Teraz jest wtorek, 17 lipca 2018, 21:31

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Pytanie o ceny aparatów. 
Autor Wiadomość
Post Pytanie o ceny aparatów.
Od dość dawna planuje zakup aparatu cyfrowego. Jednak ostatnio znajomy odradził mi mówiąc żebym poczekał z tym jeszcze jakiś czas, bo wiadomo wejście do Unii itp. może wpłynąć na ceny. Zastanawiam się więc czy nie miał racji i czy może nie poczekać te kilka miesięcy by potem kupić sobie cyfraczka za mniejszą kasę. Może ktoś z was wie jak to z tym będzie bo do tej pory co inny kumpel to inna opinia, a wiadomo przepłacić niemiła rzecz. Chyba, że ceny wzrosną.

wtorek, 27 stycznia 2004, 20:48
Ja bym tam nieliczył na znaczącą obniszkę cen. Jeśli już to będzie ona bardzo powolna i niezauważalna.

środa, 28 stycznia 2004, 12:43

Obawiam się, że w ten sposób będziesz czekać w nieskończoność... Bo cyfrówki generalnie tanieją - moim zdaniem teraz jest dobry czas na zakupy, bo po świętach i dolar poleciał w dół... Może ewentualnie po prostu ściągnij coś ze Stanów (jeżeli masz taką możliwość). Nawet z Niemiec będzie się opłacało.

środa, 28 stycznia 2004, 16:25
Moderator

Post Re: Pytanie o ceny aparatów.
Kalkin napisał(a):
Od dość dawna planuje zakup aparatu cyfrowego. Jednak ostatnio znajomy odradził mi mówiąc żebym poczekał z tym jeszcze jakiś czas, bo wiadomo wejście do Unii itp. może wpłynąć na ceny. Zastanawiam się więc czy nie miał racji i czy może nie poczekać te kilka miesięcy by potem kupić sobie cyfraczka za mniejszą kasę. Może ktoś z was wie jak to z tym będzie bo do tej pory co inny kumpel to inna opinia, a wiadomo przepłacić niemiła rzecz. Chyba, że ceny wzrosną.

Już w innym wątku napisałem, że na obniżkę nie masz co liczyć i NA PEWNO ŻADNEJ nie będzie! Lepiej kup teraz na Allegro, bo jest tam o wiele taniej niż w sklepach i nawet taniej niż w Unii... Aparaty z USA są mimo sprowadzenia do Polski tańsze na Allegro niż te z np Francji - wiem jakie tam są ceny.

czwartek, 29 stycznia 2004, 18:44
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]