Teraz jest czwartek, 13 grudnia 2018, 22:19

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Aparaty cyfrowe z filmowaniem HDV 
Autor Wiadomość
Post Aparaty cyfrowe z filmowaniem HDV
Witam wszystkich

Noszę się z zamiarem kupna nowego aparatu cyfrowego z możliwością nagrywania filmików w HDV.Pojawiło się na rynku pare modeli Kodaka i Panasonica które nagrywają filmy do 30 minut w jakości HDV, rozdzielczość 1280x720, 30 klatek/s . Oczywiście aparat cyfrowy to nie kamera itd., ale ceny kamer HD są jednak wysokie a być może możliwości tych aparacików przy nagrywaniu są dość ciekawe. Moja prośba dotyczy posiadaczy wyżej wymienionych aparatów, a konkretnie czy ktoś z forumowiczów może mi przesłać kilku sekundowe sample z takich filmów w HDV. Oczywiści zależy mi jak na najlepszej jakości tych sampli, 30 klatek/s, najlepiej robione gdzieś na zewnątrz , nie przy sztucznym oświetleniu. Chciałem to zrobić w Media Markt na własnej karcie SD, ale z nimi nie można się dogadać i poza tym, tam jest sztuczne oświetlenie. Ciekawy jestem jak jest z nagrywanym dźwiękiem. Zdaję sobie sprawę , że są to tylko półśrodki, ale Zanim zdecyduję się na zakup jakiegoś modelu najpierw chciałem to sprawdzić. Bardzo proszę o przesłanie sampli na adres asnowakowscy@interia.pl (plik max do 50 Mb).

Dziękuję

Pozdrawiam

wtorek, 27 maja 2008, 15:52
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]