Teraz jest wtorek, 18 grudnia 2018, 23:25

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Doradźcie Canon a95 czy Kodak Z730?? 
Autor Wiadomość

Post Doradźcie Canon a95 czy Kodak Z730??
Może mi ktoś doradzić jaki mam wybrać aparat?? Chcę kupić aparat w granicach 900-1000 wydaje mi się że te 2 to najlepszy wybór ale nie potrafię wybrać między tymi dwoma. Jakby mi mógł ktoś doradzić i powiedzieć z jakich powodów jeden jest lepszy od drugiego byłbym bardzo wdzięczny

Ostatnio edytowano poniedziałek, 22 sierpnia 2005, 21:06 przez basti, łącznie edytowano 1 raz

poniedziałek, 22 sierpnia 2005, 20:54

Tak czy siak, bierz Canona, ja w tym momencie nie zastanawialbym sie.

poniedziałek, 22 sierpnia 2005, 21:04

Post Re: Doradźcie Canon a95 czy Kodak Z730??
basti napisał(a):
Może mi ktoś doradzić jaki mam wybrać aparat?? Chcę kupić aparat w granicach 900-1000 wydaje mi się że te 2 to najlepszy wybór ale nie potrafię wybrać między tymi dwoma. Jakby mi mógł ktoś doradzić i powiedzieć z jakich powodów jeden jest lepszy od drugiego byłbym bardzo wdzięczny

Ani Kodak, ani Canon. Polecam ci Fuji FinePix E550. Naprawdę warty zakupu. Nie będziesz żałować, a w necie jest już dostępny za 1080zł. Serdecznie polecam ten wybór. Poczytaj sobie opinie o tym aparacie w necie.

wtorek, 23 sierpnia 2005, 14:51

Ten Fuji jest lepszy od cannona?? Pytanie fuji lub cannon ma podswietlenie aby w nocy bylo widać co się fotografuje (np. brat ma czerwone swiatło przed zrobieniem zdięcia w nocy i widzi co fotograuje )

czwartek, 25 sierpnia 2005, 23:53

Tego akurat nie wiem, ale Fuji ma ciekawie rozwiązany układ pikselowy na matrycy. Dobrze wychodzą zdjęcia z dużymi kontrastami. Naprawdę nie zastanawiaj się nad jego wyborem. Jest bardzo dobry w swej klasie. Będziesz napewno zadowoloy. Poczytaj sobie w necie opinie na temat tego Fuji E550, to cie jeszcze utwierdzi w wyborze. Porozmawiaj również z jakimś fachowcem ze sklepu fotograficznego, a najlepiej wejdź na stronkę: http://www.fujifilm.pl/2149.htm

piątek, 26 sierpnia 2005, 08:19
W tej matrycy chodzi o redukcję szumów oraz poprawienie jakości obrazu w wyniku rozmieszczenia przestrzennego fotodiod na styl plastrów miodu. Sprawdzony patent.

piątek, 26 sierpnia 2005, 10:05
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]