Teraz jest poniedziałek, 19 listopada 2018, 07:19

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Prosze o szybką odpowiedz! 
Autor Wiadomość

Post Prosze o szybką odpowiedz!
Bardzo wielkie przepraszam ze smiece :oops: ale wpadłem na pewien pomysł :shock: .Nadal zastanawiam sie co kupic,praktycznie zalezy to tylko od tego jaką jakosc zdjec mogę uzyskac z kilku modeli aparatow,i chce sciagną kilka zdjec ze stron i zaniesc do wywołania,pytam czy zdjecia trzeba w jakis sposob przygotowac?czy wystarczy skopiowac i zanies do wywołania,no i na jakim nosniku Zgory wielkie dzieki

piątek, 19 grudnia 2003, 20:39

Sporo Cię będzie ten test kosztował, bo jak chcesz sprawdzić jakośc zdjęć z aparatu 5Mpix to musisz duuuze zdjecie wydrukowac, bo na podstawie 10x15 nic nie stwierdzisz, a to kosztuje majątek (nawet z 3mpix będzie drogo). Zdjęć raczej nie musisz w żaden sposób przygotowywać. A nośnik zależy od labu-możesz słać mailem lub pocztą, przynieść na miejsce wypaloną płytkę lub pamięć flash. Poszukaj dobrego fotolabu i tam się dowiedz.
Poza tym to zdjęcia trzeba umieć robić i wydaje mi się, że zanlezienie odpowiednich fotek do testu wcale takie łatwe nie będzie. Jakość zależy od bardzo wileu rzeczy.

sobota, 20 grudnia 2003, 00:39

Jeżeli nie masz zdjęć robionych różnymi aparatami w tym samym miejscu i czasie, to celowość tego testu stoi pod znakiem zapytania. Po prostu jedno zdjęcie może być zwyczajnie ładniejsze, a nie lepsze technicznie od drugiego. Poza tym wydaje mi się, że nie musisz tego drukować, żeby zauważyć różnice w jakości. Zdjęcie w A4 można zrobić już za 2-3zł w niektórych fotolabach (ale są to okresowe promocje). Tak jak Enzo uważam, że mniejsze nie mają sensu.

sobota, 20 grudnia 2003, 18:26
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]