Teraz jest czwartek, 13 grudnia 2018, 15:29

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Jaki aparat do +/- 2000zl ??? 
Autor Wiadomość

Post Jaki aparat do +/- 2000zl ???
Zastanawialem sie nad Sony dsc-p92. Ale wlasciwie jest mi obojetnie najbardziej zalezy mi na dobrych zdjeciach i na tym aby byla do niego obudowa podwodna. A i tak przy okazji czy oplaca sie dolozyc te 200zl do DSC-P10????

sobota, 11 października 2003, 14:04
Post Tylko canon..
Coś się tak uczepił tych SONY ? Wg mnie sony mają słabe matryce, mało ostre zdjęcia wychodzą i na niektórych zdjęciach z V1 widziałem takie jakieś dziwne szumy ukośne !! To samo miałem w aparacie Praktica z matrycą sony, tyle, że tam było to bardzo wyraźne.

W cenie do 2000 polecam zakup CANONA S45 / S50 - sprzęcik klasa, zdjęcia wychodzą na[prawdę ładne, wyraźne i kolorowe.

Najlepiej wejdź na stronę http://samples.brb.pl/ tam są sample z większosci aparatów. Ja wcześniej miałem jeszcze Olympusa C-350 (tam właśnie są fotki robione przeze mnie tym aparatem) , ale teraz mam CANONA G5 - klasa sprzęt. Ale do 2000 zł polecam te 2 które wymieniłem, no chyba, że używaną G3 by się udało kupić....

Pytania? aerofan@poczta.fm

sobota, 11 października 2003, 14:41
Post Re: Tylko canon..
Cichy napisał(a):
... Wg mnie sony mają słabe matryce ...

Akurat Sony specjalizuje się od lat w produkcji matryc i inne firmy (np. Minolta) robią aparaty w oparciu o ich matryce. To co można zarzucić Sony to "słaba" optyka (jeśli jest Sony a nie Carl Zeiss) i brak niektórych opcji typowo fotograficznych oraz droga pamięć MS.
Co do szumów to raczej Sony "szumią" mało (np. mniej niż Canon w tej samej klasie cenowej). Za Sony przemawia też doskonała jakość nawet tanich modeli.

sobota, 11 października 2003, 15:33
Post Re: Jaki aparat do +/- 2000zl ???
poisson5 napisał(a):
Zastanawialem sie nad Sony dsc-p92. Ale wlasciwie jest mi obojetnie najbardziej zalezy mi na dobrych zdjeciach i na tym aby byla do niego obudowa podwodna. A i tak przy okazji czy oplaca sie dolozyc te 200zl do DSC-P10????

Może się nie orientujesz ale wierz mi obudowa do zdjęć podwodnych to poważny wydatek nawet do 1500zł.

sobota, 11 października 2003, 16:00
Post Wiem
Oczywiscie ze wiem ile kosztuje obudowa.

sobota, 11 października 2003, 16:08

Anonymous napisał(a):
Może się nie orientujesz ale wierz mi obudowa do zdjęć podwodnych to poważny wydatek nawet do 1500zł.

ps. ceny sa do 3 lub 4 tysiecy.

sobota, 11 października 2003, 16:16
Obudowa do Olympusa 600-700 zł
Nie jest tak źle. Wczoraj widziałem w internecie... :P

poisson5 napisał(a):
Anonymous napisał(a):

ps. ceny sa do 3 lub 4 tysiecy.

wtorek, 21 października 2003, 15:51
Wiesz to zalezy oryginalna do olimpusa tak na ktorej masz max 30M. Ale ja tam chce sobie sprawic ikelite lub cos podobnego z mozliwoscia zejsc na 70. Bo prawda taka ze do 30 to niema za wiel fajnych wraczkow u nas :)

wtorek, 21 października 2003, 16:14
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]