Teraz jest wtorek, 16 października 2018, 16:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 HP 720 
Autor Wiadomość
Post HP 720
to że hp 735 jest awaryjny, to wiem. A co sądziecie o HP 720?
To starszy model, ale może lepiej dopracowany? Też tak się psuje czy nie?

wtorek, 9 grudnia 2003, 10:28
Używam HP 720 od 10 miesięcy. Jak dotąd nie miałem z nim żadnych (odpukać!) problemów. Według mnie robi ładne zdjęcia (naturalne kolory), przy słabym oświetleniu nieraz wychodzą trochę ciemne, ale można to skompensować ręcznymi ustawieniami. Jak dotąd jestem zadowolony. Pozdrawiam

sobota, 3 stycznia 2004, 17:01
Moderator

Ja bym w ogóle nie ryzykował, jeśli chodzi o HP i wybrał inną firmę, tym bardziej, że nie tylko przez model 735 jest krytyka. Ogólnie firma HP w dziedzinie cyfrówek nie jest polecana. Ma też bardzo nieprzyjazny serwis.

sobota, 3 stycznia 2004, 17:03
HP435 jak można przezcytać na tym forum też nie jest bezawaryjne

poniedziałek, 12 stycznia 2004, 14:31

Kupiłem aparat HP720 rok go używałem i co..... nie włączył się, nikt go nie chce naprawić, gwarancja się skończyła, opłata w serwisie zryczałtowana 700 zł. nieważne co jest zepsute.
Nie zawracajcie sobie głowy tą firmą.
Doradziłem w pracy żeby kupili też taki aparat, też się zepsół ale jeszcze był na gwarancji.
Więc nie naprawili go tylko dali nowy.
Teraz niewiadomo czy to jakaś wada nie ukryta tych modeli !
Jeszcze raz nie kupować aparatów tej firmy !!!!!!!!

piątek, 5 marca 2004, 12:38
Ma beznadziejną mechanikę. To prawda, że robi ładne zdjęcia, ma dobrą elektronikę, oprogramowanie i estetykę wykonania.
U mnie poszedł mechanizm silnika obiektywu. Z serwisem jest kiepsko. Prawdopodobnie mają w koszu ich pełno... Nie mówię o serwisie autoryzowanym, bo tam pogwarancyjna naprawa ryczałtowa kosztuje 740zł (wymiana), czyli drożej niż nowy!!!!!!!!
Poleciłem wcześniej ten aparat kuzynowi i koledze. Pierwszy oddawał go "do naprawy" (a właściwie do wymiany) raz, drugi już dwa razy. Z tym tylko, że oni mieli więcej szczęścia, bo w ramach gwarancji. Z resztą te aparaty wyszły już z produkcji.
Z innymi aparatami HP jest podobnie.
"Hjulet" zabrał się za produkcję aparatów, bo tak wypadało, nie uwzględniając zupełnie kupujących.
Jednym słowem WIELKA KICHA!!!!!!!!!!!

poniedziałek, 22 marca 2004, 14:39
Moderator

No i widzę, iż wizerunek firmy został pieczołowicie przez nią samą wypracowany. Skoro im to nie przeszkadza, no to chociaż niech klienci na tym nie tracą i powtarzam: NIE KUPUJCIE HP.

poniedziałek, 22 marca 2004, 16:56
kochani! poszukuję instrukcji do HP720 najlepiej po polsku
archiwum@zarat.pl

poniedziałek, 18 października 2004, 11:43

HP435 jak można przezcytać na tym forum też nie jest bezawaryjne

To sie zgadza. Upadl mi z wysokosci troche ponad metra na twarde podloze. Dziala tak jak dzialal tyle,ze klapka od baterii poszla sie walic. Ale i tak bym go nie polecil nikomu. Po prostu brakuje manualnych ustawien a zdjecia w slabszym oswietleniu sa niezbyt dobre. Nie wiem jak to wyglada w 720 ale lepiej chyba wybrac lepsza marke.

środa, 20 października 2004, 22:57

mialem HP 620, na szczescie sprzedalem i kupilem canona a300, roznica miedzy HP a canonem w kazdym wzgledzie to PRZEPAŚĆ!!! Nawet pomijajac sprawy awaryjnosci i gwarancji. Nie polecam tej marki nikomu absolutnie. No chyba ze za 100 zl...

czwartek, 21 października 2004, 10:12
    Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]