Teraz jest niedziela, 16 grudnia 2018, 16:03

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 hp 720 i 620 
Autor Wiadomość
Post hp 720 i 620
jestem zainteresoiwany aparatem cyfrowym hp 720 i hp 620.
czy ktos wie cos o tych aparatach,jak sie spisuja w praktyce,czy maja dobra optyke itp.aparat chce kupic do celow amatorskich ale zalezy mi na dobrych zdjeciach o formacie np10x15.

czwartek, 17 kwietnia 2003, 12:55
Post HP 720
aparacik HP 720 do dobry wybór jakość/cena. Doskonale go poznałem robi piekne ostre zdjecia, zomm opt. jest ok. Trzeba oczywiście dokupić pamieć SD, która jak wiadomo nie jest tania. Tylko HP pamietaj nie naprawia aparatów tylko wymienia na nowy. Za 350 zł netto możesz przedłużyć gwarancje do 3 lat. Aha czasami aparacik potrafi się zawieścić jak by miał wgraną wingroze. Wtedy tylko ratuje wyciagnięcie baterii. A po za tym polecam aparacik do celów amatorskich.

sobota, 17 maja 2003, 11:59
Post HP 620
Jest to aparat automatyczny. Dla celów amatorskich może być np. robienie zdjęć rodzinnych bo już np. zdjęcia kwiatów nie wychodzą zbyt atrakcyjne. Moje amatorskie zdjęcia zrobione tym aparatem możesz znależć w galerii na stronie www,foto.onet.pl pod pseud. "kubolek17" i "kubolek17!" Aha strasznia szybko kończą sie baterie i tylko zdjęcia w jasnym(bardzo) pomieszczeniu lub w ciemniejszym ale zbliska robione zdjęcia można uznać za udane.

piątek, 13 czerwca 2003, 18:21
Post HP 720
Witam, nie zgadzam sie z poprzednikiem, Hp 720 zdjecia kwiatów robi wysmienicie, jak ktos chce to moge podeslac. W zasadzie nie mam do niego zastrzezen jednynie zdjcia noca, ale to normalne ze potrzeba statyw to takich zdjec. :D Poza tym w tej cenie nie dostanie sie aparatu z siatką 3,3 mln pixeli. Wiec aparat jest naprawde trafnym zakupem. Znam conajmniej 4 osoby które mają taki aparat i nie mieli żadnych problemów.
Pozdrawiam

gg: 1629978

wtorek, 17 czerwca 2003, 15:33
mam hp620 i jestem zadowolony ,ale heheh no własnie to ale , apracik kiepsko sie spisuje podczas robienia fotek przy pełnym słońcu obiektom o kolorze czerwonym , nie bardzow iem z czego to wynika ale im bardziej ta czerwień żywa tym fotki gorsze wychodza , nie potrafi przejść między półcieniami , wogle gubi kolor , niewiem czy tylko moj tak ma czy jest to podstawa do reklamacji, ale fotki wychodzą fatalnie

czwartek, 24 lipca 2003, 08:03
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]