Teraz jest sobota, 21 lipca 2018, 09:47

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Ładowarki 
Autor Wiadomość

Post Ładowarki
Chciałbym kupić ładowarkę tylko, że nie mogła być to jakaś przypadkowa, ponieważ taką już mam w domu. Jakaś lipa Ansmann, która ładuje 15 godzin akumulatory 1600 mAH. Nie wiem najchętniej jeżeli była by to jakiejś lepszej firmy do 200 zł z 4 akumulatorami oczywiście żebyście mi nie wyskakiwali z samą ładowarką. [/img][/list][/list][/code][/quote]

poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 21:49

Jezeli naprawde lepsza to nie masz szans sie zmiesic w tej kwocie, nawet za sama ladowarke, jezeli lepsza z tych popularnych to polecam funkcje szukaj - bylo juz ze 20 razy o tym.

Przy okazji z tych lepszych low-endowo popularnych to emos'y, minwy (MW) ewentualnie GP - ale tu zaplacisz za napis GP i inny design ladowarki (ladniejszy), bo tak poza tym GP to dokladnie to samo co Emosy i MW.

poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 22:15

Post re
ja radzę emosy i MW. Ta sama fabryka, co gp, te same wnętrzności, tylko nieco brzydsze opakowanie. Taki model 9168 GS aku 2300 gp ładuje 4h. Jest to ładowarka procesorowa. Można ją dostać w komplecie z 4 aku 2300 energizer lub gp za niecałe 85zł. Na prv podam Ci dokładne namiary.

PS Sam mam taką i aku gp i energizer i jestem bardzo zadowolony.

poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 22:32

Wszystko fajnie, może i w Gp płaci się tez za firmę ale za to jaką. Lata doświadczenia robią swoje co do tych innych to nie mam zbytniego zaufania. Poza tym jeszcze interesowała by mnie ładowarka Hama bo tez wydaje mi się dobra

poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 22:51

Wszystko fajnie, może i w Gp płaci się tez za firmę ale za to jaką. Lata doświadczenia robią swoje co do tych innych to nie mam zbytniego zaufania. Poza tym jeszcze interesowała by mnie ładowarka Hama bo tez wydaje mi się dobra

W GP placi sie za NAPIS GP a nie za to ze to firma z doswiadczeniem w produkcji ladowarek. Emos i MW maja wieksze doswiadczenie w tej dzidzinie - chociazby dlatego ze Emos robi tez a przynajmniej kiedys robil profesjonalne ladowarki - nie tylko do popularnych AA, AAA itp. Tylko ze wtedy to on sam je robil a teraz to z tego co widze jedne zewnetrzna firma tlucze wnetrznosci dla MW, Emos, GP i jeszcze pewnie dla kilku innych - dla Hama chyba tez bo jakos dziwnie identyczne paramerty maja co Emos, MW i GP.

Kupujac GP kupujesz Emosa / MW tylko w innej obudowie - wnetrznosci sa dokladnie te same, produkowane prez ta sama firme - i to wcale nie przez firme GP.

Podsumowujac, GP to dobra firma produkująca dobre aku ale wcale nie produkujaca ladowarek a tylko sygnuja ladowaki wlasna nazwa i sprzedaja za 50% drozej - no bo przeciez to GP

poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 23:01

Post re
No właśnie. A Hamy mają inne wnętrzności i wcale nie są tak dobre jak emosy i MW.

poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 23:04

Popieram, Hamy nie dorastaja do piet Emosom i MW - ktore mimo wszystko sa dobrymi ladowarkami w klasie low-end.
Co do wnetrznosci Hamy to nie jestem na 100% przekonany ze sa inne ale napewno ladowarki te sa duzo bardziej awaryjne/zawodne - przynajmniej takich opini o nich jest najwiecej.

poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 23:10

Chcesz wypas ładowarke i aku to zobacz mój link z podpisu mam do sprzedania wypas ładowarke - co do ceny to sie dogadamy - pisz na PW a jak nie jesteś zarejestrowany to podaj np. swoje GG

poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 23:15

Dzięi za te wszystkie posty no to mnie zbiliście z tropu na temat Gp, zawsze uważałem że to jest dobry sprzęt a tu. No ale nic dobrze usłyszeć "zawsze najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa". Ooo a co powiecie na Energizer ten co był ostatnio Medi Markt za około 111 zł z 4 aku 2100??

wtorek, 24 sierpnia 2004, 00:27

Powiedz mi tylko po co tak kombinujesz??? Jezeli lubisz GP to mozesz ja wziasc - to nie sa zle ladowarki, sa dobre ale nie sa lepsze od Emosow czy MW, sa poprostu takie same tylko ladniej wygladaja. Jezeli naprawde ale to naprawde lubisz ta firme to wez to co sprzedaje M - to jest dobry i sprawdzony sprzet.

Jezeli nie zalezy Ci na wyladzie zewnetrznym a na mozliwosciach i nie chcesz przeplacac za napis GP i ladny wyglad to wez cos z Emosa albo MW - moje propozycje: V-6000 (dokladnie to samo co GP PowerBank SMART 2), MW 1270, MW 9168GS, moze byc jeszcze V-1000 ale chyba lwpiwj bedzie MW 1270 - to jest dokladnie to samo z tym ze mi sie bardziej podoba ;), generalnie to moim zdaniem jest ladniejsza od GP i calej reszty.

wtorek, 24 sierpnia 2004, 00:53

Sorry ale dla mnie GP jest jedną z lepszych firm a aku czy ładowarki ma bardzo dobre.

wtorek, 24 sierpnia 2004, 00:58

Ale ja nie twierdze ze GP jest zla firma, jest dobra firma ale oni nie produkuja ladowarek wiec ciezko powiedziec ze robia dobre ladowarki, oni tylko sygnuja swoim logiem ladowarki ktore wychodza z zewnetrznej firmy/fabryki. To ze mimo wszystko sa to dobre ladowarki to fakt ale nie mozna powiedziec ze ladowarki GP sa lepsze od Emosow - bo nie sa sa dokladnie takie a wrecz te same tylko w innym pudelku, ktore nie wplywa na proces ladowania.

Co do akumulatorow to sie zgadzam ze sa dobre - czy sa robione naprawde przez GP czy tez tylko sygnowane, tego nie wiem, wiec sie nie wypowiem. Powiem tylko ze aku sa dobre. Przy czym nie da sie stwierdzic uzywajac aparatu czy sa lepsze od np. Energizerow czy Sanyo, to mozna by tylko sprawdzic na dosc wyspecjalizowanych urzadzeniach testowych ew. na bardzo dorych ladowarkach, ktore potrafia generowac wykresy - przy czym w tym wypadku tez bedzie tam spory margines bledu.

EDIT Osobiscie jezeli mialbym naprawde brac GP to sklanialbym sie ku GP PowerBank Smart 2 - chociaz taniej mozna kupic Emosa V-6000, ktory jak wspominalem jest dokladnie tym samym urzadzeniem

wtorek, 24 sierpnia 2004, 01:05

widze, ze lecisz na komercje :). chcesz sie tym GP, czy Energizerem chwalic przed kumplami, czy co? jak Ci kazdy mowi, ze to wszystko, jest jedno i to samo, to nie wiem, w czym masz problem? chyba tylko w znaczku firmy. jak to mowila pewna reklama "skoro nie widac roznicy, to po co przeplacac?". i o jakie dobre klamstwo, czy zla prawde Ci chodzi? zle to wszystko rozumiesz, ja widze. idac Twoim tokiem myslenia, moge powiedziec, ze GP to jednak szajs, bo to to samo, co jakis tam malo znany Emos, ktorego nie ma w MM, radiu i TV. moim zdaniem, to sam nie wiesz, czego chcesz i sam sobie robisz problemy. ja mam 2 emosy w domu i zlego slowa nie powiem na ich temat. pozdro 666.

wtorek, 24 sierpnia 2004, 01:15

Wiesz skoro ma miec lepsze samopoczucie to niech wezmie GP - to nie bedzie zly wybor, czasami warto "przeplacic" i miec dobre samopoczucie ;) Jak chlopak ma sie zadreczac pozniej ze moze zle zrobil i trzeba bylo kupic ladowarke "firmowa" zamiast tego Emosa o ktorym nigdy nie slyszal. Istnieje cos takiego jak placebo i w tym wypadku tez moze dzialac.

A co do tego ze Emos jest mal,o znany to sie zupelnie nie zgadzam. Emos jest bardzo znana firma z tym ze nie wsrod klientow "masowych", Emos jak juz wspominalem robil i chyba robi nadal ladowarki bardziej profesjnalne, przeznaczone dla specyficznych akumulatorow i jest dosc ceniona firma.

wtorek, 24 sierpnia 2004, 01:23

No więc skoro tak to zakupie sobie emosa i po sprawie :] Także temat uważam za zamknięty :) A co do tego chwalenia się przed kolegami to nie to !!

wtorek, 24 sierpnia 2004, 01:24
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona