Teraz jest niedziela, 9 grudnia 2018, 21:39

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 ZAKUPY(Fuji, Nikon, cokolwiek) 
Autor Wiadomość
Post ZAKUPY(Fuji, Nikon, cokolwiek)
Zastanawiam sie nad zakupem cyfrówki Fuji S602 zoom lub Nikon Coolpix 995, zalezy mi aby jakosc byla bdb a aparat mial wszystkie funkcje lustrzanki(jak najwiecej manuala jesli tego bede chcial) i nie kosztowal wiecej niz 3000(chce kupic na allegro bo mam dobre doswiadczenia z ta metoda zakupu bo kupilem za 1300 Minolte dynax 4 i wszystko z nim O.K.). Pomozcie wybrac jeden z tych aparatow albo podajcie mi inne propozycje. Z gory dziękuje.

poniedziałek, 31 marca 2003, 21:29
cechy które wymieniasz ma canon G2 lub G3 (nowsza wersja). ja zdecydowałem się na nikona coolpixa 5000 którego kupiłem bardzo okazyjnie w niemczech.

czwartek, 3 kwietnia 2003, 12:18
miaelm przez rok 995 tearaz kupilem fuji s602z i jestem naprawde zadowolony.Nikon ma zankowita optyke robi naprawde dobre zdjecia ale niestety ma wolna spust migawki (troche za wolny jak na ta klase ),slabe baterie i nietypowa konstukcje krory w niektorych sytuacjach pomaga ale ja osobiscie lubie cyfrowki ktore maja budowe jak typowa lustrzanka
Jelsi masz pytania napisz
kris99@o2.pl

czwartek, 3 kwietnia 2003, 17:40
Ja kupilem ostatnio Fuji602 iaparat jest OK iso mozna ustawic na 160,200,400,800 1600 migawka na manual nawet 1/10000sec zdjecia w miescie swietnie wychodza nawet w nocy bez uzycia lampy blyskowej mozna zalozyc dodatkowo ring i teleobiektyw albo przyslony (niestety to trzeba dokupic osobno) mozna uzywac dwoch rodzaji kart pamieci ma wbudowana lampe blyskowa + wejscie na dodatkowa ogolnie bardzo fajny aparat jak podasz maila to wysleTobie zdjecia zrobione z tego aparatu .Kupilem go na Manhatanie za okolo 540 usd na promocji i dziwi mnie troche cena w Polsce.Adres sklepu w Nowym Jorku i opis to http://www.jandr.com

Pozdrowienia

Marek New York

środa, 16 kwietnia 2003, 03:18
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]