Teraz jest piątek, 16 listopada 2018, 16:06

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 hp 735 jak rozdzielczosc w zdjeciach z jedna gwiazdka? 
Autor Wiadomość
Post hp 735 jak rozdzielczosc w zdjeciach z jedna gwiazdka?
kupilem niedawno aparat hp 735,ogolnie jest bardzo fajny sprzet ale mam jedna watpliwosc:na stronie hp w danych technicznych aparatu pisza ze zdjecia wykonane w kompresji z jedna gwiazdka maja rozdzielczosc 3 mega pixeli a u mnie maja 640x480 pixeli....napiszcie prosze czy u was tez tak jest czy poprostu informacja hp jest bledna....z gory dzieki za odpowiedz

niedziela, 31 sierpnia 2003, 17:47
Informacje są źle podane, a tak jest naprawdę jak jest czyli masz na jednej * 640x480 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

wtorek, 2 września 2003, 19:08
Post Nie polecam
Nie polecam żadnego HP. Fotki robi przeciętne, a jak się popsuł (HP720) - martwe piksele, to miesiąc trzymali go w serwisie i wymienili na nowy, który też miał na starcie wadliwe piksele - nie 2 ale już 6. Interwencja w HP nie pomogła. Po upływie kolejnego miesiąca wymienili mi ponownie na inny ale od początku nie zamykała się klapka obiektywu. Poprostu badziewie. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej to podaje mejla

sobota, 20 września 2003, 01:38
Post JAkość
Hmmm Witam
Pytanko,
czy urzytkownicy HP 735 nie mają problemu z jakościa wykonanych zdjęć, wydaje mi się że przy 3.2 mln pikselach jakość zdjęcia powinna być hmm dać możliwość do obróbki czy kadrowania zauważyłem że u mnie nawet po jedmym powiększeniu podczas obróbki widać takie hmm rozmazane piksele
poprostu wszystko rozmazane fakt że oryginalnie wyglada ok czyli bez powiększenia. porównywałem jakiegoś taniego canona odpowiednika hp 735 i podczas kadrowania powiększania jakość była 100% lepsza
Poprostu moim zdaniem aby hp 735 zrobić idealne zdjęcie muszą być spełnione idealnie wszystkie warunki (światło), natrudniej zrobić fotke w pomieszczeniu z jednym źródłęm światła. To są moje stwierdzenia nie jestem fotografem i to mój pierwszy aparat cyfrowy, bardzo prosiłbym aby ktoś mnie oświecił pod tym względem :-) :-) jeśłi się myle.
thx

niedziela, 21 września 2003, 16:36
Post hp 735 - i mało nie dostałem palpitacji serca
Hey
Zdecydowanie zgadzam się z Tomusem

Oglądając fotki z hp 735 /piszę hp małymi literami z braku szacunku do tej firmy/ miałem łzy w oczach... łzy rozpaczy że wydałem 1290zł na gówno z kartą 64MB.
Jak producent może pisać, że zdjęcia do formatu 20x30 wychodzą czyste i piękne... buuuu...
Przy pełnym słońcu w plenerze jakość zdjęć była dobra.... ale jak tylko wykonałem powiększenie choćby do 150% - nie dało się nie zauważyć piep***onych pikseli.
Tragedia jeśli przyszło zrobić zdjęcie w pokoju przy oświetleniu sztucznym.
Jakość przy 50% wielkości była ledwo zadowalająca , a jak obejrzałem obraz 1:1 to najchętniej wywaliłbym to gówno za okno...

Na szczęście sprzedałem hp735.. ze stratą...

Wszystkim niezdecydowanym polecam przyjrzeniu się super aparatowi FUJI FINEPIX S304. Na Allegro można zakupić w granicach już 1400zł i to od "SuperSprzedawców".

Mam go... jestem zachwycony. Robi wspaniałe zdjęcia , cudne kolory - zdecydowanie lepsze niż Oli C720... porównywałem.

sobota, 27 września 2003, 00:40
Post I tak zrobie
CHyba jednak pchne kompuś hp735 ze stratą :-) mniej wymagającemu użytkownikowi, jednak hp przereklamowuje swoje produkty. Wiem że błędów się nie powtarza ale przetestuje tym razem inne modele HP ale chyba będe obstawał przy Canonie juz go miałem w ręcach :-) i zdjęcia robi rewelacyjne.

niedziela, 28 września 2003, 14:44
Post Firmware
Mam pytanko czy w Aparatach cyfrowych hp można zmieniać FIRMWARE może to by poprawiło jakość zdjęć bo przecież chodzi tu o algoprytm kompresujący JPG...

niedziela, 28 września 2003, 14:49
Post HP 735
Kuwa też mam 735 tkę. Fotki wydawały mi się jakieś dziwne, a po przeczytaniu forum już wiem że ten aparat jest po prostu do dupy. Zdjęcia wykonane w nocy są dużo ciemniejsze od np fotek z Olympusa C120. I co ja mam teraz zrobić?!?!. Sprzedać? Komu, i za ile??? Gat Demet

niedziela, 12 października 2003, 00:08
Post HP 735
Hej. Ja też miałem HP 735-kę, który po pięciu dniach się zepsuł. Nie chował się obiektyw. Jednak dla tych, których HP puszcza w balona, mam info.
Jeśli naprawa przekroczy 14 dni roboczych, to nie muszecie odebrać sprzętu. Możecie zarządać cenę zakupu. To macie ustawowo zagwarantowane. A HP troche dostanie po ***ie, bo widzę z ilości zepsutych sprzętów, ze nie jest to ich wyrób.
Spróbujcie Minoltę DiMage F200. Rewelacja. W alegro czasem można kupić za mniejszy pieniądz, niż HP-eka.

czwartek, 23 października 2003, 08:12
Wszyscy którzy mają HP 735 niech uciekają czym prędzej - jest to szajs jakich mało - o moich przygodach z HP 735 możecie pocztyaj w postach z przed 2 tygodni :idea:

czwartek, 23 października 2003, 09:31

O czym wy k**** do mnie rozmawiacie, zdjecia trzeba umiec robic, a nie zwalac cala wine na sprzet. Sam mam HP735 i jestem zadowolony w cip*****. Jak zanioslem fotki do labu zeby zrobic odbitki na papierze, to gosc myslal ze to jakas profesjonalna lustrzanka. A co do jakosci zdjec, to mozna zrobic naprawde zaje***** fotki nawet w nocy i to bez lampy, tylko trzeba umiec.
Pozdrawiam wszystkich amatorow!!!

sobota, 25 października 2003, 21:14
Jak zanioslem fotki do labu zeby zrobic odbitki na papierze, to gosc myslal ze to jakas profesjonalna lustrzanka.

A nie przyszło Ci do głowy, że ten gośćcu po prostu był dobrze wyszkolony we wciskaniu wazeliny.

sobota, 25 października 2003, 22:14
Oglądałem zdjęcia z tego HP i niektóre (te dobrze zrobione) są naprawde zajebiste. W porownaniu do Canona ixusa 400 są gorsze to fakt, ale różnica w cenie jest kolosalna !!!!!! Gdyby nie był taki awaryjny i kosztował góra 1000 to wszyscy by go brali napewno. A te 2 w środku to też jakieś nieporozumienie dla mnie jest...

niedziela, 26 października 2003, 01:35
chodzilo mi o zasilanie na 2 baterie- przy aparacie z optycznym zoomem to kompletna porazka... :D

niedziela, 26 października 2003, 01:38
ja tez miałem lipe z 735, od razu robiła ciemne zdjecie, po wymianie jest nawet ok, tylko ze nie działa przycisk mailowy - wiecie o co sie rozchodzi (a moze tak ma być), i znowu do serwisu - i tak k**** do zaj****ia.

piątek, 28 listopada 2003, 17:33
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona