Teraz jest wtorek, 11 grudnia 2018, 00:36

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Chcem kupić cyfrówke Sony pomuszcie jaką wybrać? 
Autor Wiadomość
Post Chcem kupić cyfrówke Sony pomuszcie jaką wybrać?
Mam mały problem zastanawiam się nad kupnem cyfrówki firmy Sony. proszę o radę jaką mam wybrać biorąc pod uwagę ...-p32/72/52/43. Może ktoś mi doradzi co moge kupic lepszego za tą cene??!! Dzięki za pomoc.

poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 21:52

poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 21:53
Sam niewiem czemu poprostu sie uparłem na soniaka, wiem że są lepsze modele a zabardzo sie nieznam wiec szukam kogos kto mógłby mi powiedzieć co mozna kupic ciekawego za cenę ok. 1000złoty.

poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 21:55

A jestes ambitnym fotografem i TY chcesz robic zdjecia, czy APARAT ma za Ciebie robic zdjecia. Tzn. chcesz manuala czy automat.

Bo jesli manuala to na 100% kazdy poleci Ci Canona A60, A70, A75 - wszystkie w okolicach 1000zl.

Natomiast automat np. Olympus c-310, c350/360 itp.
Apropo tego ostatniego to w stopce jest galeria do zdjec wykonanych tym aparatem!

poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 22:02
Dzięki za pomoc porównam te wszystkie aparaty i napewno dojde do jakiegos wniosku, nad Canonem sie zastanawiałem i sie jeszcze bede zastanawiał. Dzięki za pomoc, pozdrawiam

poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 22:08

Jeżeli bardzo zależy Ci na Sony to P72. Ale rzeczywiście cyfrowe automaty Sony rewelacyjne nie są... Do tego jeszcze nie należą do najtańszych.

poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 22:21
Porównywałem olympusa c-350, canona a-70, i kilka soniaków i dochodze do wniosku, że od kupna soniaka odstąpię i zastanowie sie nad canonem a 70. A może ktoś zna jeszcze coś lepszego w takich cenach to prosze o porade i będę bardzo wdzięczny. Wsumie szukam aparaciku którym bede robił zdjęcia wszędzie niemam specjalnych zyczeń, chcem tylko się dowiedzieć co lepiej kupić by niekupić chały. Dzięki

poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 22:49

Kupujac ktorys z powyzszych aparatow z pewnoscia nie kupisz "chaly".
Coz innego mozna zaproponowac za 1000zl? hmmm raczej nic ciekawego.

Inna sprawa musisz zdawac sobie sprawe z tego ze musisz dokupic jeszcze ladowarke, akumulatory i karte pamieci w przypadku Canona to jeszcze przejdzie po CF sa najtanszymi kartami na rynku. Natomiast w olku sa karty xD - najdrozsze ;)

poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 23:06
Dzieki za pomoc, mam nadzieje ze chały niekupie, jesteście spoko co do pomocy, pozdrowienia muHa. Dzięki wielkie.

poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 23:08

Post re
Ja też bym wybrał A70 ze względu na tańsze karty pamięci.

poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 23:30
coscie sie tak uparli na te tanie karty? przeciez karta to jest wydatek jednorazowy. dasz raz stowke wiecej i z glowy. dziadowac o 100zl?? a nie mowcie ze sony robi taaakie zle fotki, ze do bani i wogole. ja mam P93 i jakos nie nazekam...

poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 13:36

Po pierwsze ms'y kosztuja 200pln wiecej niz np. CF'y, po drugie CF'y - nawet te zwykle sa o wiele szybsze niz MS, po trzecie Cf'y sa kartami bardziej zaawansowanymi technicznie posiadajacymi wlasny kontroler (co daje im ogromne mozliwosci), po kolejne standard CF jest otwarty wiec nie ma ograniczen co do szybkosci oraz pojemnosci tych kart (to ze jest to standard otwardy daje naprawde orgomne mozliwosci a ograniczeniami jest tylko obecna technika i pomyslowosc producentow), sa kompatybilne z PCMCIA wiec mozna ich uzywac w laptopach, palmtopach, simpadach i calej masie innych urzadzen, sa kartami przyszlosciowymi jako ze uzywa ich spora czesc producentow aparatow jak rowniez innego sprzetu. Zalet kart Cf jest bardzo wiele a ich wyższość na MS jest niezaprzeczalna. Tutaj juz nie chodzi nawet o te 200pln ronicy na jednorazowym wydatku, tuitaj chodzi tez o wiele innych czynnikow. A tak wogole jako ze CF'y robi wielu producentow wiec jest konkurencja co powoduje zbijanie cen kart oraz dazenie do podwyzszania ich jakosci.

poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 13:53

chyba nie macie aktualnych danych, ale jesli niezauażyliście to MS ostatnio polecialy w dół i to dużo. MS tez robi kilka firm i jest konkurencja, tez pewnie niuezauwazyliście. Ale najlepiej napisać Sony sucks bo Canon najlepszy hehe :) beznadzieja i głupota, teoretycy! Jak ktoś nie umie się posługiwać aparatem to i tak zdjęcia dobrego nie zrobi choćby miał aparat za 10000.

poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 14:04

chyba nie macie aktualnych danych, ale jesli niezauażyliście to MS ostatnio polecialy w dół i to dużo.

No i co z tego ze sa tansze niz kiedys skoro w porownaniu do CF'ow sa nadal niemilosiernie drogie.
Ceny z allegro (najtansze na obecna chwile):
Sony Memory Stick Total 256 MB - 280pln
CF 256MB SANDISK BOX -127pln
--------------------------------------------------
Roznica: 153pln

Nalzey zauwazyc ze podany CF jest produkcji jednej z najlepszych firm produkujacych pamieci flash

Najtanszego CF'a znalazlem za 109pln ale jest jakiejs dziwnej firmy - co wcale nie oznacza ze jest zly, poprostu go nie uzywalem i nie znam o nim opini dlatego nie wzial udzialu w powyzszym mini porownaniu cenowym.

pauli napisał(a):
MS tez robi kilka firm i jest konkurencja, tez pewnie niuezauwazyliście.

Zauwazylem, ale ile firm produkuje MS'y a ile CF'y i jaki jest zbyt na te karty - chyba na pierwszy rzut oka juz widac jaka jest konkurencja wsrod CF'ow, a wsrod MS nadal jest bardzo niewielka.

pauli napisał(a):
Ale najlepiej napisać Sony sucks bo Canon najlepszy hehe :) beznadzieja i głupota, teoretycy! Jak ktoś nie umie się posługiwać aparatem to i tak zdjęcia dobrego nie zrobi choćby miał aparat za 10000.

Sony nie jest zla firma, ale nie jest tez firma dobra jezeli chodzi o aparaty patrzac na ceny. Sony ma kilka dobrych aparatow (np. 717) ale 99,9% kompaktow to szmiry jakich malo za takie pieniadze.

Przy okazji jakos nie odparles wszystkich moich poprzednich argumentow a jedynie kilka i to wyszlo Ci bardzo nieudacznie.

poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 14:45
Po pierwsze ms'y kosztuja 200pln wiecej niz np. CF'y, po drugie CF'y - nawet te zwykle sa o wiele szybsze niz MS, po trzecie Cf'y sa kartami bardziej zaawansowanymi technicznie posiadajacymi wlasny kontroler (co daje im ogromne mozliwosci), po kolejne standard CF jest otwarty wiec nie ma ograniczen co do szybkosci oraz pojemnosci tych kart (to ze jest to standard otwardy daje naprawde orgomne mozliwosci a ograniczeniami jest tylko obecna technika i pomyslowosc producentow), sa kompatybilne z PCMCIA wiec mozna ich uzywac w laptopach, palmtopach, simpadach i calej masie innych urzadzen, sa kartami przyszlosciowymi jako ze uzywa ich spora czesc producentow aparatow jak rowniez innego sprzetu. Zalet kart Cf jest bardzo wiele a ich wyższość na MS jest niezaprzeczalna. Tutaj juz nie chodzi nawet o te 200pln ronicy na jednorazowym wydatku, tuitaj chodzi tez o wiele innych czynnikow. A tak wogole jako ze CF'y robi wielu producentow wiec jest konkurencja co powoduje zbijanie cen kart oraz dazenie do podwyzszania ich jakosci.

Pięknie wyłożyłeś te przewagi..............tylko jakie to ma znaczenie dla kogoś kto chce kupić prosty ale solidny aparacik i takie niuanse jak mniemam zupełnie go nie obchodzą. Taka karta to praktycznie jednorazowy wydatek. A o ile jest szybsza ,itp... :wink:

poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 15:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona