Teraz jest środa, 12 grudnia 2018, 02:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Olek c480, canon a410 czy finepix a 350 - for newbie 
Autor Wiadomość

Post Olek c480, canon a410 czy finepix a 350 - for newbie
Witam. Jestem nowy na forum, co widać po ilości moich postów. W dzieciństwie, tak do 12 roku życia, "bawiłem" się w fotografa. Zostałem nawet wyróżniony w jakimś konkursie. Jako aparat służył mi zwykly kompakt. Potem nastąpiła dłuższa przerwa. Kompakty mi już nie wystarczały, na nic lepszego nie było kasy, rodzice myśleli że to chwilowy kaprys.

Jednak po paru latach chciałbym wrócić do fotografii. Dlatego mam pare pytań. Poszukuję taniego ap. cyfrowego. tak w okolicach 500-600 zł (sam aparat, najlepiej nowy - czyli tania zabawka na początek).

Najpierw zwróciłem uwage na Coolpixa 4600 - jednak na internecie nie napisano nic o manualu, a chciałbym - po zapoznaniu sie bardziej z fotografią cyfrową - zacząć bardziej zaawansowane "zabawy".

Kolejne aparaty na które zwróciłem uwage to Olympus c-480, Canon a410, i finepix a350.

to są takie moje propozycje, co zakupić. Może mi ktoś je przybliżyc (chodzi mi raczej o wasze doświadczenia jak o dane techniczne dostepne w necie).
A może ktoś ma inne propozycje? Od razu zaznaczam że raczej nie interesują mnie HP, Acery, Samsungi i inne firmy, które związane są z innymi rynkami. Myśle,że Olumpus, Canon, Kodak, Fuji to firmy sprawdzone, produkujące dobre aparaty... a moze się myle?

I czy do któregoś z tych modeli idzie dokupić tulejke i inne bajery tak jak to jest w temacie o a 510??

czekam na Odpowiedzi...

sobota, 31 grudnia 2005, 16:31

Jak tak widze to lepszym rozwiązaniem jest zakup canona a 510..

sobota, 31 grudnia 2005, 18:34

no i chyba ten canonek to bedzie faktycznie najlepsza opcja dla ciebie - przynajmniej po tej cenie...

wtorek, 3 stycznia 2006, 15:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]