Teraz jest czwartek, 15 listopada 2018, 06:22

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 HP Photosmart 435 & zasilacz 
Autor Wiadomość
Post HP Photosmart 435 & zasilacz
Witam

Jakis czas temu zakupilem aparat HP 435 - po czasie postanowilem sobie dokupic do niego zasilacz. Niestety oryginalne zasilacze HP sa drogie wiec kupilem zasilacz impulsowy o tych samych parametrach - 3,3V i 2500mA. Jednak zachowuje sie on bardzo dziwnie - tzn nie wiem czy to jest poprawne dzialanie czy moze aparat nie jest do konca sprawny. W aparacie caly czas sa baterie - akumulatorki NiMH, gdy aparat jest wylaczony i podlaczymy do niego zasilacz ... aparat wyda jedynie dzwiek pi pip ( ;) ) i wogole sie nie uruchamia. Nawet jak wyciagne zasilacz ... nie chce juz "zaskoczyc" - trzeba otworzyc i zamknac "klapke" z baterii - czyli zrobic reset. Gdy jednak uruchomie na bateriach aparat i ... wtedy podlacze zasilacz ... automatycznie pokazuje sie na wyswietlaczu znaczek informujacy o podlaczonym zasilaczu i .. jest wszystko OK. Jak dobrze pamietam ... od dawnych, pradawnych czasow panuje przeciez zasada zeby podlaczac urzadzenia gdy sa wylaczone ... a tutaj jest totalnie odwrotnie. Czy mial ktos moze podobny problem ? Za wszelkie info .. z gory wielkie dzieki .. :)

pozdr. Ktosinski

P.S.
Mam jeszcze jedno pytanko ... gdy podlacze aparat do TV ... uzyskam tylko i wylacznie czarnobialy obraz czy ... bedzie rowniez w kolorze ?

niedziela, 2 listopada 2003, 23:47

Jeszcze takie jedne pytanko odnosnie HP435 mi sie nasuwa ... mianowicie: jakiego potrzebuje codec'a aby odtwarzac dzwiek ktory dolacze aparatem do zdjec ? Instalowalem juz mase codec'ow do audio i .... w dalszym ciagu wypisuje mi ze ... brakuje jakiegos codec'a :( ?

pozdr. Ktosinski

poniedziałek, 3 listopada 2003, 02:12

A z zasilaczem uważaj żeby sobie sprzętu nie upalić !

środa, 5 listopada 2003, 10:18
Tia - HP robi aparaty do d... - najlpsze robi firma XXX - a YYY jest najgorsza bo ZZZ robi i tak lepsze - jak slysze podobne teksty to mnie .. skreca w d... Pytalem czy ktos moze zna odpowiedzi na moje pytania a nie ... jaki aparat jest najlepszy :-\

pozdr. Ktosinski

środa, 5 listopada 2003, 12:33
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]