Teraz jest piątek, 20 lipca 2018, 09:04

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
 medion poszukiwany 
Autor Wiadomość
Post medion poszukiwany
szukam dystrybutora , opisu lub czegokolwiek na temat aparatu medion md 6000.
Pzdr
Robert

piątek, 2 stycznia 2004, 01:19

Jeżeli dobrze kojarzę, to ten aparat to dokładnie Pentagram Photon. A jeśli to Pentagram Photon i chcesz go kupić, to poszukaj lepiej czegoś innego. Te pieniądze można dużo lepiej zainwestować (przejrzyj forum wyszukiwarką).

piątek, 2 stycznia 2004, 13:59
Post pytanie
mam putanko odnośnie firmy medion a konkretnie modelu medion 6000
czy cena 760zl. jest wygórowana?? czy może wogóle nie warto tego kupować??

poniedziałek, 19 stycznia 2004, 20:37
Moderator

Przecież dokładnie przed Tobą TomekK napisał, że nie warto(patrz wyżej). W tej cenie można znaleźć dużo lepsze aparaty, o czym nie raz była już tutaj dyskusja. Najlepiej przejrzyj forum, a wiele się dowiesz :)

Ostatnio edytowano środa, 21 stycznia 2004, 21:09 przez Vendeur, łącznie edytowano 1 raz

wtorek, 20 stycznia 2004, 13:12

Vendeur weź się człowieku wyluzuj... Zachowujesz się jakbyś tu adminem był, a nie jesteś!!! Nuacz się trochę kultury i nie skacz do każdego.
Forum jest po to żeby pytać, jeśli nie chcesz odpowiedzieć, to nie musisz.

wtorek, 20 stycznia 2004, 23:54
Moderator

Nie przesadzaj Enzo, bo wcale się nie czuję adminem... Jakoś od początku tylko Tobie przeszkadzają moje wypowiedzi...

Przyznam, że czasami się trochę unoszę, bo nie lubię, gdy ktoś pisze od rzeczy. Według mnie niepotrzebnie jest zadawać kilka razy to samo pytanie, bo zaśmieca się tylko forum.

środa, 21 stycznia 2004, 21:11
Jeżeli dobrze kojarzę, to ten aparat to dokładnie Pentagram Photon. A jeśli to Pentagram Photon i chcesz go kupić, to poszukaj lepiej czegoś innego. Te pieniądze można dużo lepiej zainwestować (przejrzyj forum wyszukiwarką).

Chcę kupić Medsiona ale po twojej opini waham się. Co byś mi proponował?

środa, 4 lutego 2004, 15:54

To 60 % wartości aparatu!
Denko od butelki jest tanie to i aparat jest tani :wink:

środa, 4 lutego 2004, 16:10

Zależy ile dokładnie chcesz wydać. W forum "Co wybrać" jest temat "Jakie aparaty polecamy?". Ja polecam tam np. Olympusa C-150 (ok. 650zł), Minoltę E223 (ok. 750zł), Canona A300, Minoltę E323 (po ok. 1000zł). Warto rozważyć, bo w tych aparatach siedzi naprawdę bardzo przyzwoita optyka, a cena jest niewygórowana. Może "parametry" są gorsze, ale jakość zdjęć z wszystkich nich jest lepsza niż dowolnego Pentagrama/Mediona.

środa, 4 lutego 2004, 18:16
Ale ten medion ma optyke Ricoh. A Ricoh robi chyba dobra? CCD jest Sony.

czwartek, 5 lutego 2004, 01:19

Ricoh raczej nie jest wielkim specjalistą od optyki. A poza tym - nawet najlepszy obiektyw, jeśli jest źle zamocowany nie nadaje się do niczego. Nie mówiąc już o źle złożonym obiektywie. Jeśli więc Pentagram składa go sam, to nic z tego nie wychodzi. Te CCD to chyba odpadówki, choć z Sony.

czwartek, 5 lutego 2004, 09:43

niedziela, 29 lutego 2004, 17:00
tak sobie poczytałem wasze opinie Panowie Często Tu Pisujący...
i pozwolę sobie wyrazić swoją!
i wcale nie na temat aparatów fotograficznych...

Mili Panowie : TomekK, And, Vandeur i inni często piszący....

WY GÓWNO WIECIE A SIE MĄDRZYCIE!!!!!!

może powstrzymajcie się od próżnego wychwalania marki aparatu którego "przydarzyło" wam sie posiadać...
może powstrzymajcie sie od krytykowania aparatu o którym nic nie wiecie...
a gość który wydala z siebie taki oto bełkot:

"Ricoh raczej nie jest wielkim specjalistą od optyki. A poza tym - nawet najlepszy obiektyw, jeśli jest źle zamocowany nie nadaje się do niczego. Nie mówiąc już o źle złożonym obiektywie. Jeśli więc Pentagram składa go sam, to nic z tego nie wychodzi. Te CCD to chyba odpadówki, choć z Sony."

to....

"NIC Z TEGO NIE WYCHODZI"

JEDNYM SŁOWEM:

NIE WIECIE TO NIE WYMĄDRZAJCIE SIE!!!!

pozdrawiam i nie polecam tego forum!!!!!!!!!!! NIKOMU!!!!

poniedziałek, 1 marca 2004, 00:46

Poza tym, że zbluzgałeś "Często piszących" (chociaż ostatnio rzadziej się tu pojawiam i jakoś nie zostałem wymieniony, to jednak w jakiś sposób też czuję się przynależny do tego forum), nie napisałeś nic konstruktywnego. Nawiasem mówiąc - gdy z jakimś aparatem nie miałem zbyt wiele wspólnego, zaznaczam to i staram się wypowiadać o tych, z których korzystałem; jednak forum służy wymianie informacji, w dużym stopniu także tych zasłyszanych, o ile pochodzą z wiarygodnych źródeł. Po to spotyka się tutaj wiele osób, by na drodze dyskusji te opinie zweryfikować - tak ja pojmuję istotę działania forum dyskusyjnego. Ile z nich ma możliwość rzeczywistego porównania kilkudziesięciu podstawowych aparatów akurat rządzących rynkiem? Chyba tylko pracownicy dużych sklepów fotograficznych mieliby taką sposobność (i na ich miejscu bym z niej korzystał).

Więc - masz ten aparat? To opisz go, przyślij zdjęcia, bądź jego "orędownikiem". I daruj sobie teksty typu "gówno wiecie" - bo wnoszą zdecydowanie mniej niż te nasze gówniane opisy. Na tej zasadzie można czepiać się każdego forum a nawet je zliwidować; bo zawsze się znajdzie ktoś, kogo wypowiedzi Ci nie będą odpowiadać.

Kończąc - trudno, nie będziesz nas polecał. Przyjdzie nam z tym żyć. Myślę, że jest to ofiara, którą trzeba będzie ponieść i jesteśmy na to gotowi...

Aczkolwiek sam pewnie jeszcze tu zajrzysz, co...?

poniedziałek, 1 marca 2004, 10:55

Od dłuższego czasu już czekam, aż ktoś na stronę http://www.-.prv.pl prześle wyśmienite fotki z Pentagrama. Jakoś nie mogę się doczekać... A PC World... To jest czasopismo komputerowe, a nie fotograficzne. Jeśli ktoś chce ufać testom aparatów z PCWK, testom alkoholi z czasopisma "Mamo, to ja", albo rankingom podpasek w Playboyu, to jest to jego prywatna sprawa.

poniedziałek, 1 marca 2004, 20:46
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona