Teraz jest wtorek, 11 grudnia 2018, 22:31

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Nowy user z v1 
Autor Wiadomość
Post Nowy user z v1
Witam wszystkich forumowiczow... dzisiaj do was dolaczylem. Pare dni temu kupilem V1 i jak narazie jestem zadowolony, foty żyleta :) duzo lepsze od mojego starego Finepixa. Mam nadzieje, ze dowiem sie z waszego forum jakis ciekawych rzeczy na temat fotografii, bo jestem amatorem, ale mam ambicje :) juz nawet zamowilem statyw na allegro :D

piątek, 28 maja 2004, 21:52

Witam serdecznie i gratuluję zakupu. Może rozpoczniesz nową erę działu Sony na naszym forum, bo nie jest (póki co) zbyt licznie reprezentowany? W każdym razie dobrze będzie się dowiedzieć czegoś na temat V1 (który ostatnio robi całkiem sporą karierę) z pierwszej ręki.

Prośba: czy mógłbyś wrzucić trochę przekrojowych fotek (dzienne z zoomem i bez, makro, nocne z lampą i bez z różnymi nastawami czułości, itp.) do naszego albumu (http://www.fotografowanie.tk)? Nie muszą być to dzieła sztuki, chodzi o orientacyjne fotki. Ale póki co rzecz, która mnie szalenie interesuje - rzeczywiście zdjęcia z podbitą czułością są tak dobre, jak ludzie powiadają?

No to udanych fot życzę!

Pozdrawiam.

sobota, 29 maja 2004, 00:48
Jak juz mowilem jestem dopiero amatorem i aparat mam dopiero od 2 dni, wiec narazie jeszcze nie opracowalem tego apraciku (narazie tylko tryb auto) ale zdjecia w dobrym oswietleniu sa rzeczywiscie rewelacyjne, troche gorzej jest o zmierzchu, albo jak jest taka pochmurna deszczowa pogoda (troche szumi) postaram sie przez weekend zrobic troche ciekawych fotosow i wrzucic na forum. Ale jak narazie to moge z czystym sumieniem polecic zakup. Z karta MS PRO 256 wyniosl mnie 2500 wiec cena bardzo dobra. Ale kupilem w sklepie internetowym cyfrowe.pl, tam jest dosc tanio, w Media Markcie sam aparat 2699 + jeszcze za karte krzyczą prawie 600 !!

sobota, 29 maja 2004, 09:47

Jak juz mowilem jestem dopiero amatorem i aparat mam dopiero od 2 dni(...)

Witaj,

Widzę, że Wy tutaj na forum często mylicie pojęcia.

Czy na peno jesteś amatorem ? Czy może jednak początkującym ??

Różnica jest taka, że amator to zarówno ten, który pstryka fotki tydzień, jak i ten, który pstryka fotki 10 lat, ale i jeden i drugi robi to z zamiłowania, pasji, itd a nie dla pieniędzy.

A początkujący, to początkujący - np. Ty :)

sobota, 29 maja 2004, 09:55

No nic, w każdym razie jakbyś miał coś do podesłaninia do naszego forumowego albumu (adres jw.), to zapraszam. O zdjęcia z wyższą czułością pytam dlatego, bo czytałem sporo dobrego o ich jakości - podobno pod tym właśnie względem V1 bije konkurencję. Czekam zatem ze zniecierpliwieniem na Twoje fotki, pozdrowienia!

sobota, 29 maja 2004, 10:45
Moderator

No rzeczywiście mało szumi! Zerknij tutaj: http://forum.swiatobrazu.pl/foto/viewto ... 6812#16812

niedziela, 30 maja 2004, 23:51
kurde nie mialem czasu zadnych fajnych fotek przez weekend natrzaska, a przeciez nie wrzuce do galerii byle jakich fotek :)

wtorek, 1 czerwca 2004, 22:14

Poglądowe do albumu nie muszą być wypasione, fajnie byłoby natomiast, gdybyś je zrobił w różnych warunkach - tak, by mieć jakiś przegląd. A galeria to już inna sprawa... ;)

Pozdrawiam.

wtorek, 1 czerwca 2004, 23:27

Gratuluje wyboru. Uwazam ze to najlepszy aparat w tej chwili w tej cenie

środa, 2 czerwca 2004, 17:22
wrzucielm do galerii narazie 2 fotki, zrobione pare godzin temu (o 19) wiec juz nie bylo zbyt jasno, jak cos ciekawego zrobie to wrzuce znowu. Ale teraz koniec roku i tyle nauki, ze poprostu nie mam kiedy nawet sie pobawic swoin nowym aparacikiem :)

środa, 2 czerwca 2004, 21:42
wrzucielm do galerii narazie 2 fotki, zrobione pare godzin temu (o 19) wiec juz nie bylo zbyt jasno, jak cos ciekawego zrobie to wrzuce znowu. Ale teraz koniec roku i tyle nauki, ze poprostu nie mam kiedy nawet sie pobawic swoin nowym aparacikiem :)

środa, 2 czerwca 2004, 21:43

Czy ktos tu sie nie pomylil? Mowa o V1 czy o W1? V1 wszedl na rynek dawno temu i nie ma co sie rozczulac ze jest taki a nie inny.... Bardziej by pasowalo pytanie o W1 - niedawno byla premiera i wszyscy pewnie sa spragnieni recenzji. Natomiast byly juz posty na temat V1 - i temat jest daaawno rozpoczety... stad moje zdziwienie. Aparat wg pewnej gazety zdobyl uznanie: najlepszy aparat 2003...

środa, 2 czerwca 2004, 22:41
W1 to zwykly kompakcik, zadna rewelacja, robi zdjecia na poziomie sony T1 albo cyfrowek w cenie kolo 1500, przy czym jest drozszy od konkurencji, bo kosztuje prawie 2000. Natomiast V1 ma juz wiele manualnych ustawien, robi zdjecia porownywalne z G5 (ktory jest uwazany za najlepszego w klasie) i przy tym kosztuje niewiele ponad 2000, czyli stosunek ceny do mozliwosci jest bardzo dobry...

czwartek, 3 czerwca 2004, 13:23
W1 to zwykly kompakcik, zadna rewelacja, robi zdjecia na poziomie sony T1 albo cyfrowek w cenie kolo 1500, przy czym jest drozszy od konkurencji, bo kosztuje prawie 2000. Natomiast V1 ma juz wiele manualnych ustawien, robi zdjecia porownywalne z G5 (ktory jest uwazany za najlepszego w klasie) i przy tym kosztuje niewiele ponad 2000, czyli stosunek ceny do mozliwosci jest bardzo dobry...

czwartek, 3 czerwca 2004, 13:24

Hmm, jak dla mnie to sporo aberacji na tych zdjeciach wrzuconych przez Jasia22, a szczegolnie na tym pierwszym (spojrzcie na drzewa).

czwartek, 3 czerwca 2004, 14:19
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona