Teraz jest poniedziałek, 10 grudnia 2018, 02:49

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Sony cybershot DSC-P52 
Autor Wiadomość

Post Sony cybershot DSC-P52
Witam!
Czytałem wiele recenzji, przed ponad miesiąc zastanawiałem się nad aparatem do 250zł - używanym. Na początku wszyscy krzyczeli: "Canon A60", przeważnie Ci teoretycy, czytający różne testy. Gdy poczyałem recenzje i opinie użytkowników tego Soniacza, były dość pozytywne - choć wiadomo, każdy ma jakieś ale. Sony ma dość dobrą optykę (ale Canon lepsza) a jedyny mankament to ciemny obiektyw, tak niektórzy zauważyli. Jednak ja oglądając fotki z tego aparatu w necie jestem zadowolony. Czy dokonałem dobrego wyboru? W zestawie instrukcja po polsku w PDF'ie, kabel USB, 2 x MS 16MB i 128MB, oryginalny pokrowiec i "smyczkę". Aparat jeśli chodzi o stan techniczny jest idealny (proszę nie pytać skąd wiem - po prostu przyjąć do wiadomości :) ), wizualny - bardzo dobry.
Dokonałem prawidłowego zakupu, biorąc przede wszystkim cenę do możliwości?
Tu zaś gdzieś jedna osoba mówiła, że to fatalna seria. Skąd te rozbieżności? Na tym forum nie znalazłem za dużo o tym aparacie, czytając testy myślę, że nie wybrałem źle.
Wymagań nie mam wielkich, po prostu najzwyklejsze zdjęcia, nie spodziewam się cudów, taki podstawowy aparacik "do wszystkiego". czyli jakieś imprezki, spotkanie rodzinne itp. nie interesuję się fotografią, więc inne aspekty nie mają żadnego znaczenia, jestem po prostu amatorem, który chciał sobie coś sprawić za 265zł, co będzie robiło zdjęcia takie, jak napisałem. W skali od 1 do 5, jak oceniacie mój wybór? Proszę teź o wskazówki do tego apartu, na co szczególnie zwrócić uwagę, opinie itp.
Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi :)
Proszę brać pow uwagę cena/możliwości - DSC-P52/265zł

środa, 13 grudnia 2006, 13:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]