Teraz jest sobota, 17 listopada 2018, 06:49

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
 W sprawie pentagrama 434 - do tych co mieszaja go z blotem 
Autor Wiadomość
Post W sprawie pentagrama 434 - do tych co mieszaja go z blotem
Kurcze nie rozumiem was (mowa o tych mieszajacych) przy byle okazji wypisujecie jaki ten aparat jest syf, nie markowy i tandeta. Kilku z was chcialo zobaczyc fotki z tego aparatu w max rozdzielczosci aby raz na zawsze wydac werdykt co ten aparat jest wart. Jeden nawet biadoli ze od paru m-cy nie moze ich zobyc. Ja sie zaoferowalem ze przesle kazdemu chetnemu na maila lub na ftpa pare zdjec robionych w roznych warunkach i co ??? i nic ! Zadnego odzewu ?? gdzie sa ci co chcieli sprawdzac i porowywac. Czemu umilkliscie ??? Przeciez za pare dni znow ktos spyta czy pentagram photo 434 jest dobrym aparatem a wy znow bedzie biadolic ze syf, nie markowy i tandeta.

Wiec ponawiam propozycje. Czy jest ktos z fachowcow chetny do sprawdzenia jakosci tych zdjec ??? czy tez wasza fachowosc polega na gnojeniu kazdej marki ktora nie ma renomy i ktorej akurat sie nie posiada?

ps. przepraszam za ostry ton mojej wypowiedzi ale denerwuja mnie ciagle te same bezpodstawne zarzuty nie poparte zadnymi zasadnymi argumentami oraz uprawianie swego rodzaju rasizmu sprzetowego.

ps2. nie bronie tego aparatu dlatego ze go mam bo tak nie jest ale chcialby w koncu przeczytac rzeczowe porownanie wad i zalet tego aparatu a nie tylko wyssane z palca duby smalone.

środa, 11 sierpnia 2004, 00:33

Złam mnie tym Pentagramem :twisted:

środa, 11 sierpnia 2004, 00:37
nikogo nie chce lamac. chce w kocu przeczytac rzeczowa krytyke tego aparatu (czy tez w przyszlosci innego) poparta dowodami. a czy w koncu wyjdzie ze to dobry aparat czy jednak tandeta to mi to wisi bo i tak mam inny aparat. tu chodzi tylko o zasade !

oczywiscie zarazci przesle.

środa, 11 sierpnia 2004, 00:49
Moderator

Post Re: W sprawie pentagrama 434 - do tych co mieszaja go z blot
Zibi1970 napisał(a):
syf, nie markowy i tandeta.

Taki właśnie jest :twisted: .

Jeśli chcesz pokazać fotki z tego pseudoaparatu, to zrób to tutaj, aby wszyscy mogli być w szoku... Albo lepiej zapodaj linki do oryginalnych zdjęć. Żadne przeróbki, nawet bez skalowania.

środa, 11 sierpnia 2004, 01:23
stary ale na jakiej podstawie tak twirdzisz ? przeciez o to chodzi ze nikt z was nie widzial fotek w 1:1 to skad taki werdykt. to jest chore.

co do umieszczenia linkow to sie nie da w moim przypadku bo internet mam z komorki. i tylko moge na maila lub ftpa

o zadnych przerobkach nie ma mowy

środa, 11 sierpnia 2004, 01:37
Moderator

Dobra, to może Silent je wrzuci gdzieś i nam pokaże.

środa, 11 sierpnia 2004, 01:55
Administrator

Post Re: W sprawie pentagrama 434 - do tych co mieszaja go z blot
Zibi1970 napisał(a):
ps2. nie bronie tego aparatu dlatego ze go mam bo tak nie jest ale chcialby w koncu przeczytac rzeczowe porownanie wad i zalet tego aparatu a nie tylko wyssane z palca duby smalone.

Juz co najmniej od miesiaca opublikowany jest test
http://swiatobrazu.pl/index.php?s=309

SwiatObrazu.pl

środa, 11 sierpnia 2004, 02:12
tak ja wiem ze jest test tego aparatu ale z tego forum chyba nikt go nie czytal. ja czytalem. mnie chodzilo o wypowiedzi na forum

a konkluzja tego testu jest taka ze pomimo pewnych wad czy niedociagniec aparat jest wart swej ceny!!! tak tam pisze. dostal rowniez ten znaczek "tani i dobre" czy jakos tak.

środa, 11 sierpnia 2004, 02:33
Moderator

Naprawdę? :shock: Chyba muszę przeczytać ten test...

środa, 11 sierpnia 2004, 04:10

Widzisz, Vendeur, nawet nie wiesz, że od trzech miesięcy ten Pentagram pojawia się po prawej obik wszystkich Z1/Z2 i innych... dobrze te Minolty ocenili, idealne towarzystwo :lol:

Co do zdjęć... otrzymałem od Zibi1970 kilka fotek, oglądnąłem je dokładnie. Jeśli kogokolwiek interesuje moja opinia to mogę się nią na forum podzielić, ale lepiej by było, aby każdy fotki zobaczył sam.

Moje konto netowe jest z transferem godzinnym, więc nie umieszczę tych zdjęć u mnie, bo tylko jedna osoba dała by radę je zobaczyć.

Jesli ktoś chce się poświęcić to potrzeba koło 20MB.

Pozdrawiam...

środa, 11 sierpnia 2004, 10:28

A co oznacza "z transferem godzinnym". Tylko przez godzine sa tam dane, czy ze tak niski transfer jest?

Dla dobra forum moge Ci uzyczyc troszke miejsca na serwerku - ale ostrzegam ze lacze jest dosc mocno wysycone wiec transfery nie stoja na najwyzszym poziomie.

środa, 11 sierpnia 2004, 11:38

A co oznacza "z transferem godzinnym"

To, że mam limit bajtów na godzinę.
Przekroczę - następną godzinę serwer mam z głowy.
Mam za darmo i po kątach - takie ograniczenie.
W sumie najlepszym wyjściem by było kupić sobie trochę miejsca na jakimś serwerze WWW, ale puki nie mam gotowej strony - szkoda tracić pieniędzy.
Jeśli jesteś w stanie użyczyć miejsca, przesłałbym te zdjęcia, wszyscy je sobie zobaczą, ocenią sami i mam nadzieje problem Pentagramów będziemy mieli z głowy.
Po tygodniu i tak wywalisz, bo każdy kto będzie chciał to je sobie zapisze.

Pozdrawiam...

środa, 11 sierpnia 2004, 11:53

Ok, szczegoly dotyczace konta ustalimy na pw - juz Ci wyslalem wiadomosc.

środa, 11 sierpnia 2004, 12:03
Moderator

Widzisz, Vendeur, nawet nie wiesz, że od trzech miesięcy ten Pentagram pojawia się po prawej obik wszystkich Z1/Z2 i innych... dobrze te Minolty ocenili, idealne towarzystwo :lol:

A skąd wiesz, co ja wiem? O tamtym teście wiedziałem pierwszy i co z tego? Zobaczyłem zdjęcia i już więcej ich nie chcę oglądać.

PS. Jak możesz, to napisz mi na priv, co sądzisz o tych fotkach, tak po krótce. Czy warto w ogóle je oglądać.

środa, 11 sierpnia 2004, 12:04

jak ogladam te fotki to... wygladaja jak z mojego olka c-160 ktorego kupilem za neicalem 650 zl.. :| moc heh.. i nawet bym powiedzial ze z mojego aparaciku czesto wyciagam lepsze fotki... :) wlasnie mialem wrzucic do galerii trzeba to zrobic w koncu :) pozdrawiam :D0

środa, 11 sierpnia 2004, 13:56
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona