Teraz jest niedziela, 15 lipca 2018, 23:20

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Jak kto może niech pomoże!;) 
Autor Wiadomość

Post Jak kto może niech pomoże!;)
Pytanie z seri co kupić! A mianowicie mam zamiar kupić aparat jednakże moje poszukiwania są uwzglednione paroma czynnikami po pierwsze zastanawiam się nad
s5700
s5800
s6500
s3is
moze coś z canona, panasonika,kodaka,nikona
chce coś na wygląd lustrzanki
kusi mnie s6500 ale chciałbym aparat z którego będzie korzystała moja druga połowa(kobieta) ja mam zamiar kupic sobe za jakis rok lustrzanke no i tu mam dylemat bo chcialbym s6500 ale obawiam się że jak dla kobiety która niema sporych wymagań po za prostym robieniem ładnych zdjec to s6500 będzie nazbyt skomplikowane dlatego też kusi zastanawia mnie s5700cena przystepna bo nieco ponad 500 złotych za nowy!mialem dużó do czynienia z 5600 i bardzo go chwale dlatego myśłe że byłby to niezły wybór!co wy o tym śadzicie??może cos jeszcze po za fuji???

poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 23:18
Tylko fuji w tej klasie :-) Każda hybryda/kompakt ma tryb 'zielony' czy inne jakieś tam tryby także Twoja kobieta się nie pogubi :-). Jeżeli już myślisz że za rok kupisz lustrzanke to lepiej od razu trochę dozbierać lub kupić używaną lustrznke. W sumie to nowe lustrznki są w cenie hybryd także ja bym się nie zastanawiał a tak to tylko stracisz niepotrzebnie pieniądze. Z lustrzanką kobieta też sobie poradzi też są tam tryby automatyczne.

wtorek, 28 sierpnia 2007, 07:43
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]