Teraz jest poniedziałek, 19 listopada 2018, 17:51

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Szukam inf. o HP850 ??? 
Autor Wiadomość
Post Szukam inf. o HP850 ???
Witam! Prosze o jakies informacje /od uzytkownikow/ aparatu HP850. Jakies przykaldowe fotki, wlasne odczucia itp. Zastanawiam sie nad jego kupnem i nie wiem czy naprawde wart jest ponad 2tysiace??? Jesli macie jakies inne propozycje podobnego aparatu innej firmy, ktory wydaje sie Wam bardziej konkurencyjny - napiszcie.
Z gory dzieki! Pozdrwiam Wszystkich!

adi5@wp.pl

sobota, 31 maja 2003, 09:18
Post mam go od stycznia
Powiem szczerze, wart jest swojej ceny, nic ponad i nic mniej. Robi bardzo dobrej jakości zdjęcia portretowe i krajobrazowe, natomiast mankamentem są zdjęcia, w których potrzeba jest szybkiego zrobienia zdjęcia, gdyż ma spóźnioną migawkę i na moment obraz zatrzymuje się na wyświetlaczy (nie zawsze się zrobi zdjęcie, jakie się zamierzało). Ponadto nie mam do niego za dużych zastrzeżeń. Może oczekiwałoby się czegoś więce, ale nie ma się co oszukiwać. Dobry aparat cyfrowy porównywalny z analogową lustrznką zaczyna się od 5 tys. wzwyż.

wtorek, 17 czerwca 2003, 12:32
Post hp-850
Mam HP-850 od pewnego czasu, zrobiłem parę setek zdjęć, uzyskałem świetne wydruki w formacie A3 - w sumie jestem bardzo zadowolony. Kupiłem go za zł 2180 i dokupiłem kartę 128Mb. W rozdzielczości 4MB i jakości *** mam 50 zdjęć, w ** 119, a w * 245. Zoom jest znakomity. Akumulatory wystarczają na długo jeśli wyświetlacza używa się tylko do podglądu już wykonanych fotek - zresztą dobrze jest kupić ładowarkę i drugi komplet akumulatorów i mieć je stale naładowane. Rada: akumulatorki rozładowywać do samego końca-do pokazania się stosownego komumikatu i dopiero wtedy wymieniać. W sumie uważam, że to świetny aparat.

czwartek, 19 czerwca 2003, 12:45
potwierdzam to co piszą koledzy powyżej. jaśli chodzi o właściwości optyczne to za takie pieniądze nie znajdziesz nic lepszego.
rzeczywiście robienie zdjęć w ruchu jest kłopotliwe, przydała by się opcja zdjęć seryjnych, no i możliwość zapamiętania ustawień manualnych po wyłączeniu zasilania. no cóż ale sam aparat uważam za udany.

czwartek, 19 czerwca 2003, 15:41
Post fotosy z HP850
Hej! tez mam taki problem jak TY... nie wiem czy byles i czy widzialeś a jak nie to lookni TU:
[url]http://www.dpreview.com/gallery/hp850_samples1/

POZDRAWIAM :wink: [/url]

niedziela, 22 czerwca 2003, 14:23
Post POPRAWNY URL
http://www.dpreview.com/gallery/hp850_samples1/
sorki :oops:

niedziela, 22 czerwca 2003, 14:25
Post HP850
Nie wszycy wiedzą, a aparat zapamiętuje ostatnie ustwienia. Wystarczy podczas uruchamiania nacisnąć przycisk OK. :shock: Poza tym w oprogramowaniu przydałoby się zmienić co nie co. Np. obrys lub kreskowanie konturu ostrości po zablokowaniu ekspozycji, oraz niewysuwanie obiektywu podczas przeglądania zdjęć na telewizorze.

Zrobiłem tym aparatem już 1100 zdjęć i jest ok! :D :D :D

środa, 2 lipca 2003, 23:37
Nic dodac nic ujac. Pomimo wielu, moim zdaniem krzywdzacych opinii na temat tego aparatu, jedyne co moge powiedziec - DOBRY sprzet za niewielkie pieniadze...

Tu masz moją fotke: http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=125569 uzyskuje niezle oceny za kolor i wogole;-)

sobota, 12 lipca 2003, 18:30
Post Zasilacz do HP 850
Tak, sam aparat niczego sobie, zdjecia fajne i wyglada tez przyjemnie. Ale zasilacz do stacji dokujacej pozostawia wiele do zyczenia. Zwlaszcza gdy nie dziala juz w momencie zakupu. W moim przypadku tak bylo. Oczywisice aby zlozyc reklamacje na zasilacz musialem oddac caly komplet, łacznie z aparatem, wiec dlugo sie nim nie nacieszylem. Wiec jak zamierzacie kupic to polecam od razu sprawdzic zasilacz, bo te produkowane na Stany Zjednoczone (a ktore sprzedaje niekiedy Media Markt) tutaj w Europie nie dzialaja

piątek, 12 września 2003, 12:36
Post Nie polecam..
Nie polecam żadnego HP. Fotki robi przeciętne, a jak się popsuł (HP720) - martwe piksele, to miesiąc trzymali go w serwisie i wymienili na nowy, który też miał na starcie wadliwe piksele - nie 2 ale już 6. Interwencja w HP nie pomogła. Po upływie kolejnego miesiąca wymienili mi ponownie na inny ale od początku nie zamykała się klapka obiektywu. Poprostu badziewie. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej to podaje mejla

sobota, 20 września 2003, 01:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]