Teraz jest wtorek, 17 lipca 2018, 13:53

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
 ALE CENY!!! 
Autor Wiadomość
Post ALE CENY!!!
Witam.
kliknijcie link i ocencie sami.
http://www.premiumphoto.com

wtorek, 23 grudnia 2003, 09:40
Moderator

Po drugie, nie wierzę, aby towar był nowy...

Po trzecie, chyba do Polski nie wyślą.

Po czwarte trzeba zapłacić najpierw, a z tym może byc u nas problem, bo jak niby przelać kasę na konto w USA, albo płacić kartą .. ??

wtorek, 23 grudnia 2003, 18:27

275$ za Sony DSCP 92

te ceny naprawde robia wrazenie... okolo 30% taniej niz o polusa.... jak nie wiecej...

wtorek, 23 grudnia 2003, 20:10
Moderator

No to dziś się postarałem i podczas kilku godzin wytężonej pracy, przejrzałem większość popularnych sklepów wysyłkowych z aparatami cyfrowymi - chodzi oczywiście o te zagraniczne :)

I mam kilka wniosków. Po pierwsze tylko 2 spośród tych, które miały atrakcyjne w miarę ceny (droższych nie sprawdzałem), oferują możliwość wysłania poza USA, czyli np do Polski.

Między innymi ten przytoczony powyżej.

Ale tak to się dzieje w USA, że wszystko jest tam pod kontrolą i jest oceniane, dlatego też każdy sklep ma jakieś opinie - ciężko to znaleźć, ale da radę :) A więc, do tego sklepu znalazłem tylko 1 opinię i to negatywną, ponieważ ktoś wysłał pieniądze, a sklep twierdzi, że ich nie otrzymał... No i sam nie wiem, czy jest sens ryzykować...

W drugim sklepie, w którym owa MINOLTA Z1 kosztowała już $290 (+ $50 za wysyłkę) też można było zamówić do Polski, ale także ten nie miał zbyt dobrych opinii... Miał jedną SUPER i 2 słabe, ponieważ nie doszło do transakcji w ogóle i nie mogli się dogadać... No, ale przynajmniej tutaj nikt nie stracił kasy.

Jednak żaden BARDZO wiarygodny sklep nie oferuje wysyłki za granicę, mając jednocześnie atrakcyjne ceny :(

Ale mam ochotę zaryzykować, bo zysk może być duży :) Jeszcze poszukam.

środa, 24 grudnia 2003, 02:36

a co cchesz jeszcze jedna minolte z1 kupic? 8)

środa, 24 grudnia 2003, 03:16
Moderator

A co w tym dziwnego??? Skoro mam środki, to kupię ich nawet 10 i każdą sprzedam z zyskiem 300 zł minimum... Rozumiem, że według Ciebie się zupełnie nie opłaca... :roll:

środa, 24 grudnia 2003, 13:10

czy Ty musisz kazdego atakowac na tym forum?
Czy ja napsialem, ze sie nie oplaca?
Zapytalem tylko...
Przewrazliwiony juz z lekka jestes..., wyjdz na dwoj, swieta sa... spotkaj sie z rodzina, a nie ciagle siedzisz przed netem z aparatem w reku i zachwycasz sie jaki on to jest wspanialy... a slowa innych ludzi odbierasz jako caigle ataki na Ciebie...

środa, 24 grudnia 2003, 13:17
Moderator

czy Ty musisz kazdego atakowac na tym forum?
Czy ja napsialem, ze sie nie oplaca?
Zapytalem tylko...
Przewrazliwiony juz z lekka jestes..., wyjdz na dwoj, swieta sa... spotkaj sie z rodzina, a nie ciagle siedzisz przed netem z aparatem w reku i zachwycasz sie jaki on to jest wspanialy... a slowa innych ludzi odbierasz jako caigle ataki na Ciebie...

Dobrze się czujesz :?: Czy ja się czepiam i atakuję :?: Tylko sobie zażartowałem, a Tu już wysnuwasz jakieś głupie wnioski, że niby siedzę przed monitorem z aparatem w ręku... Może sam jesteś przewrażliwiony??? To, że czasami odpiszę, oznacza, że siedzę cały czas przed kompem? Albo bo chcę kupić nowe Z1, bo mają akurat największe przebicie i najbardziej się opłaca, to oznacza, że się do niej przytulam???

Sam odebrałeś mój żart jako atak i Twój post równie dobrze może się odnosić do Ciebie, więc następnym razem zastanów się co piszesz.

czwartek, 25 grudnia 2003, 00:12

jezeli nie wyczules w tym poscie chodz troche ironi.. to trudno...
dla mnie temnat jest zakonczony...

piątek, 26 grudnia 2003, 01:37
Moderator

Nie! Według mnie nie trzeba kończyć tematu, którym są MEGA niskie ceny w amerykańskich sklepach internetowych. Trzeba tylko przestać się kłócić i podpuszczać co chwilę, bo robi to tutaj tylko kilka osób :)

OK, a więc jak to jest z tymi cenami? Ktoś już tak kupował?

piątek, 26 grudnia 2003, 09:42
Przez moment napaliłem się na ten sklep i już chciałem zamówić Sony Cybershot DSC-F828 za 600$ ale na szczęście oprzytomniałem i dałem sobie spokój. Ta cena jest naprawdę okazyjna ale to może być tylko i wyłącznie przekręt. Sprawdziłem w kilku innych sklepach i na ten aparat dopiero przyjmują co najwyżej zamówienia na styczeń bo w tej chwili jeszcze nie wszedł do sprzedaży (no i oczywiście cena zaczyna się od 900$). Całe szczęście, że nie dałem się nabrać ;-)

piątek, 26 grudnia 2003, 11:13
Moderator

Z tym konkretnym sklepem to ja bym też uważał, ale są inne w internecie z USA, których pewność można potwierdzić w rankingach. Lecz tam aparaty są nieco droższe.

sobota, 3 stycznia 2004, 19:31
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]