Teraz jest wtorek, 19 czerwca 2018, 04:49

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 HP 735- beznadziejny 
Autor Wiadomość
Post HP 735- beznadziejny
W czerwcu ubieglego roku kupilam aparat HP 735 z roczna gwarancja. Bylam z niego dosc zadowolona, ale nie podobalo mi sie że nie potrafil robic zdjec w ciemnosci ze swiecacymi punktami np. "miasta noca", zdjec w Kosciolach i w miejscach gdzie bylo duzo sztucznego oswietlenia. Zawsze te wady podczas robienia zdjec ujawnialy sie znacznie. Wszystko bylo w miare dopoki nie minal rok, a wraz z nim gwarancja na ten aparat. Sprzet wytrzymal jeszcze 3 miesiace i padl. Zanioslam go do serwisu HP, gdzie eksperci stwierdzili, ze nie da sie go naprawic, bo czesci sa nieoplacalne :twisted: i zaproponowali mi naprawe ryczaltowa co oznacza, ze zabrali mi moj aparat, a ja mialabym im zaplacic cene aparatu i daliby mi nowy:\ bezsensu. wole miec stary i nowy, anizeli zeby moj poszedl na czesci. A wiec stracilam w latwy i szybki sposob pieniadze ktore wydalam na ten aparat i polowe cen za caly asortyment- ładowarka, dodatkowe akumulatorki (bo na dolaczonych do aparatu dzialal krociutko) do niego, karta pamieci....Jeszcze bym nie byla tak zla gdyby mi kiedys ten aparat spadl, ale nigdy do tego nie doszlo.... Wlasnie po tym zdarzeniu dowiedzialam sie chodzac po sklepach z aparatami cyfrowymi ,ze aparaty HP sa najbardziej wadliwymi aparatami na rynku, bo ich producenci lepiej robia sprzet komputerowy niz aparaty. Teraz juz wiem ze nigdy nie kupie juz aparatu HP. Kazdy sie uczy na bledach, ale smutne ze tak wielkich...

sobota, 25 września 2004, 08:38
mam ten model .zrobiłam nim ok. 8000 zdjęć ( wiem że aparat podaje liczbę ale nie mam go w tej chwili pod ręką ) i jest ok . zero awarii
nie nadaje się natomiast do zdjęć w warunkach słabego oświetlenia - w ruchu . przeżył imprezy, upadki ( w chińskim futerale ) :D i nic mu nie jest . proszę nie płacz że na wszystko wyrzuciłaś kasę . karta akumulatorki i ładowarka jest do wykorzstania pod warunkiem że twój następny aparat będzie je akceptował .
ps. ja byłam ostatnia, przedemną identyczny model kupiło paru znajomych ( też pierwszy aparat w życiu ) i jak na razie wszystko ok
co do produktów HP to wiem że nigdy w życiu ( nigdy nie mów nigdy )
nie kupię żadnej drukarki HP :evil:

niedziela, 17 października 2004, 13:56

niedziela, 17 października 2004, 14:16

To ja na odwrót- nigdy nie kupiłbym aparatu, za to drukarkę- owszem.

Twoi znajomi mają szczęście, że jeszcze nie padł. Bo ten model pada szczególnie często.

niedziela, 17 października 2004, 16:40

Jeśli chodzi o paraty HP, to widać, że poraz kolejny potwierdziła sie nie najlepsza opinia o cyfrakach tej marki :(.

Jeśli chodzi o robienie zdjęć w trudnych warukach oświetleniowych, to niestety jest ból wszystkich tanich cyfraków - mój C-310 należy do tej samej kategorii cenowej i również ma spore problemy z robieniem zdjęć w nocy! W pomieszczeniu jeszcze jako tako, ale zazwyczaj sa problemy z kolorami i trzeba na wszelki wypadek zrobic ze 2-3 zdjecia z roznych katow.

A co do HP w ogóle, to mam drukarkę HP i przyznam, że już nigdy nie kupię takiego badziewia! Aparatu HP też bym na pewno nie kupił :)

niedziela, 17 października 2004, 17:13

Ostatnio edytowano środa, 26 stycznia 2005, 22:55 przez Grisza[Gen], łącznie edytowano 1 raz

niedziela, 17 października 2004, 17:30

Eeee no nie rób scen ;)
Drukałki jeszcze czasem im wychodzą - na swoją 920 złego słowa nie powiem, ale jednak ciągle jest ta świadomość że w razie awarii do śmieci i po nową ;)

No widzisz ma szczescie posiadac drukarke z jeszcze dosc dobrej serii - 920, 930, 940, chyba 945 i jeszcz jedna z tej seri ale nie pamietam jaki model. to byla dosc udana seria - przedewszystki bezawaryjna. Sam posiadam 940 o kilku lat i jeszcze mnie nei zawiodla. Niestety hp maja starszne koszty eksploatacyjne - mowie o kupnie orginalnych tuszy, chociaz ja jade od kilku lat na napelniaczach (kupuje duze budle tuszu pelikana za jakies grosze) i pustakach z allegro i jestem szczesliwy.

Za to te nowsze i duza czesc tych lekko starszych HP to zuoelne pomylki - hp ma bardzo wiele udanych starych modeli ale nowe to im juz zupelnie nie wychodza - jakosc odwzorowania jest fatalna w porownaniu do starcyh modeli, koszty eksploatacji tez sa sporo wyzsze i jeszcze zrobily sie mocno awaryjne.

niedziela, 17 października 2004, 18:31
ja mam hp 840 ;) drukareczke zajebista seria !!! SUPER PRINTER ;]

a co do apratu mam ożłiwość kupienia za 300 zl ? opyla sie czy nie ??

pozdr.

niedziela, 19 czerwca 2005, 16:25
Moderator

kiaad, Ty chyba sam nie wiesz co chcesz ;).

Ale ja bym dołożył chociażdo 500 zł i kupił coś normalnego.

niedziela, 19 czerwca 2005, 17:00
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]