Teraz jest sobota, 17 listopada 2018, 19:27

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Proszę o pomoc w wyborze Canon A510 czy Olympus C-500Zoom 
Autor Wiadomość
Post Proszę o pomoc w wyborze Canon A510 czy Olympus C-500Zoom
Witam chciałem kupić sobie cyfrówkę(pierwszą) do 1000zł.Od dwóch tygodni przeglądam różne fora, testy, opisy, zainteresowały mnie te dwa aparaty Canon A510 i Olympus C-500zoom. W teście komputer świata Olympus zajął 1 miejsce natomiast Canon czwarte jego minusem jest że nie może pracowac jako dysk wymienny, co to oznacza?. Może ktoś mi doradzi który wybrać a może jakiś inny, serdeczne dzięki za pomoc pozdrawiam.

środa, 6 lipca 2005, 12:52

Ja polecałbym ci Canona gdyż sam go mam i naprawde jest to fajna maszynka jak za tą kase (zerknij na moją galerie - zdjecia robiłem Canonem A60 i ostatnio A510) . Olka jak podłączysz do kompa to widzi go jako dodatkowy dysk twardy a z canona możesz zgrać tylko foty na komp. Ale ja do zgrywania fot z kart używam czytnika - więc też wykrywa karte jako dysk wymienny.

środa, 6 lipca 2005, 14:30
Dzięki, wszyscy polecają Canona chociaż nigdzie nie mogę znaleźć opini o Olympusie C-500-zoom, a jego parametry wydają się być lepsze przynajmniej na papierze. Jednak patrzac na ilość pozytywnych opini użytkowników Canona A510 zdecydowałem się na niego na pewno jest dobry i sprawdzony.

środa, 6 lipca 2005, 20:33
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]