Teraz jest wtorek, 11 grudnia 2018, 09:03

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 T10 czy T30 
Autor Wiadomość

Post T10 czy T30
Witam
Planuję w najbliższym czasie kupić aparat. Zdecydowałem się na jakiś z serii T firmy Sony. I tutaj nasuwa się pytanie - który ? Czy T10 (który - patrząc na sony.pl - ma takie same parametry jak T30, jest tańszy, mniejszy niż T30 ale ma tylko o 0,5cala mniejszy ekran LCD). Czy T30 ma coś czego nie ma T10 co mogłoby skłonić mnie do wyłożenia 300zł extra i kupnie T30 ? Czy może lepiej będzie kupić T10 i np. większą kartę pamięci ?

wtorek, 19 września 2006, 21:08
Ja osobiście też szukalem mini aparatu i zdecydowalem sie na T7 - dlaczego ? bo jest najmniejszy, ma największą i niczym nie ustępuje konkurencji (czy innym modelom serii T), te pare mega pixeli więcej w T10 czy T30 nie zrobi ci raczje wielkiej różnicy. Sam mam jeszcze jedne aparat sony model V1 (stary ale w miare dobry) musze powiedziec ze zazwyczej robie zdjęcia w 3 mpx, bo na wieksze potem szkoda miejsca na karcie/dysku/plycie itp.

A co do porownania nowego nabytku T7 do starego zasluzonego V1 to jakosc zdjęc z malucha wypada bardzo dobrze, moze większe szumy, ale kolory są dobre, ostrość też. flash w wbre pozorom jest calkiem przyzwoity w t7 (ponoc najlepszy z serii T... - tak czytalem w jakims review)

środa, 20 września 2006, 18:17
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]