Teraz jest wtorek, 20 listopada 2018, 09:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Czy kupić Hp photosmart 735? 
Autor Wiadomość
Post Czy kupić Hp photosmart 735?
Mam dylemat. Chcę kupić aparat cyfrowy, długo się zastanawiałem uznałem że najlepszy będzie hp 735. Dowiedziałem się jednak że ten model często się psuje doradźcie, czy kupić ten czy inny aparat?

środa, 15 października 2003, 18:58
Post Re: Czy kupić Hp photosmart 735?
Mateusz napisał(a):
Mam dylemat. Chcę kupić aparat cyfrowy, długo się zastanawiałem uznałem że najlepszy będzie hp 735. Dowiedziałem się jednak że ten model często się psuje doradźcie, czy kupić ten czy inny aparat?

Co do HP735 to najpierw czytać a później pisać!
http://www.forum.swiatobrazu.pl/foto/vi ... ight=hp735

http://www.forum.swiatobrazu.pl/foto/vi ... ight=hp735[/quote]

środa, 15 października 2003, 21:12
Post Re: Czy kupić Hp photosmart 735?
Mateusz napisał(a):

Odpuść sobie, nie kupuj ! Jak już pisal em dla mnie padł po 2-ch tygodniach, a w serwisie powiedzieli mi że jest to WYBITNIE AWARYJNY MODEL.
Za podobną cenę widziałem Olympusa C-350 - aparat o podobnych parametrach, a karty do nich już są w cenach podobnych do MMC a tańsze niż SD (64 MB za 126 brutto) wczoraj znalazłem gdzieś w sieci C-350 za 1190 brutto).
Masz wprawdzie mniej bajerów (brak dźwięku, brak możliwości ręcznego ustawiania czułości) ale generalnie fotki w dobrym oświetleniu są porównywalnej jakości, a w słabym oświetleniu masz dużo niższe szumy matrycy.
Wykonanie mechaniczne Olympusa jest dużo lepsze - przyciski chodzą lepiej, pewniej i masz lepsze zabezpieczenie obiektywu.
Po podłączeniu Olympusa do PC aparat się nie zawiesza, a z HP - gdy jeszcze chodził, zdarzały się różne dziwne rzeczy.
Transefr obrazów na PC HP miał dużo wolniejszy.
Mogę Ci przesłać fragmenty fotek z jednego i drugiego aparatu - prześlij mi tylko swojego maila na and@o2.pl . :!:

czwartek, 16 października 2003, 10:09
Post Sam już nie wiem
A może cannon?

czwartek, 16 października 2003, 15:59
Post Re: Sam już nie wiem
Mateusz napisał(a):
A może cannon?

Cannon na 100% będzie o.k. tyle że cena aparatu z 3xzoom i 3Mpix to już inny przedział cenowy!

czwartek, 16 października 2003, 16:13
Post HP 735
Z tego co słyszałem to ch 735 psuje się tylko dlatego żę sjest źle obsługiwany, np. używane są złe baterie które szybko się kończą przez co niekiedy obiektyw nie wsuwa się do końca. Co wy o tym sądzicie?

czwartek, 16 października 2003, 16:23
Post Re: HP 735
Mateusz napisał(a):
Z tego co słyszałem to ch 735 psuje się tylko dlatego żę sjest źle obsługiwany, np. używane są złe baterie które szybko się kończą przez co niekiedy obiektyw nie wsuwa się do końca. Co wy o tym sądzicie?

:!: Tak ja też słyszałem że HP 735 psuje się tylko wtedy gdy jest źle obsługiwany :!:

Tak się dziwnie składa że HP kupują sami idioci :shock: którzy młotkiem stukają po aparaciku i z tego powodu wypadają im obiektywy i pojawiają się inne Error'y, a inne aparaty - te które się nie psują, kupują sami techniczni geniusze :idea:

:idea: Doprawdy odkrywcze :idea:

Jeżeli coś jest do d.... to po prostu takie jest. :?

Ale chłopie, jeżeli lubisz dużą dawkę adrenaliny to kupuj HP735 - gwarantowany strach czy aparacik padnie już teraz, czy dopiero 2 tygodnie po gwarancji.

Życzę udanych fotek niezawodnym :?: aparatem HP 735.

piątek, 17 października 2003, 09:18
Post Zaproszenie
Zapraszam wszystkich na moje forum!!!!!

piątek, 17 października 2003, 14:12
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]