Teraz jest sobota, 23 czerwca 2018, 04:54

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 HP photosmart 635 
Autor Wiadomość
Post HP photosmart 635
Witaycie! Jako że jestem zainteresowany kupnem lub nabyciem w/w aparatu pytam się: Czy ktoś ma lub miał ten aparat? Czy ktoś mógłby wysłać mi przykładowe zdjęcia, opisać wady, zalety? Mam tylko 1,5 tygodnia na przemyślenie :? :)

i need help!

z góry dzięki 8)

piątek, 5 grudnia 2003, 21:01
Post MAM TEN APARAT
Mam ten aparacik od kilku dni. Jeśli chodzi o zdjęcia, to jestem z niego bardzo zadowolony.
Jednak oprogramowanie dołączone do niego jest beznadziejne.
Nie licz także na możliwość odsłuchania dżwięku do wykonanego zdjęcia.
Od razu kup akumulatorki z ładowarką firmy HAMA, bo na bateriach zbankrutujesz.

niedziela, 1 lutego 2004, 13:16

Post Re: MAM TEN APARAT
WIESŁAW napisał(a):
Od razu kup akumulatorki z ładowarką firmy HAMA, bo na bateriach zbankrutujesz.

A dlaczego akurat HAMA??? A moze GP albo energizer?? Albo polecany na tym forum EMOS plus aku energizer???

I mysle, ze lepiej wstrzymaj sie z zakupem HP, moze i robi fajne zdjecia... ale tyle co sie na czytalem o awaryjnosci..;)

niedziela, 1 lutego 2004, 16:11
Moderator

Jeśli chodzi o ładowarkę, to na forum było już o tym kilka wątków - poszukaj... Najlepszym wyborem ( z tańszych modeli) jest EMOS 9168. Wraz z akumulatorkami firmowymi 2100 mAh na Allegro kosztuje około 90 zł. To tanio.

Jeśli chodzi o aparat HP, to najlepiej w ogóle wybierz inną firmę. Też o tym bardzo dużo pisano. Po prostu może się okazać, że po niedługim czasie aparat się popsuje, a dodając jego przeciętną jakość zdjęć i słabą wszechstronność, to w ogóle staje się dość mało interesującym wyborem.

niedziela, 1 lutego 2004, 17:25

niedziela, 14 marca 2004, 20:41

no walsnie raz sie zapytalem pana w sklepie fotograficznym to prawie mnie pobil ze ja smialem zapytac u niego o hp.. bo chce wlasnie kupic 635 a on mi powiedzial ze u niego nie dostane bo z hp problemy sa.. i mi poweidzial ze u neigo to w takeij cenie moge dostac olympusa camedia c-150.. i nie wiem co zrobic :?

piątek, 19 marca 2004, 21:20

dopłać 50 zł i kup olympusa c220 - już ma zoom x3 opt

piątek, 19 marca 2004, 21:24

Myślę, że z Olympusa C-220 będziesz bardziej zadowolony. Naprawdę dobre zdjęcia w tej cenie (zobacz - http://www.-.prv.pl). A akumulatorki i ładowarka są rzeczywiście nieodzowne, ale droga HAMA nie jest tu chyba optymalnym wyborem.

piątek, 19 marca 2004, 22:47

mi tam akurat zoom optyczny niepotrzebny a w c-220 odraza mnie ta lampa taka wysunieta.. nie wiem moze tylko moja opinia ale takie sprawia wrazenie.. prosze kogos o kontakt w tej sprawie na gg 2574500

sobota, 20 marca 2004, 15:53

Rozejrzyj się za Sonym P32 (bywa w dobrej cenie w sklepach RTV/AGD) lub Canonem A300 (lepiej). To dobre trzymegapikselówki bez zooma. A wysunięta lampa ma swoje zalety - im dalej jest od osi optycznej obiektywu, tym mniej widoczny jest np. efekt czerwonych oczu, a trójwymiar jest lepiej widoczny.

sobota, 20 marca 2004, 18:57
A ja posiadam ten aparat i jestem bardzo zadowolony. Mialem brac Olympusa C-160 i dobrze ze niewzielem. Jakos zdjec wcale nie jest tragiczna i niewiele ustepuje Canonowi A60. Jesli bedziesz uzywac aparatu do robienia zdjec swoim bliskim to super sprzet za ta cene, jesli natomiast interesuje cie fotografowanie np. ibedronek to pomysl o czym innym.
Pozdrawiam

piątek, 30 kwietnia 2004, 15:29

Ja rowniez posiadam model Hp Photosmart 635 i rzeczywiscie jest to model awaryjny, musialem go raz wymieniac, ale teraz trafil mi sie bardzo fajny egzemplarz, praktycznie bez wad, ma 3 hot piksele i 1 bad piksel, ale nie widac tego :P, tak wogole to jesli chodzi o fotografie cyfrowa to jestem poczatkujacy dlatego Hp 635 calkowicie mi wystarcza.
Dla tych co chca go kupic powiem ze jest calkiem fajny dla poczatkujacych ale lepiej nie trafic na wadliwy egzemplarz, mysle ze oprogramowanie jest w nim juz teraz dobre i nie ma klopotow z obiektywem, ja musialem go za pierwszym razem oddac bo lcd mu padal i mial duzego dead pixela, ktory byl widoczny na prawie kazdym zdjeciu jako dosc duza plama, teraz mam egzemplarz ktory nie ma zadnych klopotow, po prostu piekny aparacik, polecam go ogolnie, ale liczcie sie z tym ze bedziecie go musieli raz czy dwa dac do serwisu, trzeba miec z nim niestety szczescie

poniedziałek, 27 września 2004, 11:02

Moze temat juz troszke przedawniony ale dlatych co poszukuja informacji na temat tego modelu.

Ja za swoj model dalem 399 pln jak dla mnie to byla cena w sam raz. Nie jest to napewno szczyt techniki ale dla poczatkujacych wystarczy. Aparat mam juz prawie miesiac i narazie nie zauwazylem usterek, byc moze to maly okres czasu.

Zdjecia moim zdaniem wygladaja poprawnie jak na model tej klasy, smialo mozna wydrukowac odbitke 10x15 i ciut wieksze. zdjecia wykonane w nocy sa tez calkiem niezle. Pozatym 3x zoom optyczny to tez calkiem przydatny bajer. Oczywiscie nie ma co poruwnywac do drogich modeli. Ale moim zdaniem za te pieniadze to calkiem niezly aparat na poczatek. moze ktos zna lepszy aparat za ta cene , chetnie zobacze

czwartek, 4 listopada 2004, 09:41

ja etz zastanawiam sie nad kupnem taniego i w miare dobrego aparaciuku i wydaje mi sie ze HP635 nie bedzie taki najgorszy, zastanawiam sie nad kupnem tez Canonka A60 ale jest drozszy o 200zł i nie mgoe znalesc nowego same jakies powystawowe :( i dlatego zostane chyba przy HP poniewaz ja jestem amatorem i amatorem bede a poza tym nei mam kasy wiec im tanszy tym lepiej....

PS. czy moglbys wyslac mi kilka fotek zrobionych aparatem HP 635 na maila szpakos01@wp.pl poniewaz nigdzie nie moge znalesc fotek robionych tym aparatem....

wczesniej mailem jakiegos mediviona 2,1Mpix hyhyhy ale totalna porazka... jeszcze zastanawiam sie nad HP 735 ale nie wiem czy uda mi sie zdobyc az tyle kasy poniewaz koszyuje on 600zł a aktualna cena HP 635 390zł i chyba jednak na niego sie zdecyduje bo nie widze juz ciekawych aparatkow za niska cene :(

niedziela, 7 listopada 2004, 20:19
Wkurza mnie to w tym aparacie ze czesto podczas robienia zdjęć makro nie moze zlapac ostrości,na dworzu jest spoko i raczej nie ma problemu,ale w pomieszczeniu nawet przy dodatkowym swietle sa poroblemy,cos mu sie pie... bo pokazuje ze albo obiektu nie ma albo jest za blisko lub za daleko.
Moze ma ktos pomysl jak to rozwiazac to prosze o rade

sobota, 13 listopada 2004, 16:17
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona