Teraz jest poniedziałek, 17 grudnia 2018, 00:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Problem z kopiowaniem zdjęć na komputer z Sony DSC-P31! 
Autor Wiadomość

Post Problem z kopiowaniem zdjęć na komputer z Sony DSC-P31!
Wiem, ze jestem nowy i może ten tamat jest tu nie na miejscu, jednak prosze go nie usuwać, gdyż bardzo zależy mi, aby dowiedzieć się tilka rzeczy...

Mianowicie ponad rok temu zakupiłem aparat cyfrowy Sony DSC-P31 i chciałem sobie za pomocą kable przegrać na komputer zdjęcia z niego... Jednak mam problem :!: Dostałem w zestawie jakąś płytke z Pixela Image Mixer na której były sterowniku SONY USB Driver które zaintalowałem razm z programem... Na nic się to jednak stało bo moj Windows XP nie może odnaleść urządzenia mimo że na ekranie aparatu pisze USB MODE NORMAL... Próbowałem dodać nowy sprzęd jednak nie ma tam wogóle aparatów marki Sony...

Proszę o pomoc, jest to problem z którym borykam się odkąd kupiłem aparat... Może potrzeba mi jakieś sterowniki? Tylko jeżeli tak to skąd je wziąść?

Będe bardzo wdzięczny jeżeli ktoś przyczyni się do tego, aby w końcu udało mi się zgrać na dysk zdjęcia z aparatu... :wink:

wtorek, 16 marca 2004, 23:08

Na plycie z oprogramowaniem powinien być też program Image Transfer .Trzeba go zainstalować wraz z tym sterownikiem USB ,Wtedy wystarczy podlaczyc kabelkiem aparat do kompa i wlaczyc go (aparat).Zdjęcia same sie zaladuja do katalogu Image Transfer Destination Folder (skrot powinien ci się pojawić na pulpicie).
Mysle ,że tak wlasnie jest , bo mam sonego 717 , a nie sadze by firma do kazdego aparatu wymyslala inne rozwiazania
Pozdr

środa, 17 marca 2004, 19:48

Mam tylko na płytce: USB Driver (które nic nie dają po zainstalowaniu, próbowałem na różne sposob) PIXELA ImageMixer oraz DirectX do tego programu... :/

Nie dało by się jakoś tego programu Imgage Transfer przesłać? :?

środa, 17 marca 2004, 22:54

Niestety mam modem i przesylanie programu netem odpada. Na mojej plycieTeż jest napis PIXELA IMAGE MIXER ver.1.0 a malymi literkami niżej Image Transfer.
Ewentualnie sprobuj tutaj

http://www.sonystyle.pl/main/club/av/do ... y_Cyfrowe_[url]
Musisz się tam zarejestrować i znależć jakis aparat i tam będzie link do sterownikow.Pozdr
PS
Jeżeli sobie nie poradzisz , odezwij sie -za jakis czas sprobuje ci skopiowac moja plyte i wysle ci poczta(ostatnio troche brakuje mi czasu)[/url]

środa, 17 marca 2004, 23:30

No i tak zrobiłem.. :) Zarejestrowałem się, i zaczałem szukać ;) ale niestety raz nie ma sterowników pod WindowsaXP a dwa nie ma pod mój telefon... :cry:

czwartek, 18 marca 2004, 09:42

Jeżeli sobie nie poradzisz , odezwij sie -za jakis czas sprobuje ci skopiowac moja plyte i wysle ci poczta(ostatnio troche brakuje mi czasu)

Byłabyś w stanie to dla mnie zrobić? Byłbym Ci ogromnie wdzięczny, a nawet moge Ci pokryć koszty tej wysyłki...

piątek, 19 marca 2004, 17:22

Podaj adres i daj mi dwa tygodnie...Koszty nie sa takie duże 8)

piątek, 19 marca 2004, 19:29

nie podawajcie mu adresu to przeciez oszust czystej wody :lol:

sobota, 20 marca 2004, 01:19

Chlopcze - do Piotrusia - jestes żalosny. Nie dziwię sie że masz-miales ksywe alien - poprostu jestes inny- w najgorszym tego slowa znaczeniu.I mam nadzieję że poraz kolejny znikniesz z tego forum.Bawia mnie tacy gowniarze , w ktorych glowach nie powstanie zaden pomysl na inteligentne spedzanie wolnego czasu i siedza przed kompem zawracajac glowe innym swoimi tępymi odzywkami.Ale chyba moja reakcja na Twoje zachowanie jest niepotrzebna -ŻEGNAM PANA :( .
Do Damona zrobisz jak uważasz - nie podawaj adresu na forum , bo ten gowniarz może cos wymalować .
Plytke Ci przesle, jak mawia Pawlak " u mnie slowo droższe pieniędzy" :D
pozdrawiam

sobota, 20 marca 2004, 11:11

Wasia dzięki wielkie! Adres podam Ci przez Prywatą Wiadomość na Forum...

sobota, 20 marca 2004, 12:04
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]