Teraz jest poniedziałek, 12 listopada 2018, 20:13

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 HP 735 
Autor Wiadomość
Post HP 735
Nie kupujcie HP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzisiaj dostałem "nowego" HP 735 z sewisu. Wymienili mi go w ramach gwarancji. Aparat dostałem używany a nie nowy. Pani w infolinii powiedziałe że mi wymienią na nowego a tu prosze co dostaje?? Hp 735 używany, i jak jest napisane w piśmie które przyszło wraz z nim: sprzęt jest wymieniany na inny sprawny!! Zadzwoniłem ponownie do HP i inna kobieta powiedziała że tamta podała błędne informacje iż dostane nowego cyfraka!!! Od kiedy ludzie obsługujący klientów mają inne zdania na ten sam temat?!?!?! Dadam, że HP przyszedł w pudełku, bez jakichkolwiek zabezpieczeń. Nie był nawet schowany do ORYGINALNEJ bąbelkowej folii, tylko leżał sobie na niej!!! WSTYD, zważywszy że ja wysyłając go do HP zapakowałem 100 razy lepiej!!! Mało tego - temu "nowemu" odstaje górna część obudowy!! (ta co jest przy spuście), a baterie tak nisko siedzą że ledwo dociskają do styków!!! Już przeboleje tę lekko odstającą obudowę. Jeśli fotki będą tak kiepskiej jakości i tak ciemne jak w poprzednim to wyśle do serwisu ponownie!! A gwarancja?!? Jest "gdzieś tam" w firmie, czyli jak mówiła miła pani mam rok gwarancji na niego - żadnego wyraźnego papieru na to nie dostałem!! Bieda, bieda, bieda, niech Hewllet Pacard robi dalej drukarki, a rynek cyfrówek zostawi innym K**** **Ć!! Zainteresowanych proszę o kontakt popnokia@interia.pl , gg 3929610 P.S. Dlaczego ja głupi nie kupiłem jakiegoś Cannona albo Olympusa?!?!?!?!?!?!?!

czwartek, 30 października 2003, 14:38
Ja też jakieś 2 tygodnie temu ostrzegałem - i będę ostrzegał nadal: NIE KUPUJCIE HP735 !!!
Na 3-ciej stronie karty gwarancyjnej WYRAŹNIE PISZE O NAPRAWIE PRZEZ WYMINĘ NA SPRAWNY.

Tobie proponuję skorzystanie z rękojmi - najlepiej skontaktuj się z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów w Twoim Starostwie.
On w Twoim imieniu może nawet wytoczyć sprawe sądową dla HP.
Wszelkich porad udziela BEZPŁATNIE !!! Nic nie ryzykujesz - a mozesz wiele zyskać!

Ja po pierwszej awarii wymieniłem w MM aparat na Olympusa za delikatna dopłatą i mogę być z tego tylko zadowolony !!!

piątek, 31 października 2003, 10:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]