Teraz jest piątek, 20 lipca 2018, 04:51

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Canon PowerShot 5.0 
Autor Wiadomość

Post Canon PowerShot 5.0
Witam wszystkich

Chciałbym się dowiedzieć czy w/w aparat jest dobry i czy warty swojej ceny a może są lepsze ??
Proszę o opinie.

Pozdrawiam
Tomasz

wtorek, 26 sierpnia 2003, 23:15

Post Chodzi mi o aparat Canon PowerShot G5
Chodzi mi o aparat Canon PowerShot G5

środa, 27 sierpnia 2003, 19:56
Post Canon G5
Kupiłem ten aparat 10 dni temu. Dotąd pstrykałem tylko na analogach. I muszę powiedzieć - rewelacja. Jakość obrazu, kolor i ostrość są na najwyższym poziomie. Znakomity, bardzo jasny obiektyw pozwala na uchwycenie obrazów o dużych kontrastach, utrzymując obraz bez prześwietlonych, czy niedoświetlonych miejsc. Szerokie możliwości nastawu ekspozycji, włącznie z możliwością nastawu siły błysku wbudowanego flasha dają nieograniczone możliwości. To wszystko można zapisać w nieskompresowanym (a więc nie uproszczonym) pliku RAW. Szczególnie, gdy ma się 1GB Microdrive'a (ok. 250 zdjęć najwyższej jakości - polecam). Oprogramowanie jest całkiem przyzwoite. Aparat ma mozliwości rozbudowy - dodatkowa lampa błyskowa, konwertery. Bardzo ważny jest akumulator - w G5 jest najlepszy w swojej klasie. Pozwala zrobić 450 zdjęć z włączonym LCD przy 50% użyciu lampy błyskowej. Minusem jest automatyczny balans bieli - lepiej dobrać ręcznie, oraz użycie w flasha w zdjęciach makro - obiektyw przysłania światło z flasha.
Moim zdaniem naprawdę warto kupić ten aparat. (GG 4190876)

sobota, 20 września 2003, 12:10

środa, 8 października 2003, 13:32
APARAT BOMBA. Wcześniej miałem Olympusa i a to miałem pretensje, że za ciemny obiektyw i w nocy bez statywu ani rusz, a to, że ziarno (szumy) na zdjęciach. W G5 tego nie ma... Ani ziarna, no chybam, że ktoś ustawi ISO 200 lub 400 , przy ISO 50 i 100 zdjęcia gładziutkie i ostre. Polecam ! No i te kolory !!

http://samples.brb.pl/

sobota, 11 października 2003, 14:50
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]