Teraz jest piątek, 16 listopada 2018, 16:13

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 aparat do 1200 zl 
Autor Wiadomość

Post aparat do 1200 zl
witam wszyskich!!!

jak w temacie widac, interesuje mnie zakup aparatu do 1200zl. jest aparat dla rodzicow i oni mnie poprosili o wybor, jednakze nie znam sie az tak dobrze (a raczej do d**y) :) wiec prosze o pomoc Was :) wiem ze to pewnie jest 10000 taki post tutaj jednak co chwila zmieniaja sie ceny aparatow i np taki post z poczatku lipca moze byc juz nie aktualny.

a wiec (wiem ze tak sie zdania nie zaczyna ale ja lubie :) chodzi mi o raczej o zwykla cyfrowke, niewielkich rozmiarow np minolta x1, Samsung Digimax i6 zebysci mniej wiecej wiedzili czego szukam. malutki drobniutki ale zeby cos jednak potrafil. oczywscie inne firmy tez wchodza w rachube. aha w tych aparatach obiektyw jest wbudowany ale nie musi byc jesli znajdziecie lepsze rozwiazania. podstawowe wiadomosci o cyfrowkach oczywscie mam wiec nie jestem takim do konca laikiem. poprostu dawno sie tym nie interesowalem a bardzo wiele sie zmienilo.

ok ok koncze bo i tak za wiele napisalem :)
licze na pomoc ;)

pozdrawiam!!!

wtorek, 8 sierpnia 2006, 23:09

a juz myslalem ze wszyscy spia :) a wiec (znow:)) aparat jest spoko jednakze jest on dla moich RODZICOW :) a wiec bez stabilizacji raczej nie ma mowy ;/ oni nic nie widza bez okularow wiec zdjecia bez stabilizator nie beda nawet dobre ;) aha i jeszcze jedna rzecz. wolalbym aparat na baterie litowo-jonowa a nie na paluszki (akumulatorki) jak bede mial jeszcze jakies uwagi to bede pisal dalej :)

btw dzieki za odpowiedz :)

wtorek, 8 sierpnia 2006, 23:50

"zebysci mniej wiecej wiedzili czego szukam. malutki drobniutki ale zeby cos jednak potrafil."

trudno będzie "malutki, drobniutki" ze stabilizacją - tym dysponuja raczej ultrazoomy, więc - raczej duże.

[ Dodano: Czw Sie 10, 2006 2:27 pm ]
a jednak istnieje!
sprawdź Ricoh Caplio R3!
to może być to.

czwartek, 10 sierpnia 2006, 01:25
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]