Teraz jest środa, 14 listopada 2018, 11:06

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Jaki kupic aparat fotograficzny? 
Autor Wiadomość
Post Jaki kupic aparat fotograficzny?
Szukam porady lub strony internetowej na ktorej moglbym porownac nastepujace modele:
Canon Powershot A300, HP Photosmart 735, Minolta Dimage E323, Olympus C350Z, Sony DSP P52, Samsung digimax 420, Fujifilm Finepix A210 Zoom,Fujifilm Finepix A303 Zoom.
Wszystkie kosztuja tyle samo. Moj problem polega na tym, ze nie mam bladego pojecia jakie funkcje sa wazne w praktyce, jakie sa rankingi danych firm, jaki rodzaj nosnika wybrac zeby nie wyladowac w slepej uliczce itd. Najchetniej uslyszalbym opinie uzytkownikow.
Z gory dziekuje.

Tomek.

środa, 19 listopada 2003, 18:13

Napisałem już tutaj esej :) pod adresem http://www.forum.swiatobrazu.pl/foto/vi ... .php?t=551 na temat rzeczy, na które trzeba zwracać uwagę przy zakupie aparatu. Co jest moim zdaniem najważniejsze w praktyce? Dobry, niezbyt ciemny zoom, dobry wyświetlacz, ręczne sterowanie czułością i balansem bieli, dobre programy tematyczne, niezbyt droga pamięć (MemoryStick odpada) i matryca rozsądnej wielkości (dla mnie 3MP). Co do firm - dobre są Canon, Fuji, Minolta, Nikon i Olympus, nie zawracaj sobie natomiast głowy wynalazkami typu HP, Media-Tech, Pentagram, Premier, itp. Z wymienionych tu aparatów rozważałbym zwłaszcza Olympusa Camedie C-350 ZOOM i Minolte DiMage E323, natomiast dałbym sobie spokój z HP (ciekawe kiedy dostanie tytuł najbardziej awaryjnego aparatu tysiąclecia?).

środa, 19 listopada 2003, 20:14
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]