Teraz jest sobota, 15 grudnia 2018, 02:31

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Jaka lampa do F828? 
Autor Wiadomość

Post Jaka lampa do F828?
Przymierzam się do zakupu Sony F828(podobno dobry jest). Nie wiem jednak z jakimi lampami błyskowymi współpracuje stopka akcesoriów tego aparatu. Chodzi mi oczywiście o współpracę w zakresie pomiaru światła przez obiektyw (TTL).

środa, 3 listopada 2004, 14:49

kupiłeś już?ja mam lampę HVL F32X i nie jestem zbyt niej zadowolona!lampa wewnętrzna przy małych odległościach jest nawet nie zła, a aparat robi lepszy pomiar niz lampa zewnętrzna błyskowa!

piątek, 1 kwietnia 2005, 22:01

Wystukaj http://www.metz.de/en - masz do wyboru angielski i niemiecki i oni już mają stpoki kompatybilne z 828. Ciekawostką jest dla mnie dlaczego wymaga oprócz stopki połączenia przewodem z odpowiednim gniazdkiem? To dobrym Metzem np 54 stoi za ok 1500-1600. To co wiem to ze stron www - jest to tak dobra firma, że chyba można ufać w kompatybilność. Jak będzie mnie stać to napewno kupię a narazie mam 828 i używam Nikona SB 26 lub 28 z automatyką lampy zmniejszając światło o 1 działkę. Requiem w katedrze olsztyńskiej, występ zespołu Kortowo (studencki ludowy UW-M) w pomieszczeniu robiłem z monopodu (czasy 1/10-1/20, czułość 200) Zrobiłem parę odbitek 30x45 cm w firmie nie dla idiotów (z zaznaczeniem aby nie korygowali) Brak szumów ia kolory szczególnie pasiaków lowickich świetne. Sekwencje ukazujące ruch batuty lub suakow w puzonach też. JAKBY JUŻ KTOŚ UŻYWAŁ STOPKI (KOSTKI) Z METZEM TO PROSZE O KONTAKT!

poniedziałek, 11 lipca 2005, 01:33
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]