Teraz jest poniedziałek, 22 października 2018, 06:19

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Problem z hp 735 Pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Autor Wiadomość
Post Problem z hp 735 Pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witam wszystkich.
Prosze o pomoc w sprawie hp 735 mianowicie chciałbym aby zostały mi zwrócone pieniążki za ten aparat który jest do bani a po przeczytaniu opini na jego temat na tym forum jestem po prostu załamany bo mój hp w tej chwili jest właśnie w serwisie i dzisiaj upływa już 14 dzień i to roboczy od czasu jak go oddałem.Jak ktoś wie jak by to pozytywnie załatwić to prosze o pomoc a tak po za tym to aparat jest do bani i nikomu go nie polecam bo firma hp niech się lepiej zajmie dalej drukarkami a nie cyfrakami.z góry diękuje za pomoc.

piątek, 5 grudnia 2003, 01:30
Przy Twoim Starostwie Powiatowym Działa Powiatowy Rzecznik Konsumentów którego obowiązkiem jest BEZPŁATNA POMOC w takich sprawach.
A 14 dni to chyba za mało - nie pamietam jak tam pisało w gwarancji...

piątek, 5 grudnia 2003, 12:41

Możecie obwiniać tylko siebie - jeśli chodzi o sprawę, że aparat trafił do serwisu z powodu niechowania się obiektywu. Jeśli do zasilania używacie baterii po 80 gr/sztuka, to nic dziwnego. Do tego aparatu przewidziane są AKUMULATORY lub bardzo wysokiej jakości baterie, typu DURACELL! Co zresztą się nie opłaca, bo po zakupie 4 akumulatorków GP, ich koszt zwroci się po ok. 10 naładowaniu (jeśli liczyć że kupowalibyście Duracell).

sobota, 22 października 2005, 19:01
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]