Teraz jest sobota, 15 grudnia 2018, 18:12

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 PRAKTICA i PENTAGRAM 
Autor Wiadomość

Post PRAKTICA i PENTAGRAM
Czy ktoś z was może mi rozjaśnić temat aparatow PRAKTICA LUXMEDIA 4008 i PENTAGRAM PHOTON 484 ?? Napiszcie jeśli robiliście kiedyś zdjęcia takim sprzętem , jaka jakość, jakie doznania, co jest oki a co nie w tych modelach 8)

czwartek, 9 czerwca 2005, 21:45

poszukaj na tym forum opinii o jakimkolwiek pontonie (znając życie, zaraz pojawi się Vendeur i bedziesz mógł patrząc na sam dół jego postu zobaczyć czerwony napis który zmobilizuje cię do tego samego:) ) opinie są mieszane ale chyba dlatego, że większość userów ma firmowe aparaty a Pentagram to marka raczej bardziej dla modemów i ew. pendrive/kart flash. Pmiętam jeden temat gdzie kolo z uporem maniaka bronił za wszelką cenę 484 , interesjąca wymiana poglądów. Jeszcze raz mowie - SZUKAJ - jest taka opcja po lewej u góry (wpisz raczej: pentagram). Dlaczego interesujesz się tym modelem gdy w tej cenie kupisz np. minolte z10 (o ile zakładam, że zamierzasz kupić cyfrówkę) pozatym PRAKTICA LUXMEDIA 4008 i PENTAGRAM PHOTON 484 to ten sam sprzęt klepany przez tego samego chińskiego człowieczka a tylko zależy od tego, czy na 1 czy na 2-giej zmianie to oklejają go inną marką :)
A jeśli już chciałbyś kupować jakiś pentagram to polecam poprostu sklep z odzieżą/gadgetami rockmetalowymi, np. http://www.koszulki.win.pl , tam znajdziesz najlepszy dla Ciebie pentagram :twisted: :)

Minolta Z10, SD 256 Kingston Elite Pro, 4x2300 + 4xSanyo 2500; UV,Skylight,Polar,Makro+2,Gitter 4x; Velbon DX-888 i... pudełko kartonowe od nowoœci :)

czwartek, 9 czerwca 2005, 22:07
Moderator

Czy ktoś z was może mi rozjaśnić temat aparatow PRAKTICA LUXMEDIA 4008 i PENTAGRAM PHOTON 484 ??

Nie warto rozjaśniać tematu tych aparatów... Kup coś firmowego, np Fuji S5500.

czwartek, 9 czerwca 2005, 22:12

"Dlaczego interesujesz się tym modelem gdy w tej cenie kupisz np. minolte z10 (o ile zakładam, że zamierzasz kupić cyfrówkę)"

nie mam zamiaru kupować Z10, bo mam przyjemność z tego wynalazku korzystać. Zapytałem, bo slyszałem różne opinie na temat tego ( tych) aparatów - dobre i złe - jak zresztą o Z10 itp - wychodzę z założenia, że jeśli nie zapytam, nie będę wiedział , a jeśli chodzi o "www.koszulki.win.pl" - hehe - zerknąłem - nie mają nic ciekawego - zapodaj lepszego linka :mrgreen:

czwartek, 9 czerwca 2005, 22:54

nie kupój tych aparatów, chyba że nie masz i nie chcesz mieć pojęcia o fotografii... możesz je też kupić jeśli nie stać Cię na nic innego (ale za tą samą cenę można kupić stare i bdb aparaty takie jak Olympus C-4000 Canon A60 itd.)

czwartek, 9 czerwca 2005, 23:46

bo mam przyjemność z tego wynalazku korzystać.

Oj biedaku - chyba powinni Ci wypłacić odszkodowanie :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

Do tej pory zginęło mi bez wyjaœnienia 3 posty !

piątek, 10 czerwca 2005, 00:29

nie mam zamiaru kupować Z10, bo mam przyjemność z tego wynalazku korzystać.

masz to szczęście, jakiego nie ma wielu innych więc nie grymaś :!:

black_ghost napisał(a):
a jeśli chodzi o "www.koszulki.win.pl" - hehe - zerknąłem - nie mają nic ciekawego - zapodaj lepszego linka icon_mrgreen.gif

NIE MA W POLSKIM NECIE LEPSZEGO LINKA jeśli chodzi o ten asortyment! a że nie umiesz szukać to już nie moja wina :lol: no ale masz rację, adidasów, dresów i wisiporów tam nie znajdziesz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a z tym aparatem, to poprostu najpierw naucz się korzystać we właściwy sposób ze wszystkiego co obsługujesz, poznaj tego możliwości a dopiero potem krytykuj. Jeśli Ty czegoś nie umiesz to nie znaczy, że tego nie da się zrobić/wykorzystać/znaleść.Albo poproś kogoś kto ci to pokaże :)
a jeśli chcesz iść na łatwizne i przyjmować to co się pojawi po kliknięciu, to kup se jakiś automat i po problemie.

Z metalowym pozdrowieniem. AFRO. (choć aparat mam niestety plastikowy :twisted: ) 8)

Minolta Z10, SD 256 Kingston Elite Pro, 4x2300 + 4xSanyo 2500; UV,Skylight,Polar,Makro+2,Gitter 4x; Velbon DX-888 i... pudełko kartonowe od nowoœci :)

sobota, 11 czerwca 2005, 13:21

wiesz AFRO - nie czytasz a piszesz - hehehe - nigdy nie krytykowałem Z10 i nie wiem skąd to wytrzasnąłeś, wygląda na to ( sądząc po zrozumieniu czytanego tekstu ) , że w dresie byłoby Ci do twarzy ;) a jak już go nałożysz, to zrób sobie zdjęcie i umieść w galerii - pośmiejemy się wszyscy

sobota, 11 czerwca 2005, 23:15

black_ghost zniżę się do twojeg poziomu i powiem tak: jestem za wielkim debilem by umieć obsłużyć samowyzwalacz, i dresu też nie potrafię ubrać przez głowę a i w galerii u nas ciężko kustosza przekonać żeby móc umieścić nowoczesną sztukę toteż to jest niewykonalne o co mnie prosisz :D
a poważnie, to byćmoże rzeczywiście niewłaściwie odebrałem temat Zetki.
black_ghost napisał(a):
( sądząc po zrozumieniu czytanego tekstu )

widze, że nie rozumiesz czytanego tekstu, więc dajmy se spokój z początkami wendetty i przejdźmy do tematu z początku.
Pogadaj ze sprzedawcą w sklepie, pobaw się nim trochę, (zobaczysz jak gra melodyjkę przy każdej operacji :) ) a na http://www.cyberfoto.pl i innych forach znadziesz przykładowe fotki z 484 bo zauważyłem że tam kolesie mają tych sprzętów troche, porównaj opinie, oceń i wypracuj sobie swoje zdanie. tutaj raczej ludzie się w te pentagramy nie bawią. Moim zdaniem to jak kupować walkmana - to sony, a nie elta, jak kupować monitor, to choćby samsung, LG, MAG, a nie medion, samochód - VW, ford, a nie daihatsu,poprostu jak kupisz coś w czym firma się nie specjalizuje od lat w mniejszym lub większym stopniu , to prędzej czy później wyjdzie szereg problemów (ciekaw jestem np. serwisu pogwarancyjnego, czy wogóle ktoś to naprawia, kompatybilności itp.) Chwytliwy wygląd to nie wszystko. To są już argumenty które pomogą ci w częściowej ocenie sensu poświęcania czasu co do tych sprzętów.
pozdrawiam

niedziela, 12 czerwca 2005, 12:23
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]