17 lipca 2018, 19:42

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 sklepy internetowe 
Autor Wiadomość
Post sklepy internetowe
Witam!
Ponieważ wiem, że publiczne rozmowy na temat sklepów internetowych nie są mile widziane na tym forum, dlatego proszę o pisanie na priv.
Chodzi mi o opinie klientów o takich sklepach internetowych: . i Balta. Tam znalazłem to co chcę kupić (Canona A80 lub A75) w odpowiednich cenach :)
Czy mieliście jakieś problemy z realizacją zamówienia; a może wręcz przeciwnie wszystko było OK. A jak z realizacją gwarancji?
Dzięki.

PS. Nie wiedziałem za bardzo gdzie ten temat zamieścić, wylądował więc tu.

czwartek, 27 maja 2004, 13:13
Witam, ostatnio aparat kupowalem w [ciach!] firma jest dobra, i maja niezle ceny (A 80 w tej samej cenie w co balta.pl) tylko radze przed zamowieniem upewnic sie (mailem czy przez GG) czy czas realizacji jest taki jak pisza..ja niestety musialem czekac prawie tydzien dluzej...

Z balta ani . nie mialem nigdy doczynienie, ale polecam kupowac w bardziej zanych sklepach, dobre ceny zwykle ma tez [ciach!]

czwartek, 27 maja 2004, 13:48
A co do gwarancji to masz gwarancje producenta, jak sie popsuje apracik, to zanosisz go do serwisu producenta (albo sklepu firmowego producenta) w kazdych wiekszych miastach sa...

czwartek, 27 maja 2004, 13:50
Z balta ani . nie mialem nigdy doczynienie, ale polecam kupowac w bardziej zanych sklepach, dobre ceny zwykle ma tez [ciach!]

Z . nie miałem zadnego problemu - towar przyszedł szybko i to co zamawiałem, cena również nie zmieniła się.
A jak z gwarancją ??? nie wiem bo karta pamięci jeszcze mi nie nawaliła... :wink:

poniedziałek, 31 maja 2004, 19:17
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]