Teraz jest sobota, 5 grudnia 2020, 02:19

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 I jeszcze raz 6340 lub ..... ?? 
Autor Wiadomość
bo na allegro widzialem canony a95 za okolo 1100-1400zl warto ?? czy moze zaiwestowac w cos innego ??

wtorek, 21 września 2004, 22:32
a co powiecie na olympusa c740?? Bedzie lepszy od c4000 ?? dam maila w razie czego bayern1@o2.pl

środa, 22 września 2004, 00:30

środa, 22 września 2004, 00:45

Helt - porównaj stosunek ceny Kodaków do Olympusów w USA. To wyjaśnia wszystko. Taki sprzęt - owszem, ale nie za te pieniądze. Poza tym Schneider wśród marek szkieł to jednak wyższa liga (przynajmniej kiedyś). Na pewno nie Cinquecento.
Zielonu122 - spokojniej. Analizowanie miliona aparatów na raz nic Ci nie da. Zastanów się dobrze, czego Ci potrzeba, prześpij się z tym i zakomunikuj nam swoje nocne przemyślenia. Wtedy pomożemy. Tak możemy się tylko bawić w wyliczanki.

środa, 22 września 2004, 18:24
Potrzebnyn mi jest aparat najlepiej z dobry trybem auto ale tryb manualny mile widziamy(jak juz sie doksztalce) i chcialbym sie zmiescic w cenie 1200zl

niedziela, 26 września 2004, 00:32
Tomku, ceny porównuję od 8lat gdyż tyle pracuje w Henrys Camera. Co do szkieł Shnaidera to opinie o nich miałem i mam b.dobrą. Temat chyba nie jest wart dalszych polemik. Pozdrawiam
Hely

niedziela, 26 września 2004, 06:23
Zreszta w serwisie [url]imaging-resource.com[/url] napisali:
The DX6340 is an ideal choice for anyone looking for a no-fuss digicam with great image quality, but yet with a few options for increased exposure control. Just about everything can be automatically controlled, with great results, though you can opt for manual shutter or aperture control if so desired, and a long-exposure option lets you capture bright shots even under very dim lighting. The camera continues with Kodak's very user-friendly interface, making it a good option for kids or novice users, and the varying levels of exposure and feature control enable novices to quickly learn more about photography. Like Kodak's other EasyShare cameras, when combined with the accessory camera dock and EasyShare software, the DX6340 is an exceptionally easy to use camera model that snaps great-looking pictures.

I na tyle na ile znam angielski [a znam go bardzo dobrze] jest to bardzo dobry aparat :D Ostatnio pojawil sie w MediaMarkt za 650zł wiec nie jest to wygorowana cena za dosyc przyzwoity aparat.

środa, 5 stycznia 2005, 19:42

Czy ktoś może mi powiedzieć czy można gdzieś dostać małą klapkę do baterii w telefonie KODAK EASYSHARE DX 6340? Dzwoniłem już do serwisu i żądają kosmicznej ceny! Jeśli ktoś może mi pomóc to proszę o odpowiedź na maila (sossen@go2.pl).

BARDZO PROSZĘ O POMOC!!!!

wtorek, 25 stycznia 2005, 16:21
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2