Teraz jest wtorek, 16 października 2018, 23:52

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 pomozcie w wyborz - prosze 
Autor Wiadomość
Post pomozcie w wyborz - prosze
Witam wszystkich

A wiec mam pewiem problem co do wyboru aparaciuku, niestety mam ograniczenie finansowe do 600zł :( a potrzeba mi bardzo dobrego aparatu (oczywscie najlepszego za ta cene) - mi osobiscie sie podoba HP 635 (aktualna jego cena to 399zł) z tym ze przeczytalem kilka komentarzy tu na forum i widze ze duzo ludzi ma z nim problemy i niby za ta kase sa aparaty ktore robia lesze zdjecia...

Ja jestem kompletnym noobem (amatorem) w zakresie aparatow cyfrowych oraz robienia zdjec, aparat jest mi potrzebny do robienia zdjec w domowym zaciszu (jakies tam iprezki, wyjazdykolo domciu itp.) i chcem aparat ktory bedzie ładny, dobry, robil bardzo ladne zdjecia w pomieszczeniu oraz w nocy (oczywscie na jakies tam odpowiedniej odlaglosci)....

mam drukarke HP 5550 - i moze zdazyc sie ze od czasu do czasu bede chcial wydrukowac jakies zdjecie (wiec aparat nie musi byc jakis nie wiadomo jaki aby zdjecia wychodzili super na papierze), chcem aparat ktory bedzie robil bardzo dokladne zdjecia za dnia jak i w nocy (czy na dworze czy pomieszczeniu....

PRZEDE WSZYSTKIM ZALERZY MI NA APARACIE KTORY BEDZIE DO 550ZŁ KOSZTOWAL ORAZ TAKI Z KTORYM NIE BEDE MIAL RPOBLEMOW ZE COS SIE ZEPSUJE CZY W OGOLE BEDA Z NI9M JAKIES PROBLEMY...

Bardzo prosze o odpowiedz i podajcie mi jaki najlepiej kupic aparat oraz dlaczego... :)

niedziela, 7 listopada 2004, 13:11
Przepraszam ale pomylilem sie i napisalem nie w tym dziale co trzeba. bardzo przepraszam i czy moge prosic o przeniesienie.

niedziela, 7 listopada 2004, 13:12
poszukaj na allegro canona a60, za te pieniadze nie ma nic lepszego

niedziela, 7 listopada 2004, 13:29
zastanawiam sie jeszcsze nad HP735 za 599zł...

no wiedze ze canon A60 jest cenienym aparacikiem z tym ze takze widzialem ze mozna nagrywac sekwencje wideo nie dluzsze jak 60sek a na HP morzna tak dlugo az braknie miejsca.... czy jak to jest????

niedziela, 7 listopada 2004, 13:40

u góry jest taki znaczek Obrazek .......... jak go klikniesz dostaniesz odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące wybranych modeli

Uważam że A60 lub nikon 3100 to jedyny sensowny wybór za tą cene

niedziela, 7 listopada 2004, 14:06
spoko uzywalem wyszukiwarki ale nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie :(

niedziela, 7 listopada 2004, 14:15
W twj cenie a60 ewentualnie dorzucic pare zlotych i kupic a 70.Takie jest moje zdanie i mysle ze sluszne

niedziela, 7 listopada 2004, 15:19

W Media Markt jest za 550 Nikon Coolpix 3100 (chyba nie pomylilem symbolu), ktory robi zdjecia wysmienite w porownaniu do tych z HP. Widzialem zdjecia z Nikona i z HP i wiem co mowie. Nie polecam aparatow HP, mimo ze sam ma photosmarta 433

niedziela, 7 listopada 2004, 21:58

Żadnych HP, bo z nimi często są problemy...
Użyj szukaj, tam jest tyle o tych aparatach, że na pewno znajdziesz odpowiedź, wejdź też na allegro i będziesz miał, co możesz kupić do tych 600zł

niedziela, 7 listopada 2004, 22:02

był jakiś Nikon 3Mp W Media Markt z optycznym zoomem za 555 zł

niedziela, 7 listopada 2004, 22:10

Jak widzisz wiekszosc osob odradza hp 635, ale skoro szukasz taniego aparatu i ma byc to aparat na poczatek to ja bym jednak kupil hp 635, mi osobiscie zdjecia sie z niego podobaja (pewnie to dlatego ze jestem totalnym amatorem i nie potrawie dostrzec roznicy). A dodatkowo jezeli posiadasz kwote 600 pln to za aparat dasz 399 do tego dokupisz sobie karte 256 za 139 pln i jakis skromny zestaw akumulatorkow + ladowarka.

Bo tez nie sztuka wywalic 6 stow na aparat a potem nie miec dodatkowej karty i za co kupic bateri.

Ale pamietaj ze duzo osob miala awarie tego aparatu. Ja swoj model mam (hp 635) dopiero miesiac i narazie dziala. Jak chcesz to przysle Ci przykladowe zdjecia

środa, 10 listopada 2004, 15:01

Post nikon 3100 lub A70 ja trafisz w tej cenie
Widziałem nikona 3100 za 555zł w MediaM, albo A70 jak trafisz w tej cenie..

środa, 10 listopada 2004, 15:29

Canon a60 z trybem manual, lub Olympus c-310 z b dobrymi programami tematycznymi. Z HP daj spokój-są super awaryjne.

środa, 10 listopada 2004, 16:39

Skorzystaj z "Szukaj" i dowiesz się troche ( może nawet więcej niż trochę ) na temat hp, zobaczysz zdjęcia i sądze że zmienisz zdanie i go nie kupisz. Szukaj, szukaj, szukaj... takich tematów jest masa i nie ma sensu ich powielać

środa, 10 listopada 2004, 16:46

Dla porównania zdjęcia z dwóch aparatów HP 635 i Nikon 3100

HP Photosmart 635:
http://members.lycos.co.uk/mycuteness/cyfraki/HPIM0014.JPG

Nikon Coolpix 3100:
http://members.lycos.co.uk/mycuteness/cyfraki/DSCN0004.JPG

Myślę,że różnica jest wyraźna.

środa, 10 listopada 2004, 17:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona