Teraz jest poniedziałek, 12 listopada 2018, 20:09

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Aparat cyfrowy +- 1000zł 
Autor Wiadomość
Post Aparat cyfrowy +- 1000zł
Witam!
Proszę o pomoc w doborze aparatu cyfrowego o wartości jak wyżej.
Wiem ,że taki temat powtarza sie po raz n-ty i może znudzić forumowiczów, ale po pierwsze ceny coraz bardziej spadają i coraz ciekawsze aparaty mogą być dostępne w tym zakresie, a po drugi każdy szuka aparatu pod troszke innym kątem.

Ja preferowałbym taki który ma dobre programy automatyczne, ale jednocześnie chciałbym mieć mozliwość ustawień najważniejszych parametrów manualnie/ czas naświetlania, przysłona ,zoom /itd. Nie nastawiam się na zdjęcia profesjonalne, natomiast chciałbym pofotografować niezłe makro/ przyroda/ i również zdjęcia z użyciem zoomu z tego samego tematu.
Nie chcę wchodzic w aparaty z wyższej półki z pełnym manualem bo myślę,że 90% wykonanych zdjęć, to będą zdjęcia w typowych warunkach, a nie chcę aby przed każdym zdjęciem nastawiać aparat od nowa.

Aparaty o których myślę to np. Canon A75, Minolta z10, Olympus 360 lub troche lepszy.
Poradźcie co jeszcze brać pod uwagę przy matrycy 3-4 MPic, zoom min 3 ale lepiej 6-10,a co zdecydowanie odrzucić.
Jaki najtańszy aparat ze stabilizacją obrazu mogę kupić?

P. S.
Po przeczytaniu tego forum mam uwagę: proszę darować sobie uwagi o zakupach kosiarek i pił, a także wyśmiewaniu moich upodobań.

Swoja motywację podałem wyżej i liczę ,że Panowie okażecie się profesjonalistami.

wtorek, 28 grudnia 2004, 14:45

No to olympus 360 odpada jesli chcesz manula - choc dobry aparat - sam taki mam/mialem ;)

A czy A75 czy Z10 to juz chyba tylko kwestia gustu jak dla mnie ;)
Mozliwosci zblizone maja (jakby to powiedzial mistrz Joda).

wtorek, 28 grudnia 2004, 15:27

Kup sobie używanego Canona G2 lub G3. Będzie znacznie lepszy niż te plastikowe, trzeszczące zabaweczki.

środa, 29 grudnia 2004, 12:58
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]