Teraz jest wtorek, 17 lipca 2018, 00:13

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Usterka 
Autor Wiadomość
Post Usterka
Dostałem zestaw 7260+435 na gwiazdkę. Włożyłem beterie dostarczone z nim, zrobiłem 5 zdjęć przy różnym balansie bieli. Na wyświetlaczu ukazał się napis, że bateria słaba. Ok, wiadomo zwykła bateria tyle działa - wyłączyłem aparat, podłączyłem do drukarki celem przesłania zdjęć do kompa i zobaczenia jakiej one są jakości - i to był koniec mojego używania :( Aparat się nie włączył, kupno akumulatorków NiMh 2100 mAh nic nie dało. Poleciał do serwisu i jeszcze oczywiście nie wrócił... Cóż cieszę się, że jest to jedyny post o takiej treści w tym wątku :) Aha, konkretnie nie tyle się nie włączył, co włączył się :D wyświetlił logo HP (no tu akurat nie miał się czym chwalić...) potem moment kolorowej kaszy i... ciemność widzę. Myślałem, że może matryca albo wyświetlacz poleciał (jak robiłem zdjęcia, to na dole ekranu był ciągle pionowy zielony łuczek - zmieniał pozycję przy zoomowaniu), ale raczej nie bo zdjęć nie robił (nie błyskała lampa). Cóż, mam nadzieję że przyślą nowy... za miesiąc. :roll:

środa, 7 stycznia 2004, 00:29
Moderator

Wniosek: 435, tak samo jak 735 to psująca się zabawka, której najlepiej się pozbyć, póki jeszcze działa.

środa, 7 stycznia 2004, 19:07

Nie to, żebym Cię chciał dołować, ale za miesiąc nie przyślą Ci nowego, tylko inny. W domyśle - starszy (bo Twój był praktycznie nowy) i po poważnej naprawie. Być może nawet będzie sprawny. Niestety, mam raczej negatywne doświadczenia z serwisem HP (drukarka).

środa, 7 stycznia 2004, 22:19

Nie, no dzięki za ciepłe słowa :D Tylko kto to kupi??? Ale mam nadzieję jednak...

czwartek, 8 stycznia 2004, 00:14

Ile ludzi da się jeszcze wpuścić w kanał ???

Kombinujcie ludziska wymianę sprzętu na inny model innej firmy - nawet za dopłatą !!!

Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony, a i sen mam spokojniejszy bo nie muszę myśleć kiedy HP znowu padnie!

poniedziałek, 12 stycznia 2004, 14:29
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]