Teraz jest wtorek, 20 listopada 2018, 10:00

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Hp 735- opinie 
Autor Wiadomość
Post Hp 735- opinie
Wczoraj zakupiłem taki własnie aparacik matryca 3.1 mpx zoom optyczny 3x, optyka pentaxa, poki co jestem z niego zadowolony co sadzicie o tym aparacie??

niedziela, 31 sierpnia 2003, 10:17
Post mój padł a serwis pokazał mi drzwi
jak w temacie. po miesiącu. ale życzę szczęścia.

czwartek, 11 września 2003, 11:16
Post Nie polecam !!!!
Nie polecam żadnego HP. Fotki robi przeciętne, a jak się popsuł (HP720) - martwe piksele, to miesiąc trzymali go w serwisie i wymienili na nowy, który też miał na starcie wadliwe piksele - nie 2 ale już 6. Interwencja w HP nie pomogła. Po upływie kolejnego miesiąca wymienili mi ponownie na inny ale od początku nie zamykała się klapka obiektywu. Poprostu badziewie. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej to podaje mejla

sobota, 20 września 2003, 01:36
Post HP 735 i przeboje
Ja również kiedysz posiadałem takiego sprzetu, aż przez pięć dni. Po pięciu dniach przestała sie objektyw chowac. Przesłałem do "Centrum Serwysowy HP" do stolicy (koło Grójca) gdzie obiecali mi wymienić w ciągu dwóch tygodni. Na nic się nie dało moje błaganie o terminu szybszego (pracuje z nim), minął dwa tytgodnie, miesiąc, półtora, i aparatu jeszcze nie wydziałem. W końcu napisałem pismo, ze już nie chce widziec. Ustawa przewiduje dwa tygodnie na usunięcia usterki. po tym terminie nie macie obowiązek odebrać towaru, macie prawo zarządać zwrotu "kosztów zakupu". Ja tak uczyniłem, i walcze do tej pory. HP traciło dużo w moich oczach, nie mój problem jest że serwisują za granicy. Ich sprawa. Mają użytkownika chyba głęboko gdzieś. Bo jak wypuścili bubel na rynek, to dlaczego za nie nie odpowiadają, jak inny poważne firmy?! Polecam Minoltę DiMage F200. Rewelacja, i piękne fotki.

poniedziałek, 24 listopada 2003, 15:31
Post Re: Nie polecam !!!!
Ja też miałem popsuł się po ok. 320 zdjęciach.
UWAGA !!! Naprawa HP nie polega na wymianie na nowy jak pisze "pula", tylko polega na wymianie na sprawny model - czyli dostajesz badziewie po naprawie (niekoniecznie pierwszej). Poczytaj sobie na ten temat w sieci i zobacz adnotację na chyba 3-ciej stronie gwarancji !!!
Dla mnie po szybkim "padzie" HP udało się wymienić na Olympusa !

plula@wp.pl napisał(a):
Nie polecam żadnego HP. Fotki robi przeciętne, a jak się popsuł (HP720) - martwe piksele, to miesiąc trzymali go w serwisie i wymienili na nowy, który też miał na starcie wadliwe piksele - nie 2 ale już 6. Interwencja w HP nie pomogła. Po upływie kolejnego miesiąca wymienili mi ponownie na inny ale od początku nie zamykała się klapka obiektywu. Poprostu badziewie. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej to podaje mejla

wtorek, 25 listopada 2003, 13:48
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]