Teraz jest środa, 12 grudnia 2018, 19:06

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Karta pamieci - blad 
Autor Wiadomość
Post Karta pamieci - blad
Kupilem nowa karte pamieci, tyle co rozpakowalem i wsadzilem do aparatu, ale dostaje komunikat "Card Error", dlaczego? Mam na mysli karte 64MB do Olympusa, standardowa 16MB dziala bez zarzutu :( Prosze o odp. Pozdr. Krzysztof

poniedziałek, 8 września 2003, 09:46
Post karta ...
sprobuj ja sformatowac w aparacie. jesli nie pomoze podlacz aparat jako USB-DRIVE i przelec windowsowym scan disk'iem. jelsi nie pomoze to chyba tylko gwarancja ...

pozdrawiam
cartman

poniedziałek, 8 września 2003, 19:21
Post Karta pamieci - blad
Blad wychodzi wlasnie przy probie jej sformatowania w aparacie, a jak to podlaczyc aby sprawdzic skandiskiem??? Nic o tym nie slyszalem.

poniedziałek, 8 września 2003, 22:44
Aha, z gwarancja mam problemy, kupilem ja w USA... :/

poniedziałek, 8 września 2003, 22:45
Post karta ...
nigdy nie mialem w rece olympusa (chyba tak sie pisze - wybacz ew. bledy ;)) i nie wiem czy jest tam taka mozliwosc. wiem ze mojego media mecha da sie tak podlaczyc (hp zdaje sie tez, ale np canonow to juz nie) :D w skrocie wyglada to tak : jesli do zgrywania fotek z aparatu uzywasz specjalnego oprogramowania, a Twoj aparat nie jest w systemie widoczny jako dysk, to nic nie zrobisz. jesli widzisz aparat jako dysk, to skanujesz go normalnie scan diskiem (aparat podlaczony do USB czy jak go tam podlaczasz z wlozona karta pamieci). napisz czy dales rade.

pozdrawiam
cart

poniedziałek, 8 września 2003, 23:23
podlaczylem, jest widoczny jako dysk, ale niestety karta jest niesformatowana wiec skandisk nic nie zrobi :( a sformatowac nie moge :(

środa, 10 września 2003, 15:00
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]